Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 20:12, Azreix napisał:

Ej, mam pytanie. Jak zrobić żeby na gramsajcie przewijał się tylko tekst, a nie cała strona?
Bo widziałem tak na kilku sajtach a nie mogę znależć takiej opcji.

Nagłówek i główną część strony musisz zrobić na brak a tło pod stroną zrób jakie chcesz i zaznacz opcję wyśrodkuj obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:01, Word up napisał:

Lepiej zrób białe, przezroczyste tło:p Arcik jako tło pod stroną ciekawie wyglądy tylko...prawie
go nie widać;*
...więc?


A mógłbyś i u mnie na GramsajCie spróbować z przeźroczystym tłem? jestem wstanie Ci nawet podesłać oryginalny obrazek , jaki umieściłem na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM

********UWAGA**************************
Pragną bym Państwa zaprosić na mój GS który opfituję w rużne ciekawa rzeczy. (wystarczy tylko poszperac w starszych wpisach, albo zadowolić się tym co jest na stronie gównej.)
oceniajcie, czytajcie, oglądajcie i radujcie się.
to wszystko stworzyłem z myślą o was i dla was.
Dziękuję za uwagę.
*****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zaprosić Państwa do przeczytania mojej recenzji płyty Miki - "Life In Cartoon Motion" i skomentowania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pewnie głupie pytanie, ale cóż prawie z gramsajta nie korzystam :) Czy nikt nie ma problemów z dodawaniem komentarzy? Mi się ta sztuka przez 3 miesiące udała chyba 3 razy i było to kwestią przypadku. Zwyczajnie po kliknięciu "dodaj komentarz" moja wypowiedź się nie pojawia. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:03, gaax napisał:

Ja mam takie pewnie głupie pytanie, ale cóż prawie z gramsajta nie korzystam :) Czy nikt nie
ma problemów z dodawaniem komentarzy? Mi się ta sztuka przez 3 miesiące udała chyba 3 razy
i było to kwestią przypadku. Zwyczajnie po kliknięciu "dodaj komentarz" moja wypowiedź się
nie pojawia. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?


ja tam niemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja!!!!!!!!!!!!!!!!
Informuje uroczyście że mój gs nie jest wart nawet złamanego grosza ani nawet zużytej pieluchy.
Zakazuje wchodzenia na mojego gs''a ponieważ grozi to zdrowi i życiu.
Wejście pod ten link będzie surowo karane: http://ja.gram.pl/Pediator .

Koniec Informacji !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************************************ UWAGA *************************************
Zapraszam wszystkich zainteresowanych www.ja.gram.pl/marcincinek15 .
Gwarantuje Wam, że się nie zawiedziecie. Mój gramsajt obfituje w recenzje i zapowiedzi najnowszych gier. Możecie tam również znaleźć trailery i filmy z gier. Zachęcam wszystkich do odwiedzania mojego GS !!

*********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm numerrrdwa powinien być lepszy:p...masz inną rozdzielczość strony jak i układ gramsajta ale, alE powinno pasować;*
...nie musisz się wysilać z umieszczaniem tutaj swego tła, jak widać udało mi sie je wydobyć samemu :), jakby nie pasował, w co wątpię to...mogę zmienić/

20070327073813

20070327073846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:03, gaax napisał:

Ja mam takie pewnie głupie pytanie, ale cóż prawie z gramsajta nie korzystam :) Czy nikt nie
ma problemów z dodawaniem komentarzy? Mi się ta sztuka przez 3 miesiące udała chyba 3 razy
i było to kwestią przypadku. Zwyczajnie po kliknięciu "dodaj komentarz" moja wypowiedź się
nie pojawia. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?


możliwe, że zbyt szybko zmieniasz stronę i chce wczytać lub twoją przeglądarką
moje czasem jak już to ładują się i dopiero po jakimś okresie czasu wskakują - też nie wiem czemu raz wchodzę i są, a drugim razem nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprosić wszystkich fanów anime na mój GS. Dodałem 2 filmiki powiązane z ekranizacjami ,,X" Clampa. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym zaprosic na mojego gramsajta, ktory ruszyl tematycznie dopiero wczoraj.
Co w nim mozna znalezc? Postaram sie wrzucac co ciekawsze newsy na temat konsol (glownie x360) a czasem takze jakies informacje zupelnie nie zwiazane z tematem + byc moze jakies osobiste "blablanie" :). Mam nadzieje na codzienne aktualizacje, ale "czasem z czasem" bywa roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie "krótka" :D recenzja gry Tomb Raider: Legenda + screeny + świetny trailer gry. Grzech sie nie skusic!
ps Tekst ten napisalem dawno temu, teraz "troche" poprawilem i dalem na gs-a (to debiut tego tekstu, nie byl on nigdzie indziej publikowany!). Uwazam, ze nie jest taki zly. xP

http://ja.gram.pl/Arthizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 05:40, Pediator napisał:

Informacja!!!!!!!!!!!!!!!!
Informuje uroczyście że mój gs nie jest wart nawet złamanego grosza ani nawet zużytej pieluchy.
Zakazuje wchodzenia na mojego gs''a ponieważ grozi to zdrowi i życiu.
Wejście pod ten link będzie surowo karane: http://ja.gram.pl/Pediator .

Koniec Informacji !!!!!!!!

dobrze, ze mnie uprzedziles, prawie bym kliknal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 12:13, stiffyone napisał:

możliwe, że zbyt szybko zmieniasz stronę i chce wczytać lub twoją przeglądarką
moje czasem jak już to ładują się i dopiero po jakimś okresie czasu wskakują - też nie wiem
czemu raz wchodzę i są, a drugim razem nie ma

Z pewnością to nie ten problem :) Niektóre komentarze próbowałem dodać przez kilka dni (mając je gdzieś tam zapisane) i ot tak sobie kilkając miałem nadzieję, że się kiedyś dodadzą. Nie pojawiły się, więc zrezygnowałem z korzystania z gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:43, Arthizo napisał:

Bartek 93 - popieram cie w stu procentach. Mnie rowniez denerwuja takie osoby, ktore jaraja
sie tylko STATYSTYKAMI (oł jeee na moim bylo juz 100 wejsc!!!!!!, itp.) i zbieraja po 200-300
znajomych zeby tylko nabijac te statystyki. :/ Dla mnie to dzieci-neo i tyle.


a propo statystyk... ktos wie czemu moje nie dzialaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:37, Be-Yacz napisał:

> Bartek 93 - popieram cie w stu procentach. Mnie rowniez denerwuja takie osoby, ktore jaraja

> sie tylko STATYSTYKAMI (oł jeee na moim bylo juz 100 wejsc!!!!!!, itp.) i zbieraja po
200-300
> znajomych zeby tylko nabijac te statystyki. :/ Dla mnie to dzieci-neo i tyle.

a propo statystyk... ktos wie czemu moje nie dzialaja???


Moje też niestety nie działają i nie wiem co z tym robić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej stronie umieściłem kolejny,drugi odcinek serialu Beast Wars.Zapraszam do oglądania.Ponadto zapraszam do oceny wyglądu.Zainteresowanych BW zapraszam,ci co nie znają - ich też zapraszam,może polubią BW,a nawet wręcz pokochają :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:17, Araondoion napisał:

> Informacja!!!!!!!!!!!!!!!!
> Informuje uroczyście że mój gs nie jest wart nawet złamanego grosza ani nawet zużytej
pieluchy.
> Zakazuje wchodzenia na mojego gs''a ponieważ grozi to zdrowi i życiu.
> Wejście pod ten link będzie surowo karane: http://ja.gram.pl/Pediator .

> Koniec Informacji !!!!!!!!
dobrze, ze mnie uprzedziles, prawie bym kliknal :P

dlatego ostrzegam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować