Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

**************UWAGA**************
Przygoda.
Niebezpieczeństwo.
Honor.
Krew.
Miecz i Magia.
Fantasy.
GRamstory X już jest.
Na moim GS-e.... Spotkasz się oko w oko z twym przeznaczeniem. oko w oko z przygodą.
Oko w oko z Fantasy.
Zapraszam.
Przygoda czeka na ciebie.
Magia woła cię.
Przybąć.
Nie zwlekaj.
**********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś interesuje się wiedźminem i lubi na bieżąco być z newsami z tej gry zapraszam na mojego gramsajta. Postaram się jak tylko mogę uatrakcyjnić mego bloga dodając co jakiś czas nowe screeny oraz (już nie długa) filmiki i zwiastuny.Serdecznie zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny, nie męczący oczu design, kilkanaście wpisów, kilka tygodni egzystencji GSa i... całe 30 odwiedzin :/ .

Proszę o to, by KTOKOLWIEK odwiedził mojego GSa. Ostatnio dodałem nową część opowiadania osadzonego w świecie Zacofanych Krain (tm). Jak na razie mam jednego, prawie stałego czytelnika. Cierpię na brak odwiedzin, może chociaż zobaczycie, czy opowiadanie się wam podoba...?

PS. W przygotowaniach kolejne opowiadanie, a także projekt kręcenia krótkich filmików i wrzucania ich na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas nadszedł bym ja od dłuższego czasu w końcu zareklamował swojego gramsajta - gdzie kliknąć wiecie, ale jeszcze nie wiecie dokładnie co tam umieściłem, a więc:
1. Głównym tematem mojego GSa są filmy - głównie zapowiedzi i recenzje w najlepszym wydaniu z idealnie dobranymi fotkami i z podobnym stylem - który jest już - mam nadzieję niezmienny,
2. Regularnie biorę udział w konkursie na "Najlepszego Gramsajta" - i wyniki są cały czas zadowalające - więcej informacji na ten temat znajdziecie we wpisie na moim blogu o nazwie "kONKURS nA nAJLEPSZEGO gRAMsAJTA rOZPOCZęTY",
3. Mój gramsajt jest nie tylko "ładny i ciekawy" prymitywnie mówiąc fajny - ale również otwarty na każdego potrzebującego pomocy gracza - zawsze możecie się mnie spytać o radę - a ja wam pomogę.

No i tylko na nim możecie zobaczyć dodatki w najlepszym wydaniu oraz wszystko o mnie =)

ave!

Lucas

To mniej-więcej tak teraz powinny wyglądać reklamy - o i jeszcze jedno - moją nadal nie rozpatrzoną propozycją jest by ustalić dokładną ilość reklam dla jednego forumowicza w ciągu jakiegoś czasu - bardzo pomoże i natomiast wtedy użytkownik będzie pewien, że nie złamie regulaminu, bo jest nie sprecyzowany.

PS. Mam nadzieję, że teraz będą kary wymierzane równo dla wszystkich w tym temacie - to jest przecież najważniejsze na forum równouprawnienia &].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********************************************************
Pięknu, cudowny, niesamowity, fantastyczny...Ty też tak będziesz myślał/pisał:p gdy zobaczysz mojego gramsjata.
Jeśli się z tym nie zgadzasz...pokaż mi lepszy;*>
Nowości:
- zamieściłem interesujący link...obowiązkowy dla każdego fana horrorów...najlepszy efekt uzyskasz stosując się do małej instrukcji.
- wysłuchasz jedną z najlepszych piosenek z imeem.
- dowiesz się jedynie u mnie o grach osadzonych w świecie Warhammer...a w szczególności Kamienie Zagłady
i Age of Reckoning
********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:03, Grzema napisał:

Wchodzicie na mojego gs jeżeli lubicie słuchać muzyki i oglądać Włatców Móch


Ignorujesz dobre rady, trudno więc.
-1 do statusu za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:17, jajajupi napisał:

No hejka wszystkim... dwa dni mnie nie było więc jestem... wcześniej nie miałem filmików ale
już mam na moim gramsajcie... zapraszam do obejrzenia


Przeczytaj podpięty post. Więcej ostrzeżeń nie będzie, jeśli nie będziesz się stosował do regulaminu, będą kary.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 13:01, gitarka napisał:

Zapraszam do mnie !!! Kolejna przeróbka Sąsiadów


Przypięty post poczytaj. Czy nowy filmik to wielka zmiana? IMO nie.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AD1 Ostatnio zmieniłem wygląd mojej strony - proszę o komentowanie tegoż w ''''Sondzie ulicznej''''
AD2 Sporo ładnych tapet(RPG/Fantasy) znajduje się w archiwum
AD3 Niemiecki Rap w pigułce teledyskowej (tu także prosiłbym o komentarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:08, walgierz napisał:

> Wchodzicie na mojego gs jeżeli lubicie słuchać muzyki i oglądać Włatców Móch

Ignorujesz dobre rady, trudno więc.
-1 do statusu za spam.

no tak ale pisze że nie można reklamować co minute no to chyba można co jakiś czas np co kilka godzin...i jakoś ja nie miałem nigdy ostrzezenia a inni mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do tworcow Gramsajtow ;> - mozna dawac na swojego gs''a filmiki z Youtube lub Google Video, a czy dalibyscie rade by mozna bylo tez dawac z gametrailers.com ? Jakosc jest tam o wiele lepsza niz chociazby na Youtube, a i fajnie to wygalda (chociazby na polygamia.pl). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:56, Grzema napisał:

no tak ale pisze że nie można reklamować co minute no to chyba można co jakiś czas np co kilka godzin...

Czytaj proszę ze zrozumieniem:
"W wątku piszcie, ale wtedy gdy dokonaliście jakiś mocnych zmian (np. tematyki) lub Wasz sajt jest nowy. Natomiast informowanie o każdym jednym nowym wpisie mija się z celem i będzie tępione."
Nachalna reklama to spam. A spam będzie karany.

Dnia 19.04.2007 o 14:56, Grzema napisał:

i jakoś ja nie miałem nigdy ostrzezenia a inni mają

Nie pamiętasz już, czy celowo wprowadzasz innych w błąd?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8652

Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy podzielają mój los i piszą w tym roku egzamin gimnazjalny. Dzięki najnowszemu wpisowi możecie dać upust swoim obawom i przedtestowym nerwom. Innych oczywiście także zapraszam! C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------>Uwaga<-----------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mojego gramsajta http://ja.gram.pl/Mariusz57 .
Znajdziecie tam między innymi:
-teledyski (około 20)
-masa muzyki (możecie też dawać własne propozycje, więcej na stronce)
-najnowsze informacje z życia niektórych gwiazd (zobacz czy znajdziesz swoją ulubioną, jak nie to daj propozycje na jakim Ci zależy to postaram się znaleść info)
-galerie (z laseczką)
-fotosy zrobione przeze mnie Annie Cieślak
-3 płyty Nelly Furtado
-gierkę w którą mozecie pograć od razu na GS-ie
-slideshow z piękną Nelly Furtado (serdecznie polecam)
-i dużo, dużo więcej
-------------------------->dziękuje za uwagę<--------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:48, YOUlia napisał:

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy podzielają mój los i piszą w tym roku egzamin gimnazjalny.
Dzięki najnowszemu wpisowi możecie dać upust swoim obawom i przedtestowym nerwom. Innych oczywiście
także zapraszam! C:


Świetna strona. Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować