Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

ej ja tego nie rozumiem robie wszystko co każą w instrukcji a mi wychodzi jakieś szare albo czarne tło co to naby ja tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem ... jeszcze raz i powoli. Z czym masz problem ? Co i gdzie ci nie działa ? Bo z tego co napisałeś/aś (?) niewiele można zrozumieć ... Poza tym wrzucaj tekst przed wysłaniem do Worda bo czasem to oczy bolą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem zrobić przezroczystego GS-a .Robię tak .
1)Otwieram obrazek.
2)Zaznaczam odpowiedni fragment na obrazku.
3)Wciskam ctrl+shift+n obrazek znika.
A ja nie umiem w okienku ustawić przezroczystości warstwy na np. 50% i ją stworzyć .Powie mi ktoś jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z GSem.

Nie mogę zmienić układu strone. Chce dodać własny tekst, jako ogólną rubrykę, dodaje, daje zapisz i nie ma go na GS. W ogóle rubryki nie ma. Nie miałem wcześniej tego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak zrobić, by obrazek przenosił nas na inną stronę, tzn, taki graficzny link? Bo chcę zrobić kumplowi reklamę, ale nie wiem jak. I w ogóle widziałem, że niektórzy mają np, zdjęcia ze swoimi statystykami aktualizujące się od razu, jak takie coś wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Mój layout był robiony w Gimpie.Jest w nagłówku funkcja przezroczystego tła, a ja mam Mozille Firefox
i widzę białe tło.Czy ten layout jest przeznaczony tylko do oglądania w przeglądarce Opera czy też w nowszych wersjach Firefoxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale... gdzie się podział mój GramSajt? Wcześniej dało się na niego wejść tylko na dwa sposoby:

1. Używając Opery.
2. Klikając w link.

Teraz żaden nie działa, bo "gramsajt o takim adresie nie istnieje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 23:50, Gumiś2 napisał:

Przepraszam, ale... gdzie się podział mój GramSajt? Wcześniej dało się na niego wejść tylko na dwa sposoby:

Oklit się bawi gramsajtami, mogą nie działać przez czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie dość że z niewiadomych przyczyn zresetowały mi się kolory i tapety na gramsajcie to jeszcze podczas próby ponownego wrzucenia tapet wyskakuje mi błąd:(
Mam nadzieję że ta sytuacja nie będzie trwała zbyt długo i nie powtórzy się w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie ze swoim GS-em, ale koleżanki.
Otóż nie mogę tam wejść.
Chodzi mi o GS małej, oczywiście. Próbowałem wszelkich sposobów i nic. ,,Gramsajt o takim adresie nie istnieje" . Mana nie ma, to wiem na pewno, by w takim przypadku gdyby wchodziła, to to by pisało. Sama mi to mówiła.
Po prostu...Naglę nie istnieje. Wie ktoś coś o tym?

http://ja.gram.pl/ma%C5%82a16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj został przywrócony początkowy wygląd gramsajta. Nie mogę też dodawać obrazków. Pisze "proszę spróbować później" . Wy też tak dzisiaj macie. Nie mogłem też wejść na inne gramsajty, ciągle pisało "gramsajt o takim adresie nie istnieje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:17, xD ominik napisał:

Mi dzisiaj został przywrócony początkowy wygląd gramsajta.

Na twoim miejscu cieszyłbym się. W końcu tak ładnego wyglądu to chyba jeszcze nie miałeś.

Dnia 20.01.2009 o 13:17, xD ominik napisał:

Nie mogę też dodawać obrazków.
Pisze "proszę spróbować później" . Wy też tak dzisiaj macie. Nie mogłem też wejść na
inne gramsajty, ciągle pisało "gramsajt o takim adresie nie istnieje"

Wystarczy przejrzeć topic, trwają jakieś naprawy gramsajtów i inne takie. Każdy ma ten problem. Już rozumiesz? Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować