Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 15:43, Chaotizz napisał:

Wina pewnie leży po stronie gramu, bo mam ten sam problem.


U mnie to samo. ,,Na szczęście" widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Ehh jak nie chce dodawać fotek to zawsze pięknie działa, a jak chce to masa problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze zmianą laya,gdy chce go zmienić pisze: Przepraszamy ale podczas wyświetlania strony wystąpił błąd,prosimy spróbować za kilka minut"No i próbuje za kilka minut ale to nic nie daje,proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 18:47, rafekx 12 napisał:

Witam mam problem ze zmianą laya,gdy chce go zmienić pisze: Przepraszamy ale podczas
wyświetlania strony wystąpił błąd,prosimy spróbować za kilka minut"No i próbuje za kilka
minut ale to nic nie daje,proszę o pomoc...

Posty wyżej.

Wszyscy mają ten problem, pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:18, PRINCE JANEK napisał:

******Wymiary poszczególnych części GramSajta!******

Nagłówek - 183 px (wysokość), 850 px (szerokość)

Tło główne
- To zależy, minimum to jak dla mnie 1000 px (wysokość), a maksimum to
tak gdzieś 5000 px (wysokość), 850 px (szerokość)

Tło pod stroną - Tu wszystko absolutnie zależy od nas, najczęściej używana rozdziałka
to 1028x1024, więc i takie wymiary powinno mieć tło, minimum to tak około 1024x768 lecz
i z mniejszymi wartościami problemu nie będzie

Belka (moduł blogów) - 28 px (wysokość), około 470 px (szerokość)

Belka (pozostałe moduły)
- 28 px (wysokość), około 300 px (szerokość)

Zakładki - 31 px (wysokość), koło 150 px (szerokość)

Dekoracja pod belką
- W dekoracjach raczej powinno się stosować: 28 px (wysokość),
około 470 px (szerokość), żeby to pasowało i pod większą belkę lecz można stosować i
te wymiary: 28 px (wysokość), około 300 px (szerokość), jednak wtedy dekoracja nie będzie
pasowała pod większą belkę (no chyba że damy opcję "Powtarzaj")

Wyróżnienie linii (przelot) - 28 px (wysokość), około 300 px (szerokość) - prawdopodobnie

Są to domyślne wielkości opracowane przeze mnie, które powinny się zgadzać, większość
zależy od ustawienia modułów GramSajta ;) Można próbować także z innymi, mniejszymi to
większymi wielkościam
i.

A jaka ma byc długośc do tła w procewntach jak chce w paincie zrobic tło?Bo tam w pikselach nie ma tylko w procentach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:39, NintendoPassion napisał:

Czy ktoś z was ma problemy z dodawaniem zdjęć na serwer gram lub np. zmianę tła. Juz
drugi dzień nie mogę dodać. Otrzymuje informacje ze podczas wyświetlania strony nastąpił
błąd.

Jak już pisaliśmy kilka postów wyżej, każdy ma ten problem. I wina leże praktycznie na pewno po stronie gramowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:43, Chaotizz napisał:

> Czy ktoś z was ma problemy z dodawaniem zdjęć na serwer gram lub np. zmianę tła.
Juz
> drugi dzień nie mogę dodać. Otrzymuje informacje ze podczas wyświetlania strony
nastąpił
> błąd.
Jak już pisaliśmy kilka postów wyżej, każdy ma ten problem. I wina leże praktycznie na
pewno po stronie gramowców.


Całkiem możliwe. Czy wiesz co może być przyczyną? Próbowałem z FF i IE. Nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:48, NintendoPassion napisał:

Całkiem możliwe. Czy wiesz co może być przyczyną? Próbowałem z FF i IE. Nic nie pomaga.

Pewnie im serwery nawalają albo coś. Też chciałem wgrać części do layout''a, i błąd wyskoczył. Mam nadzieję, że jak najszybciej to naprawią, bo nawet do posta obrazka dać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:49, Chaotizz napisał:

> Całkiem możliwe. Czy wiesz co może być przyczyną? Próbowałem z FF i IE. Nic nie
pomaga.
Pewnie im serwery nawalają albo coś. Też chciałem wgrać części do layout''a, i błąd wyskoczył.
Mam nadzieję, że jak najszybciej to naprawią, bo nawet do posta obrazka dać nie mogę.


No to pozostaje tylko [nie]cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:14, KazMeister napisał:

A jaka ma byc długośc do tła w procewntach jak chce w paincie zrobic tło?Bo tam w pikselach
nie ma tylko w procentach :/

Gdzie ty masz te procenty? Może używasz jakiegoś egzotycznego Painta z Visty(kto wie co jeszcze spier...zepsuto w Viście:), którego nie znam, ale z tego co mi wiadomo w klażdym dotychczasowym Paincie miało się zawsze podane wymiary w pikselach. Opcje w procentach pokazuja się tylko przy rozciąganiu obrazka. W opcji Atrybuty masz wszystko w pikselach i tam radzę zmieniać rozmiar- a tak w ogóle to radzę zmienić edytor (przynajmniej na Irfan View do konwersji i zmiany rozmiarów i GIMP''a do edycji), bo Paint uwłacza prostotą każdemu kto potrafi jako tako korzystać z kompa -zapewniam, że taki GIMP nie jest trudniejszy w obsłudze od MS Painta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę wpis, chcę dać obrazek, załadować go na serwer to mi pisze "Wystąpił błąd. Proszę spróbować za kilka minut". No dobra, zdarza się. Próbuje za godzinę, ładuje obrazek na serwer a mi tu wyłącza wpis -.- (a obrazek i tak się nie załadował) Ok, wczoraj próbowałem to próbuje dziś. I co? "Wystąpił błąd. Proszę spróbować za kilka minut". Popierdzieliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 08:31, Budep napisał:

Piszę wpis, chcę dać obrazek, załadować go na serwer to mi pisze "Wystąpił błąd. Proszę
spróbować za kilka minut". No dobra, zdarza się. Próbuje za godzinę, ładuje obrazek na
serwer a mi tu wyłącza wpis -.- (a obrazek i tak się nie załadował) Ok, wczoraj próbowałem
to próbuje dziś. I co? "Wystąpił błąd. Proszę spróbować za kilka minut". Popierdzieliło?

Ja mam tak jak Ty już od tygodnia, na dodatek nie mogę włączyć dzisiaj gramsajta! Nie wiem ile jeszcze potrwają te prace konserwacyjne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:07, heaton 1992 bdg napisał:

Ja mam tak jak Ty już od tygodnia, na dodatek nie mogę włączyć dzisiaj gramsajta!

Na gramie doszło do poważnej awarii. Wszystko może potrwać jeszcze parę godzin a może i dni. Więcej w wątku technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:45, Yutima napisał:

A wyświetlają się Wam chociaż avatary na forum? Mi nie... ;(

Nie nie wyświetlają, co śmieszniejsze na koncie sklepu wyświetla się avek normalnie, może jak gsy ruszą to zacznie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:49, zadymek napisał:

> A jaka ma byc długośc do tła w procewntach jak chce w paincie zrobic tło?Bo tam
w pikselach
> nie ma tylko w procentach :/
Gdzie ty masz te procenty? Może używasz jakiegoś egzotycznego Painta z Visty(kto wie
co jeszcze spier...zepsuto w Viście:), którego nie znam, ale z tego co mi wiadomo w
klażdym dotychczasowym Paincie miało się zawsze podane wymiary w pikselach. Opcje w procentach
pokazuja się tylko przy rozciąganiu obrazka. W opcji Atrybuty masz wszystko w pikselach
i tam radzę zmieniać rozmiar- a tak w ogóle to radzę zmienić edytor (przynajmniej na
Irfan View do konwersji i zmiany rozmiarów i GIMP''a do edycji), bo Paint uwłacza prostotą
każdemu kto potrafi jako tako korzystać z kompa -zapewniam, że taki GIMP nie jest trudniejszy
w obsłudze od MS Painta.

Z tym GIMP''em to ja wiem, że jest trudniejszy, ale niestyty brat nie pozwoliłby go ściągnąc i zainstalowac :(.A bardziej od GIMPA bym wolał Photoshopa.A i jeszcze jedno.Czy da się zrobic, aby tło wypełnic takim kolorem jakby, aby np w belce w oknie edycji odznaczyc w kolorach i by tego tła nie było widac na gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogę wstawiać obrazków. Dziś mi wyskoczyło małe okienko z napisem " proszę podać login i hasło" Oczywiście nie podałem. A poza tym to byłem już zalogowany.Coś mi tu śmierdzi. Mam nadzieję że do jutra to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować