Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

ZAPRASZAM NA MOJEGO GS''A ! SĄ W NIM :

- FILMIKI
- MOJE TEKSTY OPOWIADANIA I WIELE INNYCH
- RYSUNKI MOJE (ROBIONE KAMERKĄ NETOWĄ, POCZEKAJCIE NA SKANER ;))
- MUZYKA



Wejdźcie skomentujcie i wyjdźcie ot cała filozofia...

Ave Cezar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
"Wbijajcie na mojego sajta, bo..." - tak zaczyna się pewnie każda typowa wypowiedź...
Ja na prawdę chciałbym zaprosić was do czytania mojego dziennika. Może powiecie, że dzienniki (niechlubny, okryty złą chwałą tytuł "blog" też może być...) są do niczego i wiecie jak wygląda taki typowy blog. Ja jednak mam nadzieję, że mój będzie zasługiwał na lepszą opinię, ja na prawdę nie piszę krótkich, bezsensownych wpisów typu: "Dzisiaj to zjadłem śniadanie i obiad i pograłem w xxx i poszedłem spać". Prawie zawsze staram napisać się "coś więcej" niż opis treściwy dnia, moje przemyślenia i tym podobne... Jeśli na prawdę nie cierpisz "blogów" i tym podobnych to nie wchodź, nie będę zmuszał, ale jeśli chociaż trochę zmieniłem twój stusunek do dziennikó to zapraszam: http://ja.gram.pl/Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadać do mnie, a znajdziecie tam:

<<<<<<<<Głosowanie na najlepszą scene batalistyczną ostatnich lat>>>>>>>>

Zostawiać głosy, a i dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moją stronkę, wstawiłem (trochę tego będzie bo dawno go niereklamowałem):
- trailery wiedzmina i filmiki dotyczce jego fabuly i systemu walki
- wpisik o "zmianie" wygladu mojego gs
- wpisik o ilosci odwiedzin :)
W sumie nic tresciwego procz notek o wiedzminie, ale zawsze mozna obejzec sobie strare wpisy i skomentowac, bo komentarze to jedyne czego mu brakuj, hodz i tak ostatnio jest ich wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powracam do pisania więc włączyłem z powrotem moduł wpisów na swoim gramsajcie :) Także jakby się znaleźli zainteresowani moimi wypocinami to mogą wbijać. Link obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie będzie maraton kabaretów i władcy móch:) Więcej skeczy i ocinków może dodam jutro, bo dzisiaj czasu nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem layout Gramsajta (obrazek poniżej). Jak wam się podoba ? Bardzo mile widziane opinie negatywne ! Dzięki temu będę wiedział co zmienić. Możesz to uczynić tu lub w - chwilowo reaktywowanym - blogu mojego gramsajta. Będę wdzięczny za pomoc ;)

20070406215718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie opis NAJWYBITNIEJSZEJ GRY W HISTORII czyli... no właśnie. Ta gra niema równych. sprawdź na moim GRAMSAJCIE. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:59, szerszeń45 napisał:

Dziś zmieniłem layout Gramsajta (obrazek poniżej). Jak wam się podoba ? Bardzo mile widziane
opinie negatywne ! Dzięki temu będę wiedział co zmienić. Możesz to uczynić tu lub w - chwilowo
reaktywowanym - blogu mojego gramsajta. Będę wdzięczny za pomoc ;)

bardzo ładny. ja muszę zrobić coś podobnego z motywem z NK myślałem o takich kolumnach po bokach,


p.s. zapraszam wszystkich fanów ********** i ******** oraz ****** na mojego gs''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
...tej zimy...nastaje nowa era...era Warhammera:D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Właśnie umieściłem wpis o grze, która przyćmi sukces World of Warcraft...
...znajdziecie w nim bardzo interesujące informacji na temat rozwoju postaci, trybie rozgrywki...
...wybierzecie stronę konfliktu po której chcecie grać...
Za imperium!
/..hmm jaki okrzyk bojowy ma Chaos:P?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 22:44, Jermo napisał:

Zapraszam na mojego GS''a. Dziś rozpoczął się na nim nowy cykl opowiadań fantasy o Dwudziestu
Jeden!!!

Naprawdę polecam!
Zapraszam do siebie. Czytać i komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nadeszła ta wielka chwila, w której zapraszam was do przeczytania mojego nowego wpisu na
http://ja.gram.pl/Arthizo
Zapowiadałem go od kilku dni i mam nadzieję, że wam się spodoba. :) A żeby was nie trzymać dłużej w niepewności - jest to wywiad z Piotrem Pieńkowskim, byłym naczelnym Świata Gier Komputerowych, naczelnym wortalu Gamelog i jednym z twórców gry Hellion! Zapraszam serdecznie, Arthizo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować