Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mojego GS''a...możecie tam poczytać o mojej wymyślonej rasie, opowiadanie, wierszyk o gram.pl :D oraz wiele innych, będziecie mogli pooglądać zwiastun sacred 2 oraz inne filmiki, także jest mozliwość posłuchania rapera z poznania Peji oraz Sepultury :) Pozdro i jeszcze raz zapraszam !


Ave Cezar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle po nowy designy gramsajta zapraszam na niego. Proszę o komentarze dotyczące wyglądu, jakieś drobne poprawki.


<------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z obrazkami na gramsajcie. Mianowicie chodzi o to, że jakiś czas temu jeden z moderatorów usunął mi wpis z kilkoma zdjęciami. Mam pewne wątpliwości czy słusznie, ale cóż było minęło. Lecz przed chwilą gdy dodawałem obrazki do jednego z moich wpisów zauważyłem, że zdjęcia z usuniętego niegdyś wpisu pozostały w "moje obrazki (wpisy)" i nie ma przy nich minusa żeby je usunąć. Czy da się je skasować w inny sposób? Co prawda nie przeszkadzają mi za bardzo, ale wolałbym, żeby ich tam nie było. Za wszelką pomoc będę dozgonnie wdzięczny.

BTW: Zapraszam do komentowania rysunków mojej roboty. Znajdziecie je w najnowszym wpisie na moim sajcie. Przyjmę nawet najostrzejsza krytykę. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:39, piotrek-heroes napisał:

Jak zwykle po nowy designy gramsajta zapraszam na niego. Proszę o komentarze dotyczące wyglądu,
jakieś drobne poprawki.

Tło jest przyjemne dla oczu, wszystko czytelne..ale tak...za prosto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zapraszam bo zrobiłem pierwszy większy tunning od czasu jego powstania.
Podoba wam się ? Wiem, wiem że jest super. Chociaż jest taki cudowny to i tak pewnie coś jeszcze w nim zmienię, ale chwilowo mi się nie chce. Także zapraszam. Fajne rzeczy som...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój sajt. Komenty nie konieczne, będzie fajnie jak wejdziecie, pooglądacie. Ci, którzy lubią muzykę punk, azjatki, ostatnio Review Territory znajdą coś dla siebie. Inni.... hmmm...może warto się zapoznać z czymś nowym? Welcome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdzięczny.

Dnia 07.04.2007 o 14:47, spam to ja napisał:


BTW: Zapraszam do komentowania rysunków mojej roboty. Znajdziecie je w najnowszym wpisie na
moim sajcie. Przyjmę nawet najostrzejsza krytykę. Dziękuję.



Widzęzę propagujesz piractwo. Nie podoba mi sięto : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:21, Sith66 napisał:

Podoba wam się ?

Eee nie:p nagłówek jest dość często spotykany na innych gramsjatach...belki(...dokładniej to ta pierwsza "belka" z czaszką) okropna:/...powinieneś dać przezroczyste tło główne. Kolor niebieski czcionki nie za ładnie wygląda. |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam na mojego GS''a tych co chcieli by poznać zakończenia gry S.T.A.L.K.E.R. bez przechodzenia gry .

Tym co chcą je poznać samodzielnie , przechodząc grę proponuje nie zaglądać =] , żeby sobie nie popsuć zabawy ..

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie na GS''a, wydaje mi się że posiadam dość ciekawą grafikę w pełni mojego autorstwa:D i kilka ciekawych artykułów. Mile widziane komentarze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować