Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 19:46, 143872 napisał:

jesteś już bardzo blisko :) Bardzo, bardzo ale to jeszcze nie to.

Oczywiście że 130 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmm......... <ciężko myśli> No nie wiem kurczę.... No dobra to łatwe: Jeśli z któregoś pytania wcześniej wiemy, że Piccolo połknął buteleczkę z Wszechmogącym, to w jaki sposób Wszechmogący kilka minut później stał już obok Bulmy i reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc gdy Piccoli Junior powiększył się kilkakrotnie, połknął Goku (taki był jego plan). Wziął butelke z wnętrzności nameczanina i otworzył ją gdy się wydostał na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:24, lis899 napisał:

Tak więc gdy Piccoli Junior powiększył się kilkakrotnie, połknął Goku (taki był jego plan).
Wziął butelke z wnętrzności nameczanina i otworzył ją gdy się wydostał na zewnątrz.

Bardzo dobrze. Goku to nieźle wymyślił, ale widać że Piccolo nie grzeszył jeszcze rozumem bo po połączeniu z Kamim w Cell Sadze na pewno by tego nie zrobił. No ale Goku taki głupiutki, a tu proszę, prowokować to on umiał :) lis899+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:08, lis899 napisał:

Dzięki komu Goku i Piccolo pokonali Radditza?? I jak to się stało??


Dokładnie to dzięki Gohanowi ,bo gdy on zobaczył gdy ojciec przegrywa wkurzył się i roztrzaskał statek (gdzie był uwięziony) i z całej siły uderzył w Radditza ...ten cios go mocno osłabił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...eee...jak zwykle ten sam problem <puka się w głowę>...kiedy Songo ujrzał pierwszy raz swojego dziadka (Gohan) po jego śmierci podczas serii DB?? (wiem ,że banalne ,ale jakoś nie mam pomysłu xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas turnieju u.... jak jej było, ta siotra Kame Senina, pamiętam że we francuskiem to baba gula, ale w japońskiej to zapomniałem jak:D W każdym razie to było jak musiał znaleść ostatnią kule, którą nie wykrywał radar (miał ją Pilaf)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:59, lis899 napisał:

Podczas turnieju u.... jak jej było, ta siotra Kame Senina, pamiętam że we francuskiem to baba
gula, ale w japońskiej to zapomniałem jak:D W każdym razie to było jak musiał znaleść ostatnią
kule, którą nie wykrywał radar (miał ją Pilaf)


O to mi chodziło ;) lis899 +1
Jakoś powoli pomysłów zaczyna brakować...i wychodzi to coraz gorzej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:30, Zagul napisał:

No to moze ja zadam hmmm...
Jak Picolo zginął po raz pierwszy??


Jak pierwszy raz zginął Picolo??Nie wiem ,czy chodzi ci o serie DB ,gdy Songo przedziurawił go jeśli dobrze pamiętam ,czy ci chodzi o ten motyw ,że Picolo się poświęcił dla Gohan''a gdy Napa puścił w jego stronę wiązkę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:33, Nertis napisał:

> No to moze ja zadam hmmm...
> Jak Picolo zginął po raz pierwszy??

Jak pierwszy raz zginął Picolo??Nie wiem ,czy chodzi ci o serie DB ,gdy Songo przedziurawił
go jeśli dobrze pamiętam ,czy ci chodzi o ten motyw ,że Picolo się poświęcił dla Gohan''a gdy
Napa puścił w jego stronę wiązkę :P.

Chodziło mi o to w DBZ
Nertis +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 09:51, lis899 napisał:

Dlaczego smok 4 gwiezdny walczyl przeciw 1 gwiezdnemu smokowi??


Pierwszy powód...może przeszedł na stronę Songa po walce z nim :P.
Drugi powód...jak połknął Songo kule z 4 gwiazdkami coś tam była mowa o tym ,że naładował ją dodatnią energią co spowodowało ,że 4 gwiezdny Smok przeszedł na stronę Songa xD.
PS.Zapomniałem ,że teraz ja miałem zadawać pytanie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 07:48, lis899 napisał:

o to mi wlsnie chodzilo. I nie zapominaj o swojeje kolejce:P


Wiesz...ja strasznie zapominalski jestem xD.

Dobra...czas na pytanie ;)...co zrobił Picollo (ten pierwszy...) przed kopnięciem w kalendarz (seria DB...wtedy wygrał z nim Songo :P)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować