Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

nie ma sie co dziwic skoro quzi ma juz tyle stron:D Sam sie zastanawiam nad pytaniem bo nie ma za bardzo co dawac:/

Podczas pierwszego przedstawionego w mandze Tenkai Budokai nie było pewnej, dośc długiej sceny związanej z walką goku i tego dinozaura niebieskiego, ale zapomniałem jak mu było;) O jaką scene dokładnie chodzi??

ps nie wiedziałem co wymyślic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:02, lis899 napisał:

nie ma sie co dziwic skoro quzi ma juz tyle stron:D Sam sie zastanawiam nad pytaniem bo nie
ma za bardzo co dawac:/

Podczas pierwszego przedstawionego w mandze Tenkai Budokai nie było pewnej, dośc długiej sceny
związanej z walką goku i tego dinozaura niebieskiego, ale zapomniałem jak mu było;) O jaką
scene dokładnie chodzi??

ps nie wiedziałem co wymyślic


Z Giranem chyba... Nie wiem czy o to chodzi jak Giran związał Goku tą taką gumą i jak miał wyrzucić Goku za ring, temu odrósł ogon i z łatwością wydostał się z gumy. Później kopniakiem rozwalił część ringu i Giran się poddał. Ale to było w mandze, więc troszkę nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy miała odbyc sie pierwsza walka goku z giranem coś sie stało. W mandze tego nie było, a w anime było. Trwało to kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:28, lis899 napisał:

Podczas gdy miała odbyc sie pierwsza walka goku z giranem coś sie stało. W mandze tego nie
było, a w anime było. Trwało to kilka minut.


Wydawało mi się, że to w którejś kinówce było, ale chyba chodzi o tą sytuację, jak Goku pomagał smokowi odzyskać jego jajo, które ktoś mu ukradł. Czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:55, lis899 napisał:

I również nie o to mi chodziłi:) Poddajecie sie i mam napisac o co chodzi??


No to zagiołeś wszystkich (przyglądam się trochę tej sytuacji i niezły cyrk wyszedł ;) ).Ja ci powiesz szczerze ,że tego motywu nie pamiętam (a oglądać serii teraz nie mam czasu :P).Powiedz nam o co chodzi ,żeby się już nie kaleczyć xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż chodziło mi o to, że jak zaczeła się walka, to w anime była burza, i walkę przerwano. Poszli zawodnicy do jakiejś restauracjii, i tam ten Giran zaczął walczyc z jakimiś kolesiami co go zaczepiali. Potem dołączył do tego Yamucha ale przerwał iim Kame Senin. W mandze tego nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dawno nic nikt nie pisał ;p to ja zadam.

Jeden jedyny raz w serii pojawiła się postać Coolera w DB GT w serialu. Kiedy to było?? Podczas jakiej sagi i jakiego wydarzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:20, mlynar911 napisał:

Coś dawno nic nikt nie pisał ;p to ja zadam.

Jeden jedyny raz w serii pojawiła się postać Coolera w DB GT w serialu. Kiedy to było?? Podczas
jakiej sagi i jakiego wydarzenia ;]

Gdy potwory uciekały z piekła, saga Android super17#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 12:56, Zagul napisał:

Gdy potwory uciekały z piekła, saga Android super17#


W twojej odpowiedzi jest coś poprawnego i w odpowiedzi FurryThales też coś jest ;] Bo to co teraz napisałeś nie jest kompletne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:22, mlynar911 napisał:

> Gdy potwory uciekały z piekła, saga Android super17#

W twojej odpowiedzi jest coś poprawnego i w odpowiedzi FurryThales też coś jest ;] Bo
to co teraz napisałeś nie jest kompletne ;]

Cooler pojawił się w Dragon Ball GT dgy potwry uciekały z piekła, było to w sadze Android super 17.
Tak może być??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło tu o stworzenie super androida 17 dzięki czemu otworzyło się przejście z piekła to świata śmiertelników(super 17 tego dokonał), saga android super 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:32, Zagul napisał:

> > Gdy potwory uciekały z piekła, saga Android super17#
>
> W twojej odpowiedzi jest coś poprawnego i w odpowiedzi FurryThales też coś jest
;] Bo
> to co teraz napisałeś nie jest kompletne ;]
Cooler pojawił się w Dragon Ball GT dgy potwry uciekały z piekła, było to w sadze Android super
17.
Tak może być??;P


No teraz psuje :] Zagul +1 zadawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować