Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 20:31, Dawidoskar napisał:

> - płyta DVD 9 z The Sims 3
troche dużo płyt DVD, aż za dużo


DVD 9 to 9 GB płyta DVD :) Takie do CDA teraz dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma dokładnej daty ujawienia się The Sims 3 w Polsce:((
Mam nadzieje, że to nie będzie rok 2008, tylko najpóźniej listopad 2007 świat, Polska grudzień 2007:))))
Jednak i tak trzeba czekać:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 09:03, Dawidoskar napisał:

Szkoda, że nie ma dokładnej daty ujawienia się The Sims 3 w Polsce:((
Mam nadzieje, że to nie będzie rok 2008, tylko najpóźniej listopad 2007 świat, Polska grudzień
2007:))))
Jednak i tak trzeba czekać:(((

2007 rok?! listopada?! Przecież EA Games, zanim wyda Simsy 3,zrobi z 10 dodatków do dwójki (tak samo jak było z jedynką), więc nie ma co się łudzić, że Simsy 3 wyjdą w przyszłym roku! Według mnie najwcześniej w 2009 roku ;]
Pozdrowienia dla fanów Simsów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię pograć w Simsy, ale szczerzę, SZCZERZĘ nie wiem, co ja widzę w tym. Toż to strasznie uproszczona symulacja życia :|

Może widzę, w tym to, że mogę robić to czego na co dzień nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 09:45, Dawidoskar napisał:

Myślisz, że tak późno??
;0

hmm..... w zasadzie jestem pewien... ;] ale chciałbym się mylić ;] Chociaż w zasadzie jeżeli w niedługim czasie Sims 3 by wyszły to grafika nie byłaby o wielel lepsza, więc lepiej poczekać trochę dłużej i dostać wspaniałą, nową odsłonę Simsów z cudowną i dopracowaną grafiką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 13:10, lukas1144 napisał:

trochę dłużej i dostać wspaniałą, nową odsłonę Simsów z cudowną i dopracowaną grafiką :)

No właściwie tak może niedługo wymyślą coś nowego grafiką związanego i w tedy simsy 3 będą super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims 2 - Rozwód - Gra która będzie uczyć dzieci jak się rozwodzić i dostać więcej alimentów i rodzinnego asortymentu xD taką gre powinni zrobić xD O wiele więcej było by rozwodów xD

Grałem 1 dzień w The Sims 1... Nigdy więcej tego na oczy nie widziałem... Dla mnie dno, bo wkońcu lepsze jest nasze życie niż jakiś pikseli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:02, black day napisał:

> Hmm... ja się cieszę, uwielbiam Simsy, choć "hardkurowi" gracze odbierają to jako "fe".
Lol,
> co jest złego w takich grach, mnie rozweselają :)
Mnie nie rozweselaja.:(Ale czekam na grę tego pokroju.Ta gra to "Spore".To coś jak simsy tylko
większe,z większym wyborem i bardziej rozbudowane.


TYlko że spore to coś innego coś co ma to ĆOŚ teoria ewolucji i tą gre można przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:50, Adik989 napisał:

The Sims 2 - Rozwód - Gra która będzie uczyć dzieci jak się rozwodzić i dostać więcej alimentów
i rodzinnego asortymentu xD taką gre powinni zrobić xD O wiele więcej było by rozwodów xD

Popieram pomysł ;P... a tak serio to troszku się pośmiałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardziej może nie obawiałbym się co ta gra będzie zawierać i kiedy będzie wydana w Polsce. Tylko jakie będzie mieć wymagania sprzętowe bo nawet na simsy 2 z dodatkami teraz już trzeba mieć nie lada komputer jeśli chcemy wybudować coś więcej niż chatkę na 3 osoby no i jeśłi chcemy oczywiście grać na full detalach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:34, Kacperek206 napisał:

Nie mam nic do Simsów ale fanem nie jestem. Wole coś ciekawszego jak Spore na pewno będzie
lepsze. Podobno będzie tam 2 000 000 planet.


Planet będzie dużo więcej bo gra będzie sama ściągać światy opublikowane w necie przez innych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:57, chopin06 napisał:

Ja za simsami nie przepadam również wole coś ciekawszego np. Gta 4 :)

Wiesz co też bym wolał ale niestety jak znowu trzeba będzie mie 250 zł to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche śmieszy to, że ludzie mówią na to symulator życia. Ale pomijając to denerwuje mnie, że nie dadzą fajnych rzeczy w części głównej tylko potem trzeba jeszcze bulic za dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:44, Kacperek206 napisał:

Mnie troche śmieszy to, że ludzie mówią na to symulator życia. Ale pomijając to denerwuje mnie,
że nie dadzą fajnych rzeczy w części głównej tylko potem trzeba jeszcze bulic za dodatki.


Na tym to właśnie polega. Za każdy dodatek musisz bulić kasę, a fani simsów i tak kupią. To takie sprzedawanie gry na części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować