Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:


Nie pamiętam gdzie ja to czytałem ale było tam napisane że Simsy 3 mają mieć super grafe i
wiele innych dodatków.

A nie mają super grafy jak weźmiesz full detale? IMHO to jest właśnie super grafa - w grze tego typu nie potrzeba lepszej. A dodatków też nie brakuje ;)

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

Ja bym najbardziej chciałżeby satarzenie było podzielone na więcej etapów

Efekt kompletnego przejścia był by wspaniały, bo jak gram to dochodzi mi do tego - że ojciec jest w wieku syna :P

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

Jeszcze bym nie pogardził gdyby była taka opcja żeby Sim mógł zabić drugiego Sima

W pewnym sensie jest, taka roślinka (Cowplant) z kariery badacza na tury. Jak kogoś zje to sim ma we wspomnieniach że zabił i potem wypił soki życiowe jakiegoś sima ^^

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

i żeby była możliwość że pujdzie za to do więzienia.

Byłoby fajnie. ;)

>Równierz żeby było pokazane czy simy idą do piekła

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

czy do nieba ! ;-)

Masz na myśli taki pasek ala KOTOR? Na górze "Dobry" na dole "Zły". :D

Pozdrawiam wszystkich, fanów jak i przeciwników Simsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:40, Ratefi napisał:

Mam jeszcze jeden ciekawy pomysł
Chciałbym żeby simy miały własny samochód i żeby był wybór:)
Nie było tego jeszcze w simsach

Akurat The Sims 2 Nocne Życie tam jest samochód, ale fajnie by było mić większy wybór samochodów oraz żeby były rowery!!:)))
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:40, Ratefi napisał:

Mam jeszcze jeden ciekawy pomysł
Chciałbym żeby simy miały własny samochód i żeby był wybór:)
Nie było tego jeszcze w simsach

Jak to nie było?! Kolego, masz ty Sims 2: Nocne Życie?
Simowie mogą kupić samochód, wybudować garaż... Samochodów jest kilka do wyboru, mają różne kolory i wzory... Powtarzam: SIMOWIE MAJĄ SAMOCHODY! :D

BTW: Sorka za drugiego posta z rzędu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:46, Earthshaker napisał:

Według mnie EA nie powinno wypuszczać nowej serii lepiej zostać przy dwójce i ją szlifować

To samo można powiedzieć o innych grach, ale myśle jednak, że bardziej opłacalne jest zarobić nową wersję gry niż dodawać do niej dodatki:)) Pomysły się poprostu skończą!
Zapewnw będzie coś takiego:
The Sims 1 Zwierzaki
The Sims 2 Zwierzaki
The Sims 3 Zwierzki
Pomysł ten sam a trzy różne opcje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby było tak:

<Niemowle>,<przedszkolak>,<dziecko>,<wieksze dziecko>,<nastolatek>,<duży nastolatek>,<dorosły>,
,<bardziej dorosly>,<rodzic>,<Prawie emeryt(Chodzi mi np. wiek 45),<Emeryt>,<stary>,<bardzo stary>,
<Około 100 lat>,<Śmierć>.
Koniec!!
Pozdro dla fanów Simsów!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:57, michu96 napisał:

Najlepiej żeby było tak:

<Niemowle>,<przedszkolak>,<dziecko>,<wieksze dziecko>,<nastolatek>,<duży
nastolatek>,<dorosły>,
,<bardziej dorosly>,<rodzic>,<Prawie emeryt(Chodzi mi np. wiek 45),<Emeryt>,<stary>,<bardzo
stary>,
<Około 100 lat>,<Śmierć>.
Koniec!!
Pozdro dla fanów Simsów!! ;)

Zły pomysł z jedym z etapów "rodzic" można nim zostać w simach troche wcześniej przy etapie "dorosły"
Reszta narazie ok.
pozdrowienia dla Simomaniaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi jedną odpowieć

CZEMU SIĘ WAM TO PODOBA?!

Ech... po prostu nie umiem zrozumieć co jest fajnego w prowadzeniu stucznego życia. Dajecie tylko powód by EA
wyprowadzało nowe dodatki które "uprawdziwiają" życie Simów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:55, Juzek303 napisał:

dajcie mi jedną odpowieć

CZEMU SIĘ WAM TO PODOBA?!

Ech... po prostu nie umiem zrozumieć co jest fajnego w prowadzeniu stucznego życia. Dajecie
tylko powód by EA
wyprowadzało nowe dodatki które "uprawdziwiają" życie Simów.

Tja, jak dla mnie Simsy też są nudne. Ale podobno trzecia część ma być bardziej mangowa - mniej symulacji, więcej zabawy, a do tego grafika cel-shading i "dziwne" postacie. I tak w "to" nie zagram, ale przynajmniej będzie to trochę lepsza gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:55, Juzek303 napisał:

dajcie mi jedną odpowieć

CZEMU SIĘ WAM TO PODOBA?!

Ech... po prostu nie umiem zrozumieć co jest fajnego w prowadzeniu stucznego życia. Dajecie
tylko powód by EA
wyprowadzało nowe dodatki które "uprawdziwiają" życie Simów.

Ponieważ fajnie jest się popatrzeć jak rodzina się rozwija:))Wybiaerasz im zawód, albo studia...
Podejmujesz ważne decyzje zawodowe simów...
Jednak najlepsze jest to, że sterujesz simami, jeśli ich nie nakarmisz to umrą, a naprzykład co nowy dodatek czy wersja to jest to wszystko ciekawsze!!! Niektórzy nie mogą się doczekać The Sims 3:))
Pewnie wiesz, że ludzi mają rużne gusty, i Ty wczle nie musisz wchodzić na temat związany z Simsami, jedni lubią gry RPG, drudzy Sportowe, trzeci symulatory, itd.
A ta gra jest fajnym symulatorem rozwóju rodziny, no. mój kolego woli od simsów Symulatory lotów, a ja nie widze w tym nic fajnego.
Dla mnie najlepszą grą będą zapewne The Sims 3 i dodatki do niej!!:))
Pozdrowienia dla wszystki, nawet dla tych, którzy nie lubią Simsów poprostu mają iiny gust:)))
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Got it. Oto screeny z oficjalnej strony Sims 3. Co prawda wyjdzie toto tylko na Wii, ale może i na większe platformy zrobią coś podobnego. Poza tym zapewne będzie to Sims 2 w innej oprawie graficznej... i niewiele ponadto. Niestety. Przy okazji komentarze niektórych ("słyszałem, że w nowych Simsach...") są z naprawdę dziwne i nie mówią zbyt wiele o samej grze. Tyle ode mnie. Grajcie sobie dalej w Simsy :P.

Źródło: http://boku-sim.jp/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

> wyprowadzało nowe dodatki które "uprawdziwiają" życie Simów.

Te same problemy od których czasem nie można uciec nawet grając

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Ponieważ fajnie jest się popatrzeć jak rodzina się rozwija:))Wybiaerasz im zawód, albo studia...

lub zamiast w to grać założyć własną rodzine

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Podejmujesz ważne decyzje zawodowe simów...

i za nich pracować i nie cieszyć się z pieniędzy (jak w prawdzimym życiu)

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Jednak najlepsze jest to, że sterujesz simami, jeśli ich nie nakarmisz to umrą, a naprzykład
co nowy dodatek czy wersja to jest to wszystko ciekawsze!!! Niektórzy nie mogą się doczekać

no szczególnie EA z nowej kasy :/

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

The Sims 3:))
Pewnie wiesz, że ludzi mają rużne gusty, i Ty wczle nie musisz wchodzić na temat związany z
Simsami, jedni lubią gry RPG, drudzy Sportowe, trzeci symulatory, itd.

no więć nie możesz mnie potępić chciałem tylko wiedzieć "dlaczego". nie przezwyciężysz mojej natury zadawania pytań :)

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

A ta gra jest fajnym symulatorem rozwóju rodziny, no. mój kolego woli od simsów Symulatory
lotów, a ja nie widze w tym nic fajnego.

ja też przynajmniej w jednej rzeczy

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Dla mnie najlepszą grą będą zapewne The Sims 3 i dodatki do niej!!:))

kolejny powód na wyrzucenie pieniędzy w...

Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Pozdrowienia dla wszystki, nawet dla tych, którzy nie lubią Simsów poprostu mają iiny gust:)))
:-)

ja też i nie to że jestem złośliwy tylko mnie tak potraktowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:51, Dawidoskar napisał:

Ponieważ fajnie jest się popatrzeć jak rodzina się rozwija:))Wybiaerasz im zawód, albo studia...
Podejmujesz ważne decyzje zawodowe simów...


Hmm..patrzenie jak rodzina się rozwija...czyli coś podobnego do oglądania "Mody na Sukces"?Jeśli tak, to może też zostanę fanem simsów...ale jeśli się uzależnie od simsów to nie będzie dużo kasy na inne gry..więc chyba sobie to odpuszczę.widziałem recenzje simsów2, i gdybym miał dużo kasy to pewnie bym kupował simsy i dodatki do nich..ale niestey mam wiele ciekawszych gier..szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:16, konrad16061990 napisał:

Hmm..patrzenie jak rodzina się rozwija...czyli coś podobnego do oglądania "Mody na Sukces"?Jeśli
tak, to może też zostanę fanem simsów...ale jeśli się uzależnie od simsów to nie będzie dużo
kasy na inne gry..więc chyba sobie to odpuszczę.widziałem recenzje simsów2, i gdybym miał dużo
kasy to pewnie bym kupował simsy i dodatki do nich..ale niestey mam wiele ciekawszych gier..szkoda.

Nie zamartwiaj się!!!:))) THE SIMS 3 będzie na samym początku bez dodatków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:00, Dawidoskar napisał:

Jak wyobrażacie sobie The Sims 3, Piszcie!!!

Szczerze? Nie wyobrażam sobie. Wolę nie myśleć co się stanie, kiedy na światło dzienny wyjdzie kolejna część serii... Na dopchnięcie się do kompa będzie trzeba robić zapisy co najmniej na dwa miesiące przed :/ Poza tym, cóż nowego można wymyślić. Ostatni (bodajże) dodatek do Simów 2 - Zwierzaki. Czy tego nie było już wcześniej? Teraz wystarczy poczekać na odpowiedniki innych dodatków do pierwowzoru. A potem machnie się kolejną część z jeszcze bardziej kolorową grafiką i wszyscy będą szczęśliwi... Taka taktyka wcześniej czy później wykończy nie tylko Simy, ale i całe EA, bo to właśnie ten "symulator życia" zdaje się być główną siłą napędową. Ale póki co - "kosi, kosi kasę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dnia 31.12.2006 o 14:59, Cmq napisał:

Got it. Oto screeny z oficjalnej strony Sims 3. Co prawda wyjdzie toto tylko na Wii, ale może
i na większe platformy zrobią coś podobnego. Poza tym zapewne będzie to Sims 2 w innej oprawie
graficznej... i niewiele ponadto. Niestety. Przy okazji komentarze niektórych ("słyszałem,
że w nowych Simsach...") są z naprawdę dziwne i nie mówią zbyt wiele o samej grze. Tyle ode
mnie. Grajcie sobie dalej w Simsy :P.

Źródło: http://boku-sim.jp/.

Chcesz przez to powiedzieć, że nowe simsy będą takie????? O kurde to się na pewno nie sprzeda! taka grafika jest jak na gry dla nie dzieci jak dla niemowlaków! Przecież to absurd!
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 01.01.2007 o 13:20, radzio.666 napisał:

Chcesz przez to powiedzieć, że nowe simsy będą takie????? O kurde to się na pewno nie sprzeda!
taka grafika jest jak na gry dla nie dzieci jak dla niemowlaków! Przecież to absurd!
Pozdrawiam :)

Jak to się nie sprzeda? Przecież takie gry w Japonii sprzedają się w milionach sztuk :P. A i w US ostatnio takie pomysły lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Simsy jest zapotrzebowanie a EA to wykorzystuje . Bo gdyby go nie było to czy opłacało by się wydawanie całej masy dodatków? A tak a propos dodatków zauważyłem ciekawą rzecz EA zamiast wydawać patche do The Sims 2 wydaje kolejne dodatki. To coś w stylu komercjalnych patchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować