Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Jednak trzeba przyznać the sims 2 ma wielu fanów i zapewne przynajmniej 98% osób, które grają w simy 2 kupi The Sims 3. Tak mi się przynajmniej wydaje:)))
Myśle, że gdyby nie było zainteresowania simsami w planahc może byłaby teraz the sims 2 a nie The Sims 3:))
Pozdrawiam wszystkich fanów The Sims 1, 2 i już być może nie długo 3:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:57, Dawidoskar napisał:

Jednak trzeba przyznać the sims 2 ma wielu fanów i zapewne przynajmniej 98% osób, które grają
w simy 2 kupi The Sims 3. Tak mi się przynajmniej wydaje:)))
Myśle, że gdyby nie było zainteresowania simsami w planahc może byłaby teraz the sims 2 a nie
The Sims 3:))
Pozdrawiam wszystkich fanów The Sims 1, 2 i już być może nie długo 3:)))


No napewno wielu graczy chce zobaczyć wiele nowych rzeczy które będą w The sims 3
chociarz ja narazie ekscytuje się Simsami 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie moge sie nimi ekscytowac, nie kupilam sobie jeszcze, musi mi wystarczyc Gothic III... ale i tak mam narazie z nim zajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś na Gram.pl że The SIMS 3 to nie będzie znana nam ze wszystkich części swoboda i zabawa lecz gra posiadająca własną fabułe itp. I od razu mówię że taki artykuł był. Może ktoś czytał. Mi zdaje się to trochę dziwne i myśle że nie będą to te same Sims''y i mam nadzieje że o się zmieni dla dobra graczy którzy woleli to co było świetnego w The SIMS 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to stanowczo na mało czasu minęło od wyjścia The Sims 2 żeby choćby myśleć o trzeciej części. Gra ma dobrą grafikę a wiele braków typu studia czy pory roku są uzupełniane w kolejnych dodatkach. A jednak, Maxis jednak się zdecydował. Ufam więc że gra mnie nie zawiedzie i że nie będzie miała jakiejś fabuły tak jak to napisał forumowicz Adam Małysz. No, chyba że by się tworzyło samemu tą fabułę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:56, michu96 napisał:

A gdzie te zdjęcia widziałeś? Podaj link to , sobie obejrze ! :-D

Na googlach wpisujesz The SIMS 3 i wciskasz przycisk GRAFIKA a potem SZUKAJ OBRAZÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:56, michu96 napisał:

A gdzie te zdjęcia widziałeś? Podaj link to , sobie obejrze ! :-D

Na googlach wpisujesz The SIMS 3 i wciskasz przycisk GRAFIKA a potem SZUKAJ OBRAZÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Simach 3 powinni poprawić inteligencje simów i dać im większą samodzielność, bo debilizmem jest lanie na podłogę :D (no chyba, że ktoś każe mu to zrobićcelowo). Zresztą jak Sims 3 to już to, aby zawierało możliwości wszystkich dodatków, a nie od nowa (podstawka + jakieś pierdoły). Np. Seasons to innymi słowy Wakacje tylko, że pory zmieniają się także w domu. Także LoL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem Simsów nazwać siebie nie mogę, ale nie przeczę, że grałem w grę i sprawiła mi (chwilową, bo szybko się nudzi) przyjemną grę. Żeby jednak gra mogła odnieść sukces potrzebny jest przełom, a nie kolejne bibeloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA GAMES oprócz The SIms 3 ma inne plany np. Simsy na laptopa!
Jednak wolałbym, żeby zjeli się tworzenie The Sims 3, bo przecież The SIms 2 chodi na laptopie (ledwo:(( ) , ale chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 09:52, Dawidoskar napisał:

EA GAMES oprócz The SIms 3 ma inne plany np. Simsy na laptopa!
Jednak wolałbym, żeby zjeli się tworzenie The Sims 3, bo przecież The SIms 2 chodi na laptopie
(ledwo:(( ) , ale chodzi!!!


Wiesz są już takie laptopy, że Crysis by poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 09:57, radess napisał:

Wiesz są już takie laptopy, że Crysis by poszedł :)

No tym bardziej po co zajmować się wersją na laptopy??
Niech ajmą się szykowaniem The sims 3!!!
Termin z tego co pamiętam jest na 2008 rok!!! A MAMY DOPIERP LUTY 2007!!!:((
Prezcież teraz robią:
- The SIms 2 cztery pory roku
- the sims na laptopy (3 wersjie!!!!) www.polska.ea.com
- The Sims 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować