Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 14:32, vamos4 napisał:

na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????

wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:08, paulina1997 napisał:

> na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
> ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????
wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec

Nie ma jeszcze simsów 3 wyjdą chyba w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:08, paulina1997 napisał:

> na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
> ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????
wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec


Zrozum... NIE MA jeszcze trzeciej części Simsów na świecie. Tak więc tego czego nie ma, nie da się kupić. Pozostają ci, jak na razie dodatki do DRUGIEJ części tej gry. Simsy 3 są prawdopodobnie w produkcji. Nie lubię tej gry, jednak chyba dobrze się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:12, Pustelnik 88 napisał:

> > na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
> > ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????
> wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec

Zrozum... NIE MA jeszcze trzeciej części Simsów na świecie. Tak więc tego
czego nie ma, nie da się kupić. Pozostają ci, jak na razie dodatki do DRUGIEJ części tej gry.
Simsy 3 są prawdopodobnie w produkcji. Nie lubię tej gry, jednak chyba dobrze się orientuję.


no i do tego dochodzi ta niby "pół seria": te jakieś Historie z Życia Wzięte (okładka na dole)

20070501151330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:08, paulina1997 napisał:

> na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
> ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????
wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec

The Sims 3, czyli wspaniałe Cztery Pory Roku? Tylko 80 zł na sklep.gram.pl, na Twoim miejscu nie zwlekałbym z zamówieniem, bo gra jest naprawdę świetna! Przestałbym nawet zakładać nowe tematy na forum, za to zająłbym się dokładnym studiowaniem tej strony http://www.gram.pl/sk4_6gPe5_Sims_2_Cztery_pory_roku_The.html Pozdrawiam i polecam cudowną produkcję Maxisa, od której nie mogę się oderwać już od wielu tygodni!

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:13, Remember_The_Name napisał:

> > na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
> > ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????
> wie ktos ile kosztuje simsy 3 ?? nikt mi nie chce powiedziec
The Sims 3, czyli wspaniałe Cztery Pory Roku? Tylko 80 zł na sklep.gram.pl, na Twoim miejscu
nie zwlekałbym z zamówieniem, bo gra jest naprawdę świetna! Przestałbym nawet zakładać nowe
tematy na forum, za to zająłbym się dokładnym studiowaniem tej strony http://www.gram.pl/sk4_6gPe5_Sims_2_Cztery_pory_roku_The.html
Pozdrawiam i polecam cudowną produkcję Maxisa, od której nie mogę się oderwać już od wielu
tygodni!

;]


tzn ze cztery pory roku to sims 3 ? nic nie rozumiem wez mi wytlumacz i powiedz ile kostuje sims 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:14, paulina1997 napisał:

tzn ze cztery pory roku to sims 3 ?

Tak słyszałem, ale pewien nie jestem... Jakaś Paulina mi chyba mówiła, czy coś...

Dnia 01.05.2007 o 15:14, paulina1997 napisał:

nic nie rozumiem wez mi wytlumacz i powiedz ile kostuje sims 3

Słaby jestem w tłumaczeniu, zresztą, powyżej koledzy fajnie się męczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:14, paulina1997 napisał:

tzn ze cztery pory roku to sims 3 ? nic nie rozumiem wez mi wytlumacz i powiedz ile kostuje
sims 3


Boże, dziewczyno. Czytaj uważnie co napiszę ja i na pewno moi przedmówcy.

SIMS 3 - NIE MA i NIE MA CENY, w ogóle zapomnij o nich na razie
Cztery Pory Roku - dodatek do Sims 2 (czyli kupujesz Sims 2 i ten dodatek i masz więcej rzeczy itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:17, Pustelnik 88 napisał:

SIMS 3 - NIE MA i NIE MA CENY, w ogóle zapomnij o nich na razie

Jak to nie ma? :(

Dnia 01.05.2007 o 15:17, Pustelnik 88 napisał:

Cztery Pory Roku - dodatek do Sims 2 (czyli kupujesz Sims 2 i ten dodatek i masz więcej rzeczy itp.)

Ahaa :)

Nie wiem, jak wy, ale ja tam czekam na Sims 5, ostatnio mój kolega grał w nie na swoim XBoksie720 ;]

--
Dajmy spokój, przecież nie istnieje człowiek, który po takiej dawce wiadomości, nadal nie rozumiałby, co się do niego mówi... Widać ktoś się po prostu nieźle bawi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:14, paulina1997 napisał:

tzn ze cztery pory roku to sims 3 ? nic nie rozumiem wez mi wytlumacz i powiedz ile kostuje sims 3

Taa, więc Sims 3 "kostują" 0zł. Dlaczego? Ponieważ jeszcze ich nie ma. Wnioskując z twojego pisma nie umiesz francuskiego, więc skąd wiedziałaś, że to Sims 3? Może tam było "l''historie", a ty myślałeś że to 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:22, Remember_The_Name napisał:

Nie wiem, jak wy, ale ja tam czekam na Sims 5, ostatnio mój kolega grał w nie na swoim XBoksie720


A ile to kosztuje?! A ile to kosztuje?!!! A ile to kosztuje?!!!??? :P

Wg mnie te simsy w ogóle to gra bezcelowa. Żeby była jakaś fabuła (jesteś małym bękartem, osiągnij 22312312 simoleonów w 40 lat) lub jakiś tryb z zadaniami (np. masz 100 simoleonów, przeżyj przez następne 2 miesiące z zarobkiem powyżej 1000 simoleonów). Granie "tak sobie", stawianie coraz to nowych domów mija się ze wszystkim.
Nie powiem, lubiłem grać w zwykłe Simsy z dodatkami aż do Zwierzaków włącznie. Chate miałem małą, lodówka, telewizor, łóżko. Jak na stancji podczas studiów. Praca marna. Wszystko się psuje. Potem walnąłem na ścianę tapetę i kupiłem upragnioną, lepszą lodówkę i wannę! To było coś! :) A nie jak dzieciaki... Znają te wszystkie kody. Odpicują chatę w stylu Paris Hilton i już... Ja wolałem sam dojść do dwupiętrowego domku, gdzie żyłem z żoną i psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to na serio ,czy ściema z tymi simsami 3?? bardzo je lubię i chętnie bym je kupiła jakby były!!!!:) odpowiedzcie!!! plis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:48, loona napisał:

Czy to na serio ,czy ściema z tymi simsami 3?? bardzo je lubię i chętnie bym je kupiła jakby
były!!!!:) odpowiedzcie!!! plis!!!

Nie. Simsy najprawdopodobniej wyjdą w 2009. Ciekawe co znowu będzie w tych simach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zabrałem się za 2 i spodobały mi się ;] Tylko zanim nadrobię, to jak nie patrzeć Sims 3 = 2-1 rok różnicy (licząc od tego roku) a Sms 2 = 3-4. Co do Paulinki - Zdarzają się tacy ludzie, że tłumacząc im 286 razy i tak nie załapią, a przy okazji zyskamy sporo nerwów. To w jakiej cenie te Sims 3 xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie nowe wieści odnośnie The Sims 3. Bedziemy mieli więcej swobody rozgrywki (aby iść do kumpla nie zamawiamy taxi tylko idziemy pare przecznic dalej), pojawi sie zmiany pór dnia (Noc będzie sie pojawiać w nieokreślonych godzinach), udoskonalony silnik. Premiera tej gry zapowiadana jest na pierwszą połowę 2009 roku. Pozostaje nam tylko czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to już 20 lutego zagramy w tę grę

"The Sims™ 3 – premiera 20 lutego 2009 roku

Oprócz wersji standardowej do sklepów trafi również wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska.

Premiera gry The Sims™ 3 odbędzie się 20 lutego 2009 roku! W sprzedaży znajdzie się też limitowana Edycja Kolekcjonerska, która zawierać będzie szereg atrakcyjnych prezentów dla każdego fana serii The Sims. W kolekcjonerskim zestawie poza grą znajdzie się m.in. ekskluzywny pendrive USB. Do tego dojdą specjalne naklejki, wyjątkowy poradnik oraz niedostępny nigdzie indziej włoski samochód sportowy, którym Simy będą mogły jeździć.

– Cieszę się, że już niebawem oddamy w ręce fanów grę The Sims zupełnie nowej generacji – powiedział Rod Humble, szef studia odpowiedzialnego za The Sims. – Kolekcjonerska wersja, sprzedawana równolegle ze standardową, będzie niewątpliwą gratką dla zagorzałych entuzjastów serii.

W The Sims 3 gracz pokieruje losami wyjątkowych postaci w otwartym, tętniącym życiem świecie! Gra inspiruje niezliczonymi możliwościami zabawy i na każdym kroku zaskakuje zupełnie niespodziewanymi sytuacjami. Simy mogą chodzić po ulicach, odwiedzać domy sąsiadów i zwiedzać całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych na rogu ulicy. Kto wie, co się stanie, jeśli znajdą się we właściwym miejscu o właściwej porze?! " - Cytat ze strony: http://polska.ea.com/games/13688,pcdvd/news/25196/

Grałem w The sims 2 i zagram na pewno w część trzecią :)
Jedynie mnie zastanawia ta edycja kolekcjonerska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować