Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj z BenQ - etap 1

182 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 14:43, Mistic napisał:

Cleaver to nie topór. To fakt, ale i argumentacja Domka.


Przepraszam, ale czy moglibyśmy odłożyć tę dyskusję przynajmniej do zakończenia tego etapu?

EDIT: Jeżeli nie potraficie odłożyć tego typu rozmów do zakończenia etapu i powstrzymać się przed psuciem innym zabawy, to być może od następnej serii pytań będziemy zmuszeni zastanowić się nad jakimś regulaminowym rozwiązaniem tego problemu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:31, Domek napisał:

> Cleaver to nie topór. To fakt, ale i argumentacja Domka.

Przepraszam, ale czy moglibyśmy odłożyć tę dyskusję przynajmniej do zakończenia tego etapu?


EDIT: Jeżeli nie potraficie odłożyć tego typu rozmów do zakończenia etapu i powstrzymać się
przed psuciem innym zabawy, to być może od następnej serii pytań będziemy zmuszeni zastanowić
się nad jakimś regulaminowym rozwiązaniem tego problemu... :(


No cóż widać polska przypadłość ... nikt u nas nie potrafi sie przyznać do błędu, ani wytłumaczyć dlaczego się pojawił lub dlaczego błędem nie jest. Ja w takim razie zastanowię się czy warto brać udział w konkursach na gram.pl ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:01, Wo_Oc1ek napisał:

No cóż widać polska przypadłość ... nikt u nas nie potrafi sie przyznać do błędu, ani wytłumaczyć
dlaczego się pojawił lub dlaczego błędem nie jest.


Gdyby rzeczywiście był błąd, to zapewniam Cię, że nie miałbym najmniejszych problemów z przyznaniem się do niego i przeproszeniem oraz rzecz jasna odkręceniem całej sprawy (gdyby faktycznie dwie odpowiedzi były poprawne, to z całą pewnością zaliczylibyśmy obie). W tym jednak wypadku jest inaczej.

A dlaczego błędem nie jest to wyjaśnię po zakończeniu tego etapu - bo dość oczywiste jest chyba, że nie chcę podać poprawnej odpowiedzi wszystkim, którzy w konkursie jeszcze nie wzięli udziału. Jeżeli jest Ci to ciężko zrozumieć i nadal upierasz się przy psuciu konkursu wszystkim na około, to może być mi już tylko bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż w trzech pytaniach strzelałem, mam nadzieję, że dobrze. Reszty odpowiedzi też nie jestem pewien, ale co tam, liczę na szczęście i miłe niespodzianki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:40, ddd-d2 napisał:

Odpowiedzi będą podane po zakończeniu etapu czy całego konkursu?


Po skończeniu etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap - 29 grudnia - 1 stycznia
Drugi etap - 2 stycznia - 5 stycznia
Trzeci etap - 6 stycznia - 9 stycznia
Czwarty etap - 10 stycznia - 13 stycznia

Tak czy inaczej to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:49, Adamzzz napisał:

Pierwszy etap - 29 grudnia - 1 stycznia
Drugi etap - 2 stycznia - 5 stycznia
Trzeci etap - 6 stycznia - 9 stycznia
Czwarty etap - 10 stycznia - 13 stycznia

Tak czy inaczej to jest?



Co tzry dni kolejny etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:52, pro evo napisał:

> Pierwszy etap - 29 grudnia - 1 stycznia
> Drugi etap - 2 stycznia - 5 stycznia
> Trzeci etap - 6 stycznia - 9 stycznia
> Czwarty etap - 10 stycznia - 13 stycznia
>
> Tak czy inaczej to jest?


Co tzry dni kolejny etap.


Chyba wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieżę w staranność ekipy gram.pl, i gdyby były dwie dobre odpowiedzi, pytanie brzmiałoby "który przedmiot z D2 NIE występuje w WoW?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ktoś tu zapomniał o konkursie? Etapy miały być trzydniowe, zgodnie z czym kolejne pytania powinny pojawić się 1.01, czyli... (R_T_N liczy) ...wczoraj. A może Domek nie zapomniał, tylko główka nie była zdolna do jakiegokolwiek intelektualnego wysiłku po Sylwestrze? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wyjaśnienie co do pytania o Diablo i WoWa. Jednak chyba nie ma błędu w tym pytaniu. W WoWie nazwa broni składa się z 3 słów, w Diablo z 2, więc prawdopodobnie chodziło o co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz wysłałem, w tej edycji chyba nic nie wygram.

Mi bardziej by pasowało jakby było 10 etapów, a w każdym po 4 pytania. A pytania codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:51, Maker3 napisał:

Mi bardziej by pasowało jakby było 10 etapów, a w każdym po 4 pytania. A pytania codziennie


W sumie na jedno wychodzi tyle, że trzeba trochę więcej czasu poświęcić na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Słowniku Ang.-Pol. Stanisławskiego, a także w internetowym słowniku EXETER, słowo "cleaver" jest przetłumaczone jako tasak, ale także jako topór rzeźniczy.
I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:57, bombel1981 napisał:

> Mi bardziej by pasowało jakby było 10 etapów, a w każdym po 4 pytania. A pytania codziennie


W sumie na jedno wychodzi tyle, że trzeba trochę więcej czasu poświęcić na odpowiedzi

Przez tak długi czas ktoś może rozwiązać zadania i np. podać je koledze, a kolega poda następnemu koledze.

Przy codziennych pytaniach, jeśli np. pytanie było o 20.00,
to trzeba było szybko szukać odpowiedzi, bo nastepne mogło byc już o 9.00

a przez 3 dni, to kiażdy znajdzie odpowiedzi (jeśli tylko ma czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:53, Maker3 napisał:

Przez tak długi czas ktoś może rozwiązać zadania i np. podać je koledze, a kolega poda następnemu
koledze.


Niby tak ale raczej wątpię w takie pomaganie kolegom. Każdy chce wypaść jak najlepiej i raczej nie będzie zbytnio skory do pomocy jeśli jest duże prawdopodobieństwo (albo ma pewność) tego, że ma dobre odpowiedzi.

Dnia 03.01.2007 o 14:53, Maker3 napisał:

Przy codziennych pytaniach, jeśli np. pytanie było o 20.00,
to trzeba było szybko szukać odpowiedzi, bo nastepne mogło byc już o 9.00
a przez 3 dni, to kiażdy znajdzie odpowiedzi (jeśli tylko ma czas)


Szybkie szukanie odpowiedzi nie zawsze wychodzi na dobre, a dzięki temu, że jest więcej czasu na odpowiedzi, wszyscy mają zbliżone szanse a to podnosi satysfakcję z ewentualnej wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować