Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj z BenQ - etap 1

182 postów w tym temacie

W pytaniu o przedmioty do World of Warcraft są dwie poprawne odpowiedzi. Być może spowodowane jest to tym, że autorzy pytań przetłumaczyli nazwy broni na język polski, a jedna nazwa angielska nie odpowiada dokładnie temu, jak to zostało przetłumaczone. Tak czy inaczej następnym razem układajcie pytania tak, żebyście byli pewni, że jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie bylo trudne. nie wiem skad sie wam to wzielo. 6 odpowiedzi jestem pewien, co do pozostalych 4 mialem powazne poszlaki, ktora odpowiedz jest poprawna. spedzilem nad tym 45 minut, wiec chyba mozna. oj wy leniwce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:08, Piotrek K. napisał:

Przeciez te pytnaia... JUZ SA. A dokladniej od wczoraj, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Czasami
warto jednak poczytac CALEGO newsa dokladnie ;-)
http://www.gram.pl/konkurs_benq.asp

Chodziło mi o dzisiejsze pytania. I uwierz mi, nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba masz... Bo ten etap trwa 3 dni, następny zacznie się PO zakończeniu tego. A że ten rozpoczął się wczoraj, to sytuacja taka sama jak z Pro Evo... Kłania się polski i matematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:13, Magwisienka napisał:

Chodziło mi o dzisiejsze pytania.

Przepraszam, moj blad :)

Dnia 30.12.2006 o 21:13, Magwisienka napisał:

I uwierz mi, nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem...

Ale... w newsie jest takie oto zdanie: "W każdym etapie (trwającym 3 dni)", wiec, jak widac, etap numer jeden jeszcze sie nie skonczyl ;-). Dzis te pytania sie nie pojawia...

No nic - robi sie pozno, a ja jestem jakos przewrazliwiony chyba :). Za zamieszanie przepraszam ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję się: popełniłam błąd. Zadowoleni? Skończcie już tą nagonkę bo się czuję jak zaszczuty zwierz. Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział: "shit happens" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:44, Obeebok napisał:

W pytaniu o przedmioty do World of Warcraft są dwie poprawne odpowiedzi.


Nie.

Dnia 30.12.2006 o 19:44, Obeebok napisał:

układajcie pytania tak, żebyście byli pewni, że jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.


Jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:20, Magwisienka napisał:

Skończcie już tą nagonkę bo się czuję jak zaszczuty zwierz

Nie bierz zawsze moich postow do serca. Zwlaszcza tych z '';)'' czy '':)'' na koncu. Nie maja na celu obrazania, wysmiewania czy innych takich rzeczy :).
Glowa do gory! W koncu to przeze mnie wyszla ta cala sytuacj, bo nie zrozumialem do konca Twoj post :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:29, maniekk napisał:

Witam.
Hmm pytania ciekawe:) Szczególnie to ósme mnie intryguje: 19 czy 20?
Michallow chodzi pewnie o pierwszą, bo najpierw zmienili na tą drugą podczas produkcji
a dopiero potem na Wing Commandera.
Podchwytliwe okrutnie te pytania:)
Pozdrawiam.


Jesteś pewny? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 02:45, michallow napisał:

> Witam.
> Hmm pytania ciekawe:) Szczególnie to ósme mnie intryguje: 19 czy 20?
> Michallow chodzi pewnie o pierwszą, bo najpierw zmienili na tą drugą podczas produkcji

> a dopiero potem na Wing Commandera.
> Podchwytliwe okrutnie te pytania:)
> Pozdrawiam.

Jesteś pewny? ;>

Właśnie nie :P To pytanie o Wow''a też jest ciekawe, niby ten tasak jest, ale podobno róg też będzie można znaleźć :P:P
Dziwy panie dzieju dziwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:00, Piotrek K. napisał:

> Skończcie już tą nagonkę bo się czuję jak zaszczuty zwierz
Nie bierz zawsze moich postow do serca. Zwlaszcza tych z '';)'' czy '':)'' na koncu. Nie maja
na celu obrazania, wysmiewania czy innych takich rzeczy :).
Glowa do gory! W koncu to przeze mnie wyszla ta cala sytuacj, bo nie zrozumialem do konca Twoj
post :). Pozdrawiam :)

Nie miałam na myśli ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:05, Domek napisał:

> W pytaniu o przedmioty do World of Warcraft są dwie poprawne odpowiedzi.

Nie.

> układajcie pytania tak, żebyście byli pewni, że jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.


Jesteśmy.


ok ... bo już naprawdę niczego nie rozumiem

Tasak Butchera, nawet nazywa się i wygląda jak odpowiednik z Diablo:
http://www.thottbot.com/?i=10007

Trzecia noga Wirta:
http://www.thottbot.com/?i=16808

Proszę wytłumaczyć tą sytuację
pozdro


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczone było już niestety. Tasak to nie topór według Domka. Cóż, słownikowa definicja również temu dowodzi, ale wprowadzenie dwóch takich przedmiotów do kręgu odpowiedzi jest bardzo mylące. W końcu wiele osób biorących udział w konkursie grało w Diablo 1 i z pewnością spotkali się z bronią Butchera, która mogła im się skojarzyć w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:38, Mistic napisał:

Tłumaczone było już niestety. Tasak to nie topór według Domka. Cóż, słownikowa definicja również
temu dowodzi, ale wprowadzenie dwóch takich przedmiotów do kręgu odpowiedzi jest bardzo mylące.
W końcu wiele osób biorących udział w konkursie grało w Diablo 1 i z pewnością spotkali się
z bronią Butchera, która mogła im się skojarzyć w tym momencie.


Ale co ma tłumaczenie do faktów ? Ja porównuje angielskie nazwy.

BUTCHER''S CLEAVER to broń z DIABLO 1, która występuje również w World of Warcraft pod tą samą nazwą.

http://www.planetdiablo.com/diablo/quests/

Nazwa ta sama, wygląd ten sam ... kropka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować