Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdin

Fable: The Lost Chapters

94 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 23:00, Yarema napisał:

a wie ktoś gdzie można zdobyć patch polonizujący ? z góry dziekuje za odpowiedź


jakby mozna bylo to po co mi to pre order szkoda 70 zl ale jak cza to cza tylko mysle to albo wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 14:10, shrekinator napisał:

witam własnie się zastanawiam czy zamówic Fable w pre order i mam pytanie czy ta gra jest
faktycznie taka krótka i czy warto ją kupować bo jak wyczytałem w którymś poscie grę mozna
przejśc w 15 godzin to mniej więcej jak noc kruka prawda to czy nie i jeszcze pytanie odnosnie
sterowania czy ustawienia sa na pc czy zwalone z konsoli

No cóż gra jest rzeczywiście krótka ale za to bardzo wciągająca. Miejscami podobna do innych, miejscami "nowatorska" ale bez przesady. Fabuła jest liniowa ale dość ciekawa. Grałem dwa razy. Nie jest to może Gothic, ale warto było zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 10:47, ksenus napisał:

No cóż gra jest rzeczywiście krótka ale za to bardzo wciągająca. /.../


W takiem razie poczekam spokojnie aż przestanie to być taka nowością absolutną i potanieje; wciągnie mnie tak samo a stosunek ceny do ilości przegranych godzin nie bedzie już tak załamujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 12:24, Fran napisał:

> No cóż gra jest rzeczywiście krótka ale za to bardzo wciągająca. /.../

W takiem razie poczekam spokojnie aż przestanie to być taka nowością absolutną i potanieje;
wciągnie mnie tak samo a stosunek ceny do ilości przegranych godzin nie bedzie już tak załamujący.

No cóż ja nie byłem cierpliwy i jak tylko pokazała się wersja angielska to kupiłem a była niestety droższa od polskiej o 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 11:03, ksenus napisał:

No cóż ja nie byłem cierpliwy i jak tylko pokazała się wersja angielska to kupiłem a była niestety
droższa od polskiej o 30 zł.

No cóż, więc na pewno wiesz czy gra wymaga naprawdę mocnego sprzętu, czy wystarczy Intel 2,4ghz; 256mb RAM; 2xATI Radeon 9200SE ze 128 mb (aha, podkręcona do 192mb) .
Proszę, pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:04, Arclight napisał:

> ATI Radeon 9200SE ze 128 mb

Ta karta obsługuje PS i VS? Jeśli nie, to nici z grania.

Karta obsługuje PS w wersji 1.1 czyli VS pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:00, Woko11 napisał:

> No cóż ja nie byłem cierpliwy i jak tylko pokazała się wersja angielska to kupiłem a była
niestety
> droższa od polskiej o 30 zł.
No cóż, więc na pewno wiesz czy gra wymaga naprawdę mocnego sprzętu, czy wystarczy Intel 2,4ghz;
256mb RAM; 2xATI Radeon 9200SE ze 128 mb (aha, podkręcona do 192mb) .
Proszę, pomóż!

Starczy bez problemu. Gra jest stabilna i ma dopracowany silnik. Grałem w nią na poprzedniej karcie, która miała 3 lata więc będziesz mógł grać bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 09:38, ksenus napisał:

> > No cóż ja nie byłem cierpliwy i jak tylko pokazała się wersja angielska to kupiłem
a była
> niestety
> > droższa od polskiej o 30 zł.
> No cóż, więc na pewno wiesz czy gra wymaga naprawdę mocnego sprzętu, czy wystarczy Intel
2,4ghz;
> 256mb RAM; 2xATI Radeon 9200SE ze 128 mb (aha, podkręcona do 192mb) .
> Proszę, pomóż!
Starczy bez problemu. Gra jest stabilna i ma dopracowany silnik. Grałem w nią na poprzedniej
karcie, która miała 3 lata więc będziesz mógł grać bez problemu.

A to już tak z ludzkiej ciekawości na jakim sprzęcie (grafika, procek, RAM''y) grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grałem na AMD 2600+, 512 MB, GeForce 4 Titanium 4200 i chodziło płynnie na wszystkich detalach w 1024x768.

Treaz zmieniłem kartę na GeForce 6600 GT i dołożyłem 512 MB, w końcu wychodzi Oblivion i Gothic 3 a one na GF4 Ti4200 by już nie wyrobiły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:31, ksenus napisał:

Wcześniej grałem na AMD 2600+, 512 MB, GeForce 4 Titanium 4200 i chodziło płynnie na wszystkich
detalach w 1024x768.

Treaz zmieniłem kartę na GeForce 6600 GT i dołożyłem 512 MB, w końcu wychodzi Oblivion i Gothic
3 a one na GF4 Ti4200 by już nie wyrobiły;-)

Uffff...! To teraz tylko zamówić i... czekać niecały miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania dotyczące gry.
1 Czy gra Fable ma interfejs jak w Diablo2 czy Gothic2 (klikany, czy klawiaturowy)?
2 Czy jeśli kupie Fable w pre orderze i dodam parę gier to nadal przesyłkę będę miał gratis?
Z góry dziękuje za opd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:55, Krakers15 napisał:

2 Czy jeśli kupie Fable w pre orderze i dodam parę gier to nadal przesyłkę będę miał gratis?


Tak. Sam mam zamiar dodać do zamówienia EK TRS 2006 i pani z CDP odpisała mi, że przesyłka pozostanie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:41, HumanGhost napisał:

Właśnie dziś sobie pograłem w Fable i musze powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony. Nie tyle
chodzi o grafikę czy grywalność. Gra jest bardzo fajna. Tyle, że straszliwie krótka. Gdyby
porównywać do świata zwierząt to Fable to mrówka a np. Morrowind to największy sloń jakiego
w życiu widziałem. :-) To w końcu duża wada jak na grę RPG.

>Mi nie przeszkadza że gra jest krótka to nawet dobrze chociaż mogła by być nieco dłuższa.Lubie gdy przejście gry zajmuje ok. 20-30 godz.a potem można sobie nabijać level i zbierać rzeczy do woli.A nie gdy sama fabuła zajmuje 100 godz!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:04, Arclight napisał:

> ATI Radeon 9200SE ze 128 mb

Ta karta obsługuje PS i VS? Jeśli nie, to nici z grania.
Co to PS i VS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A ja za to mam taki problem:
Po uruchomieniu gry podczas filmików mam różnokolorowe pionowe paski na ekranie, w samej grze jest ok. Nie dało się też ustawić 32 bitowego koloru, tylko 16 bit.
Może jakieś rady? Mam X800 GTO i sterowniki 5.11.

Poza tym gra jest ciekawa i wydaje się, że będzie się miło grało. Chociaż sterowanie mogłoby byc lepsze:( (pad by się przydał).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:47, Araondoion napisał:

hmm... moze to cos z antyaliasingiem? ja bym pokombinawal z tym, by wylaczyc w opcjach karty
itp.
ja to sie zastanawiam czy kupic ta gre czy nie :p

Właśnie reszta działa, tylko te filmik. Ale da się żyć bez nich. Spróbuję jeszcze z nowymi sterami.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować