Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2007 o 16:25, Soleila napisał:

Ić skąd przyszedło! Kysz :P


No co? Jeszcze przeganiać biednego obywatela, a to że opowiada tylko różne legendy ( choć jak zawsze legendy mają w sobie ziarnko prawdy ). Jak sama powiedziałaś "Moja praca polega na kontaktach z Wami, a że lubię swoją pracę... :) " to na tym przykładzie coś ci nie wychodzi. Postaraj się na późniejszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:28, Klimos napisał:

Czyżby wszystko wracało do stanu sprzed miesiąca, dwóch?
Sol spa... yyy... miałem na myśli rozmawia z gramowiczami, a Coni w ogóle na forum nie ma??


No bo skrypt Coni-z 2.0 się zawiesił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:31, Sephirath napisał:

Sol jak zawsze "pod wpływem" jak widzę ;->

Sferciu, czymże Tyś ją naszprycował? :P


Przeciwpromiennym power-up''em energetycznym zatwierdzonym przez zespół badań nad mutacjami gram.pl A raczej to ona mnie naszprycowała :P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:32, sferis napisał:

No bo skrypt Coni-z 2.0 się zawiesił :P


A może właśnie przeszli na skrypt Coni-z 3.0, czyli ten co miał mieć takie wymagania, że nikomu miał nie chodzić i teraz są właśnie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:34, GeRoLdE napisał:

a mnie ciekawi jedno czy szef szefów zagląda czasem na forum



A co, a co? Kurde.... :P

Tak, MI i Mike zaglądają :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to się Coni-Z zawiesiła i Sol znowu musi ze swojego konta nabijać statusy ;-)

Ty chyba ten mutagenosoczek toś nie Sol wlał do gardła tylko na monitor wypryskał :p

I teraz znowu nas straszy Gromowładna I Ciężkostopa Miażdżąca Niewiernych I W Ogóle Own3dująca Ciocia Sol :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:34, Klimos napisał:

A może właśnie przeszli na skrypt Coni-z 3.0, czyli ten co miał mieć takie wymagania, że nikomu
miał nie chodzić i teraz są właśnie efekty.


No może coś w tym być. Ale może również robią mały update i powstanie skrypt Coni-z 2.75, czyli po prostu wszystko, lecz na 75% normy skryptu Coni-z 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:34, Klimos napisał:

> No bo skrypt Coni-z 2.0 się zawiesił :P

A może właśnie przeszli na skrypt Coni-z 3.0, czyli ten co miał mieć takie wymagania, że nikomu
miał nie chodzić i teraz są właśnie efekty.



Coni-z by sobie na to nie pozwoliła! Przecież ona uwielbia spamować w tym wątku!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:28, Klimos napisał:

Czyżby wszystko wracało do stanu sprzed miesiąca, dwóch?
Sol spa... yyy... miałem na myśli rozmawia z gramowiczami, a Coni w ogóle na forum nie ma??

Coni-z w tej chwili ostro trenuje, a Sol właśnie treningi skończyła. (wszystko przez to, że w CDP tylko jeden klub Spammes mają) Według nieoficjalnych pogłosek wkrótce w tym temacie ma dojść do wielkiego pojedynku na spam i flood w którym to wezmą udział dwie miłe panie o których wspomniałeś w swoim poście. Nieoficjalnie mówi się też o zakładach bukmacherskich w których to sytuacja jest bardzo wyrównana. Stawiając jedną złotówkę na wygraną Coni-z możemy zyskać 2,03zł, a obstawiając zwycięstwo Sol jedynie 1,97. Zakłady bukmacherskie nie przewidują niestety tego co się stanie w przypadku remisu tak, więc musi zostać wyłoniony zwycięstwa, a co za tym idzie o przyjacielskim, podłożonym remisie nie może być mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:37, Kukowsky napisał:

a Sol właśnie treningi skończyła.


Teraz jej palce u rąk mają obwód w najcieńszym miejscu 12 centymetrów a każdy z nich z osobna potrafi podnieść i przesunąć na odległość siedmiu jardów średnio wyrośniętego bawoła typu rolnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:33, sferis napisał:

Przeciwpromiennym power-up''em energetycznym zatwierdzonym przez zespół badań nad mutacjami
gram.pl A raczej to ona mnie naszprycowała :P :-)


Ludzie z IRCa zauważyli na tych fotkach, że coś międlisz w pysiu, fakt :) .

Kurcze, a jak tam NAPRAWDĘ rozdają Lil'' Poison Sweetz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:37, Kukowsky napisał:

> Czyżby wszystko wracało do stanu sprzed miesiąca, dwóch?
> Sol spa... yyy... miałem na myśli rozmawia z gramowiczami, a Coni w ogóle na forum nie
ma??
Coni-z w tej chwili ostro trenuje, a Sol właśnie treningi skończyła. (wszystko przez to, że
w CDP tylko jeden klub Spammes mają) Według nieoficjalnych pogłosek wkrótce w tym temacie ma
dojść do wielkiego pojedynku, (...) w którym to wezmą udział dwie miłe panie o których
wspomniałeś w swoim poście.

W kiślu, w kiślu?
Jak w kiślu to przyjdę popatrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować