Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lite-On drugim producentem HD-DVD do Xboksa 360?

32 postów w tym temacie

Jak dlamnie mogli by odrazu dawać czytniki w konsole oczywiście Toshiby. Lite-Ona wolał bym nie spotkać znając już rużne opinnie o tych czytnikach szczeże wole PIONEERA, LG lub NEC by produkowały HD-DVD Pierwsze 2 mam i chodzą idealnie NECa widziałem u kolegi i też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarka DVD Lite-ona to mój ostatni zakup czegokolwiek tej firmy która w pogoni za obniżaniem ceny swych produktów zapomniała o jakości. W ciągu 1.5 roku najpierw mi się spaliła kompletnie, potem tacka nie chciała się wysuwać a pół roku temu nie widziała minus RW. To trzy wymiany sprzętu w tak krótkim czasie, a chyba nie ja jeden nie przepadam za wizytami w serwisie. I tak szczerze powiedziawszy to mnie nie dziwi dlaczego M$ bierze tak tani sprzęt do Xpudła... Koszta koszta i jeszcze raz koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:23, Marcus56 napisał:

A co do braku wejscia HDMI na napedzie to chyba normalne. Jest przeciez na konsoli O.o.


Yyy... nie ma?

W necie były jakieś foty, które miały sugerować, że niby ma wyjść nowsza wersja Xboxa, z tymże wyjściem. Jednak jak na razie, konsole MS nie mają HDMI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nagrywarkę CD LITE-ON i nie była najlepsza. Może napędy HD-DVD na X bedą lepsze... Im więcej producentów tym lepiej. :) Nie ma jak zdrowa konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak nie ma HDMI to i dobrze. Ten port związany jest tylko z wielkimi kontrowersjami wokół swoich zabezpieczeń i lepiej żeby go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Miałem nagrywarkę CD LITE-ON i nie była najlepsza. Może napędy HD-DVD na X bedą lepsze... Im więcej >producentów tym lepiej. :) Nie ma jak zdrowa konkurencja.

no to co! a mój kumpel ma dvd LITE-ON-a i nie narzeka
p.s. i ma lepszą ode mnie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem Lite-On nagrywarke CD przez 3 lata.
Poźniej, miałem nagrywarke DVD-RW przez 2 lata.
Obecnie mam nagrywarkę DVD-RW-DL od roku i nigdy nie miałem problemów.
A nie, miałem raz, z tą najnowszą. Rozwiązałem je wgrywając nowy firmware.
Nie rozumiem marudzenia?
Nagrywam bardzo często, bo non stop trzeba przegrać coś dla firmy, czy to na CD czy na DVD.
Nie rozumiem co niektórych. Wszyscy praktycznie moi znajomi mają Lite-On`y i uważają je, za jedne z najlepszych nagrywarek.
Teraz się znajomemu posypała, po 4 latach ostrego pożyczania nagrywarki po całym osiedlu. Całkiem dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot co "po wgraniu firmware''u", który pozbawia Cię gwarancji. Z resztą tak jak pisałem, to Ty masz szczęscie a nie ludzie pecha. Prawda jest taka, że Liteony padają jak muchy. Ja swoją wymieniłem po 18 miesiącach gwarancyjnie i druga też już zaczyna robić problemy. Nagrywa 50% wolniej niż z początku i tak samo jak poprzednia nie lubi płyt CD. Nie mieszaj ludziom w głowach, bo wyjątki oblicza ich produktów nie zmienią, a jedynie miałbyś na sumieniu ludzi, którzy za Twoją namową by to gówno kupili i potem też narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 8 miesięcy miałem dwie nagrywarki DVD Lite-On. Gdy zaproponowano mi wymianę na kolejny napęd tej firmy, wolałem dopłacić i wziąć NEC''a. Też jest to tani napęd, ale już dwa lata działa bez problemu.

Lite-On''y w X360? To chyba jakaś pomyłka. Z tego co wiem M$ dąży do zwiększenia sprzedaży konsol, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew, wgranie firmware pozbawia gwarancji, ale nie wgranie firmware ZE STRONY PRODUCENTA jesli nagrywarka ma problemy.
Proste jak but, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miaałbym nic przeciwko by nowy ixiik wyszedł z HD i mniejszym procesorem i większym! twardym dyskiem, gdzies tak za pół roku. Akurat będę miał na niego sianko. Jednak moze dojść w przyszłości, że gry będą wykorzystywały HD DVD to warto to mieć, bo póki co do filmó, chyba niewarto dokupować tej przystawki. Za parę lat jak gry już korzystałyby z tego formatu, to myślę, że sama przystawka takżeby staniała, bo M$ zależałoby na klientach i i ch $!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ani trochę twoich narzekań. Są bezpodstawne. Ja używam dwóch napędów Lite-Ona - jeden nagrywarka DVD-RW (świetny) i CD-RW (po prostu świetny).

Raz miałem LG - zepsuł się po dwóch tygodniach pracy - amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować