Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothic 3 prawie oficjalnie!

114 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 17:24, Kraven napisał:

Skad sie niby biora takie wypasione screeny oraz czemuz
to wszystko tak slodko nie wyglada na ekranie komputera ?


no jak to? :] przecież są to screeny reklamowe... ;]
wiesz... "zrobione w beta-wersji gry, która nie wygląda w 100% tak jak produkt finalny" plus czasem drobna obróbka w photoshopie etc. etc. ;]

poza tym łatwiej jest ustawić wszystko na max-max na potrzeby zrobienia screena (1/2 klatki na sekundę) niż potem w takiej jakości grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome że będzie dodatek. Ja naszczęscie zagram sobie już za kilka dni(może już nawet jutro, musi mi jeszcze procek i radiator przyjśc), i będe wiedział czy będzie lepiej. Gothic rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny jesteś ;)
Może jak wytrzeźwiejesz, to porozmawiamy :)
20 poziom, mało? Lepiej rozwalać całe miasta samotnie jak w G3 nie? To jest klimat! I masa poziomów, tak tak, 99, albo 999! To jest dopiero RPG!
Żałość.
Jak sobie grałeś ludkiem połorkiem z mieczem 2h to się nie dziwie, że nie miałeś motywów z rozmawianie. Motywów jest masa, miło zaskoczony nawet byłem.
Wymagania? W nwn2 da się grać na 512 ram i na 9600pro. Zakład, że nwn wygląda ładniej na takiej karcie?
"Uzbrojenie, fatalne, żadnych porządnych mieczy, wszystko porządne znalazłem w ciałach wrogów."
To sie zdecyduj czy nie porządnych mieczy nie ma czy są.
Lepiej jak w mieście są 2d6+5+10d6 a najpoteżniejsi wrogowie mają +2.
W nwn1 było lepiej nie? Wybijasz cale miasto i do drugiego aktu, jak gdyby nic sie nie stało.
Albo albo! Ugadasz sie z npc (+100xp) a potem go ubijasz (+200xp)! To jest wolnosć wyborów!
Dlaczego nie możesz wejść a czat? podczas rozmowy? bo albo rozmawiasz pisząc, albo wybierając opcje rozmowy. Brzuchomówcą jesteś, że rozmawiać chcesz na dwa sposoby - jednoczesnie? W jakim to cRPG tak było kiedyś, że taki przykład wybrałeś na minus gry?

Zresztą, świetna recke dałeś ;)
PS:
Wiesz na czym polega rpg? Na odegraniu opowieści i nigdy przenigdy wolność chodzenia po świecie ani `róbta co chceta` nie była w definicji RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli mnie pamięć nie myli, to G2 z dodatkiem działał gorzej niż bez. Jeśli z G3 będzie to samo..."
U mnie było na odwrót po zainstalowaniu dodatku gra przestała się jakby ciąć :-).No ale Go inna bajka wszystko sie może zdarzyć


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę a na tych screenach znowu ci "zupełnie inni" orkowie ze starej wersji no ja już nie wiem co myśleć o tych "dzikich" orkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi wielką różnicę :P
A tak serio to może wreszcie poprawią (zoptymalizują) silnik gry (o ile będzie to dodatek typu Nocy Kruka), no i poprawią te wszystkie upierdliwe babole związane z samym gameplayem (questy, etc. etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by gdyby ukazały sie ze 3 dodatki do G3. 1 Wyspy Południowe, 2 Powrót do Khorinis i 3 Niezbadane Krainy. To był by prawdziwy odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gothic 3 srednio przypadl do gustu ale jak gram to sie wciagam nie jest zle ale 1 byla lepsza, ostanio wogle mam malo checi na gry niewiem czemu musze sie wziasc za siebie i znowu wlonczyc mojego gothica 3 edycje kolekcjonerska:D bo jeszcze 3 nie skonczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie ten dodatek :)
PS Mam nadzieję, że wniesie sporo nowości i nie będzie w nim tych błędów które wkurzały w G3 (np. słabe zbroje i identyczny wygląd zbroi najemnika i buntownikia). Fajnie jakby w dodatku znalazło się sporo nowych itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja sie ciesze, że zaczeły się pogłosko na ten temat w dodatku wiarygodne... a jeżeli chodzio o patche to nie widze większych powodów na to aby się przydały, ja nie miałem podczas gry żadnych bugów i problemów jedyny to ten że trzy razy zniknął mi grunt z pod nóg tzn. w pewnym miejscy plansza sie urywała i był tak zwany spacer w chmurach... Fajnie czekam z niecierpliwością na dodatek a na razie na jak najwięcej informacji o nim... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować