Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 14:01, wybrany4567 napisał:

hej jak wam sie to podoba (moje wlasne dzielo)

Nieżly rysunek, ale podłoże strasznie faliste. Dobrze, musiałeś trochę przy nim posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 10:56, edsonpele napisał:

> hej jak wam sie to podoba (moje wlasne dzielo)
>
Nieżly rysunek, ale podłoże strasznie faliste. Dobrze, musiałeś trochę przy nim posiedzieć

bo to miala byc tkanina, ale jakos niezbuyt mi wyszlo. moze ktos wie jak rysowac tkanine, zeby wygladalo bardziej realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znajomemu wciągnąłem się w kolorowanie ręczne. Na początek zacząłem testy z kredkami "Bambino". Niestety...skaner mój mocno ssie i wybielił mi bardzo kolory, które nałożyłem na tą postać ;/ (kombinowanie z kontrastem nic nie pomaga). W oryginale wygląda o wiele lepiej. W każdym razie praca jest przynajmniej w 100% zrobiona ręcznie, bez żadnych bajerów Gimpowych czy coś ;p. Zgadnie ktoś kim jest ta postać? D: Jakby co, to moja ulubione jednostka.

20080502223022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ta jednostka jest do du... tak jak ten cały zamek. Rysunek daje rade... czuć klimacik, ale ja wiem, stwórz coś od siebie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten temat już od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowałem się wrzucić coś od siebie. Takiego właśnie golasa "strzeliłem". Ołówek HB+gumka.

20080503003516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:37, HunterO7 napisał:

Bardzo ładnie. Ile to rysowałeś ?


Dzięki. Hmm... Jakieś 40 minut, ale coś mi jednak nie pasowało, jakieś płaskie wyszło. Zrobiłem zdjęcie z lepszego kąta i przerobiłem parę rzeczy.

20080503114213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:32, Gawełek napisał:

Dzięki znajomemu wciągnąłem się w kolorowanie ręczne. Na początek zacząłem testy z kredkami
"Bambino". Niestety...skaner mój mocno ssie i wybielił mi bardzo kolory, które nałożyłem
na tą postać ;/ (kombinowanie z kontrastem nic nie pomaga). W oryginale wygląda o wiele
lepiej. W każdym razie praca jest przynajmniej w 100% zrobiona ręcznie, bez żadnych bajerów
Gimpowych czy coś ;p. Zgadnie ktoś kim jest ta postać? D: Jakby co, to moja ulubione
jednostka.

Heroes 3 rządzi jak i twój rysunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie pisałem w tym temacie, widzę parę fajnych rysunków.
Sam też rysowałem przez ten czas ale nie mogę ich wrzucić na forum bo skaner coś nie działa, chyba że dostanę aparat w swoje ręce to wtedy postaram się zrobić parę fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:44, HunterO7 napisał:

Lubię klimatyczne rysunki :D Szkoda tylko, że ja w ogóle nie potrafię rysować :/


Hehe każdy tak mówi, ale jak przyjdzie co do czego to nawet się nie obejrzysz a zrobisz coś w co nie uwierzysz:)
Trenuj rysunki, choćby jeden na dzień ale trenuj, rysuj co kol wiek coś co zobaczysz, coś co wymyślisz nawet kopiuj.

Najważniejsze jest próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje, ale może nie teraz, bo przez 2 tygodniową absencję w szkole mam dużo do nadrabiania ;/ Ale w czerwcu czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to ja rozumiem :)
Jeśli cofniesz jakieś parę stron w tył zobaczysz choćby parę moich (170, 169,168,164 i 163)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 22:06, Laska-z-Polski napisał:

Hm, niezły. Tylko nadaj mu jakiś kolor, bo jak nie, to ja to zrobię! :P A teraz to jakiś
pusty mi sie wydaje ;]

Gupku, pisałem, że pokolorowałem go, ale nie mogłem (czyt. nie chciało mi się) go wrzucać. Może dziś mi się zechce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:20, Laska-z-Polski napisał:

Od razu gupku, naprawdę myślisz, że ja czytam każdy post, na jaki odpowiadam? :D

e... yhm^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:20, Laska-z-Polski napisał:

Od razu gupku, naprawdę myślisz, że ja czytam każdy post, na jaki odpowiadam? :D

Czyli, wnioskując z tego posta, spamujesz na lewo i prawo jak tylko się da ;). Ale się wkopałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:28, bartog123 napisał:

> Od razu gupku, naprawdę myślisz, że ja czytam każdy post, na jaki odpowiadam? :D

Czyli, wnioskując z tego posta, spamujesz na lewo i prawo jak tylko się da ;). Ale się
wkopałeś :P

A bo On jeden? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować