Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 00:16, Astmatyk napisał:

Sprecyzuj "male co nieco", bo zaczynam sie ciebie bac ;)


No żeczywiście źle to ujołem... hehe robiłem kaka :D i te smerfy sie namnie gapiły i było trudno heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no super!Mi się takie coś bardzo podoba.Sam chciałbym mieć jakieś motywy z gier na ścianach.I nie mam problemu typu, że nie moga bo mi ktoś nie pozwala tylko nie ma kto mi takiego czegoś wykonać.Ostatnio był u mnie kuzyn i mówił, że może mi narysować wszystko.A się pytam czy namalować no to ie zabardzo:(.Szkoda.Wrzuce jeden malunek z warcrafta.Nie mój:).Jeszcze raz podkreślam, że fajny ten smok.Szkolisz się gdzieś czy tak poporstu umiesz/lubisz/a co tam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaa, no to co Ty wrzuciełeś to ja odpadam na całej linii :p Skąd to wytrzaskałeś?

A co do "umiejętności" nigdy nie uczyłem się (za stary byłem po jakimś czasie, nigdzie nie chcieli mnie przyjąć na zajęcia :P), zawsze tak sam z siebie rysowałem a malować niecierpię gdyż nie umiem za bardzo :P Malując tego smoka to praktycznie od nowa uczyłem się jak pedzlem posługiwać ;P Ja mam tylko talencik absolutnie niewyszlifowany jakimikolwiek naukami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Blizzarda chyba..nie jestem pewien teraz.No to malowanie jest chyba najgorsze i ciężko znaleść kogoś kto by takie coś potrafił wykonać.No to jak masz talencik to może później kiedyś jak będziesz mieć czas to się rozwinie:).Ci nieoszlifowani mogą zawsze czymś zaskoczyć bo mają własne techniki i punkt widzenia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rys...trochę polityki.

Nasz minister Edukacji...Roman Końtych! Przepraszam, Giertych. Robiony rys był robiony na szybko i trochę się przy nim nie starałem, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:29, Gawełek napisał:

Nowy rys...trochę polityki.

Nasz minister Edukacji...Roman Końtych! Przepraszam, Giertych. Robiony rys był robiony na szybko
i trochę się przy nim nie starałem, ale cóż....


Dobrze, że nie narysowałeś tak Lecha Kaczyńskiego, bo by cię zaczęli gonić jak tego bezdomnego, a tak w ogóle rysunek fajny jak na obecną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:29, Gawełek napisał:

Nasz minister Edukacji...Roman Końtych!


Nooo! Mozesz smialo dac to do Kwasow. :D Naprawde podoba mi sie, ale dlaczaczego on ma wsadzona marynarke do spodni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale dlaczaczego on ma wsadzona

Dnia 09.09.2006 o 15:41, Wiadroman napisał:

marynarke do spodni? :)


Bo to Giertych :P. A tak na poważnie, aż mi się rysneło niestety tak :<.

A tak ciesze się, że się podoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rysunek...rękę nie wyszła :<. Filmu nie oglądałem, kolega mi poopowiadał o nim i popokazywał trailerów trochę. Więc w nocy zacząłem i dziś skończyłem.

Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:16, Gawełek napisał:

Nowy rysunek...rękę nie wyszła :<. Filmu nie oglądałem, kolega mi poopowiadał o nim i popokazywał
trailerów trochę. Więc w nocy zacząłem i dziś skończyłem.

Może być?


Idź na leczenie :P

Obrazek dosyć fajny (stylistycznie itp) ale tematyka nieco...chora - tym bardziej jeśli młody jesteś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 23:43, Astmatyk napisał:

A tam chora, klimatu nie czujesz? Toz to Jason jest we wlasnej osobie. Nie JaNson, jak podpisany
jest rysunek ;)


Klimat czuję (oglądałem film Freddy vs Jason), ale obrazej jest makabryczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 23:21, Markus89 napisał:

Idź na leczenie :P

Obrazek dosyć fajny (stylistycznie itp) ale tematyka nieco...chora - tym bardziej jeśli młody
jesteś ;]


Iść na leczenie? :| Ja w życiu codziennym takich rysunków w ogóle nie robię. Kolega był u mnie i sporo poopowiadał mi o tym filmie. A jak rysowałem sobie swój internetowy komiks to chciałem zrobić małą przerwnę na inną prace i wypadło na Jasona. No właśnie błąd zrobiłem ;). Przez GTA SA te nazwisko Jonhson mi się wryło w głowie i nie wiem czemu wydaje mi się, że to i to to to samo :P. A lat mam 17 więc co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Johnson to nazwisko. Jason to imie. Ogladnijcie se inne filmy z Jasonem, bo freddy vs jason to bardziej komedia. Jason podobnie jak Freddy ma swoja wlasna serie filmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sumie to Jason fajny temat :) Walne sobie dzisiaj jego rysunek i postaram sie szybko wkleic.bedzie dosc drastyczny, wiec ostrzegam hu hu hu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 16:49, Markus89 napisał:

> Iść na leczenie? :|

To żart był - nie zauważyłeś ":P"?


Nie :)


No to czekam na Twoją prackę Asmatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować