Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

A to moje bazgrołki. Po wielu latach niedotykania ołówka pomyślałem sobie, że może warto zacząć znów coś malować :) Średnio udana pierwsza próba ale po obróbce w programie graficznym będzie wyglądać lepiej :D

20070102085333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta. Poprawiłem nieco usta bo tamte były badziewne i zrobiłem normalnego skana. Poprzednim razem miałem namieszane coś w ustawieniach.

20070102121113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:12, bombel1981 napisał:

Przepraszam za drugiego posta. Poprawiłem nieco usta bo tamte były badziewne i zrobiłem normalnego
skana. Poprzednim razem miałem namieszane coś w ustawieniach.


Niestety na tle pracek montowanych na kompie wypada mizernie. Anatomia lezy i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:01, Astmatyk napisał:

Niestety na tle pracek montowanych na kompie wypada mizernie. Anatomia lezy i kwiczy.


No faktycznie trudno się z Tobą nie zgodzić. O ile komputerowa obróbka grafiki nie nastręcza mi zbyt wielu problemów to już narysowanie czegoś własnoręcznie nie jest sprawą prostą. Zdaję sobie sprawę z dużego znaczenia anatomii przy tego typu rysunku a na swoje usprawiedliwienie mam wieloletnią przerwę w rysowaniu czegokolwiek i niemal zerowe doświadczenie w rysunku twarzy :) No nic, poćwiczę trochę, ale zdecydowanie bardziej kręci mnie komputerowa obróbka. A tak przy okazji nie znasz może jakiejś dobrej stronki w necie dotyczącej kolorowania, mieszania barw i porządnego cieniowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rekawica z zatrzaskami
2. Zlowieszczy nietoperz

kto juz gral w D&D powinnien te rysunki znac. ale odrazu powiem ze dlugo sie w nie wpatrywalem i narysowalem je z pamieci.

mam nadzieje ze wam sie spodobaja :D

20070102145045

20070102145132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:02, Arti 101 napisał:

A mi tam obojętnie na jakiej kartce jest ważne żeby było!


To sie nazywa estetyka pracy. Ty niechluju ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:19, In The End napisał:

http://www.mmv.pl/news/index.php?szczegoly=761 - co o tym myślicie, osobiście mam ochotę to
kupić ale nie wiem czy warto... Mało szczegółowy jest to opisane.
W końcu mógłbym rysować bezpośrednio na komputerze:] (chyba?) Czy ktoś z was wie jak by to
wyglądało?


A moje pytanie brzmi tak: Zamierzasz rysowac cos na powaznie czy tylko ot tak sie bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 15:40, In The End napisał:

Bardziej dla przyjemności:]...tak szczerze to od zawsze chciałem taką "zabawkę" / droga:/


Wlasnie dlatego pytam, bo jak trafnie zauwazyles tablety pentagrama to wlasnie takie "zabawki". Jesli nie planujesz rysowac "na powaznie" uzywajac tabletu to se kup. Jesli wiazesz z tym jakies plany- olej pentagrama, nie jedz przez pol roku i kup sobie WACOM. Pentagramy wywoluja napady agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zeskanowałem swój rysunek:) jak wam się podoba?!
Niestety zapomniałem zetrzeć gumkę [hihi] jeszcze go poprawie na kompie / kolory i usunę plamki /

20070112172008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:57, Lady Driada napisał:

Że powtórzę za Bezimiennym: Cześć! Jestem tu nowa! Mam na imię... no, ale was to nie obchodzi;)
Oto mój rysunek...


Bardzo dobry rysunek. Podoba mi się bardzo. Ładne szczegóły, proporcje dobre i w ogóle trzyma klimat rpg ;]. Pozazdrościć tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:57, Lady Driada napisał:

Że powtórzę za Bezimiennym: Cześć! Jestem tu nowa! Mam na imię... no, ale was to nie obchodzi;)
Oto mój rysunek...


Witamy na forum! Calkiem niezly szkic, bede sie jednak czepial mangowego zaciecia (bo lubie ;) nic osobistego). Sprobuj bardziej go "dopiescic", dodac wiecej cienia, wypelnic, zeby nie byly to tylko kontury. Bedzie ciekawiej. Chyba z lekka za mala glowa-ale to chyba konwencja mangowa narzuca jakoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:57, Lady Driada napisał:

Oto mój rysunek...


uuu bardzo ładne - prawie jakbym widział ilustracje w podręczniku D&D...
na rysunku się nie znam - ale umiem powiedzieć, co jest ładne a co nie - a to jest, uwaga, ładne ;)

mogę się przyczepić jedynie do dłoni - poza tym świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować