Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

http://andre.ccrpg.pl/iv/iv2m.JPG
albo
http://andre.ccrpg.pl/iv/iv1m.JPG

Obrazek ten sam, w jednym fotografia z lampą błyskową, w drugim fotografia bez lampy błyskowej (skaner mi... nie, ja nie mam skanera :P).

Proszę Was o ocenę nie jakości pracy (wiem, że fotografie robią z rysunku badziew, ale...), ale o rysunku jako takim. Ładny? Szkic ze zdjęcia klasowego. Podpowiem, że to pewna bardzo urocza osóbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkta ci przyznaje za samą odwagę pokazanie tego rysunku w miejscu publiczbym :* Zwarzająć, że nie jesteś prowesjonalnym rysownikiem oraz przyjmując że ci pozowała {stres, i mało czasu} to rysuek jest ~ dobry :) / Najbardziej nie podobało mi się w nim ubranie w krate/linie [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak sobie siedziałem między odrabianiem matematyki a kuciem biologii i mnie naszło ją sportretować :)

Ta fotka to wersja sprzed ostatecznych poprawek, teraz cienie na włosach są gumkowe a nie liniowe :)

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Dawno nie dawałem chyba tu jakiegoś rysunku. Właśnie przed chwilą skończyłem nową prackę i chce się pochwalić.
Przedstawia ona główną postać mojego webkomiksu...czyli osiołka Jedi, który na imię ma Rusga Releg.

Mam nadzieje, że się spodoba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to i nie rysunek chociaz obrobka troche przypominala rysowanie. Jak wam sie podoba? To moj ryj (wzialem najbardziej srogie zdjecie ;D) wklejony w power armour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że cieszył bym się gdyby ktoś skomentował dwie moje nowe prace.

Pierwsze przedstawia herosów z mojego webkomiksu, a druga...mojego głównego bohatera z komiksu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:01, Sephirath napisał:

Czy ja Cię aby na forum Actionum nie widziałem? xD

Widziałeś :P. Inny mam nick, bo konto tutaj zostało utworzone kiedy to założyli mi w domu net. Czyli 3 lata temu, a że nie można zmieniać nick`ów to mam taki jaki sobie wybrałem na samym początku.

No, ciesze się, że się podoba ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 01:13, Astmatyk napisał:

Moze to i nie rysunek chociaz obrobka troche przypominala rysowanie. Jak wam sie podoba? To
moj ryj (wzialem najbardziej srogie zdjecie ;D) wklejony w power armour


aaarghh! przerażająca twarz! ;]
bardzo ''ładnie'' (trochę niefortunne stwierdzenie) ci o wyszło, naprawdę.
masz coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 01:13, Astmatyk napisał:

Moze to i nie rysunek chociaż obróbka troche przypominała rysowanie. Jak wam sie podoba? To
moj ryj (wzialem najbardziej srogie zdjęcie ;D) wklejony w power armour


Ale ten na górze czy na dole to ten twój ..."twarz" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego typu rzeczy to raczej nie, jesli interesuja cie moje pracki, poprzewijaj kilka stron wstecz ten temat, troche tego jest. Teraz wlasciwie zaczynam zabawe z fotomontazem, cos niedlugo zamieszcze jak wyplodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:05, Astmatyk napisał:

Z tego typu rzeczy to raczej nie, jesli interesuja cie moje pracki, poprzewijaj kilka stron
wstecz ten temat, troche tego jest. Teraz wlasciwie zaczynam zabawe z fotomontazem, cos niedlugo
zamieszcze jak wyplodze.


wyrażenie ''jak wypłodzę; brzmi co najmniej dziwnie... ;)

no, poświęciłem pół godzinki na przetrząśnięcie tego wątku - i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.
na rysunku nie znam się kompletnie (czasem coś sobie tam baźgrnę w zeszyscie na marginesie - ale tylko dla zabicia czasu na nudnych lekcjach) ale potrafię stwierdzić, czy coś jest ładne czy brzydkie.
Astmatyk - twoje prace naprawdę są świetne. oczywiście wiem, że ty o tym wiesz - ale musiałem Cię o tym osobiście poinformować ;)
a co do innych osób, udzielających się w tym wątku - w oczy rzuciły mi sie szczególnie prace Artura von Fornala - mnie się podobają - ale jak już nadmieniłem - kompletnie nie znam się na rysunku.

aha - na uwagę zasługuje jeszcze praca Draba (umieszczona przez Ciebie, Astmatyku) - baardzo ładna, podoba mi się - ale co ja tam mogę wiedzieć... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:53, Gawełek napisał:

Pierwsze przedstawia herosów z mojego webkomiksu, a druga...mojego głównego bohatera z komiksu
;].

Zarąbiste, szczególnie ta pierwsza scenka, po zapoznaniu się z nią dopiero poczułem "magię tych świąt".
A osiołek też bardzo spoko, lubię ogólnie parodiowanie StarWars, a więc dla mnie ocena: 6+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam swoich fotek, ale najlepiej wyszedł mi portret patrona mojej szkoły, ks. Zygfryda Berezeckiego. Wiem, teraz będziecie mówili, że się nie liczy, ale co mi tam :D. To była praca domowa ze sztuki, ja nie narysowałem, dłogo nie oddawałem, w końcu powiedziałem, że nie chcę mieć gały z takiego przedmiotu, jak sztuka. Siadłem, godzinka, po robocie. Mówili, że jest tak podobny, że to chyba nie ja rysowałem, a nauczycielka powiedziała, że gdyby nie to, że niosłem jej ten rysunek trzy miesiące to wstawiłaby mi szóstkę, a tak tylko 5 jest :D. No, ale i 5 ze sztuki na półrocze, czyli cel osiągnąłem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyy, niezle toto, ciekaw jestem mniej siecej jaka technka to robisz i w jakim programie? Robisz wszystko sam, czy korzystasz ze zdjec/renderow itp z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować