Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Luuudzie cieszcze sie, ze mozecie ciskac co wam sie podoba. Ja teraz rysuje takie GÓWNO, ze malo mi glowa nie wybuchnie :D. Sprzedalem sie, to koniec heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:39, Astmol napisał:

Luuudzie cieszcze sie, ze mozecie ciskac co wam sie podoba. Ja teraz rysuje takie GÓWNO,
ze malo mi glowa nie wybuchnie :D. Sprzedalem sie, to koniec heheh.


It''s a trap! Pojęcie względne, przykozacz i pokaż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astmol - ale że kucyki pony :D ?


Odemnie "fanart" Daryla z The Walking Dead i takie tam w tuszu :)

20120509221349

20120509221402

20120509221408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIGDY W ZYCIU. To by pograzylo resztki mojej reputacji na tym forum heheheh. Kazdy por mojego ciala nienawidzi tego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, Astmatyku. Zagranie w stylu "ej, mam sekret! Mam sekret! Ale... nie powiem." x}

Ogólnie i tak całkiem fajne, tylko dodałbym błysk do oczek - ja sam dopiero zaczynam zabawę z portretami, a że nigdy nie byłem w nich mocny... Masz jakąś stronkę z pędzlami do polecenia albo jakiś ciekawy zestaw? Póki co cisnę na standardowych, ale szukam jakiejś świeżości. ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Verdzie, jestem juz troche za stary na tego typu zagrania, poza tym jestem chyba jednym z nielicznych udzielajacych sie w tym temacie, ktorzy rzeczywiscie zyja wylacznie z rysowania. Moj post mial wylacznie na celu zaznaczenie, ze w takiej pracy czesto robic trzeba cos czego sie nienawidzi. W moim konkretnym przyadku sa to komiksy stylizowane na cartoon-barbie-cosmopolitan shit. A pokoazac ich nie chce z oczywistych wzgledow dwoch:
1. Wrzucam tutaj rzeczy swoje, ktore wynikaja z mojej pasji do rysunku, wlasne, prywatne projekty.
2. Gdybys mial pojecie na temat profesjonalnej pracy rysownika, wiedzialbys, ze nie mam prawa pokazywac czegos, co robie na zlecenie, poniewaz obowiazuje mnie tajemnica zawodowa. Czesto bywa tak, ze prac wykonywanych na zlecenie duzych firm nie mozesz nawet wrzucic do swojego portfolio przez kilka lat po ich wykonaniu.
Reasumujac, nawet jesli chcialbym je pokazac- nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verd_Navarro - wszystko wykonuję za pomocą standardowych pędzli.

Astmol - ha, znam ten ból częściowo :D No i fakt czasem nawet jak coś fajnego się stworzy to nie można tego pokazywać,a człowieka czasem korci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jedyny wyjątek - używam 1 pędzelka do roślinek... ale bardzo rzadko.


[post pod postem,ponieważ nie mogę edytować swojego :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:03, Astmol napisał:

Drogi Verdzie, jestem juz troche za stary na tego typu zagrania, poza tym jestem chyba
jednym z nielicznych udzielajacych sie w tym temacie, ktorzy rzeczywiscie zyja wylacznie
z rysowania. Moj post mial wylacznie na celu zaznaczenie, ze w takiej pracy czesto robic
trzeba cos czego sie nienawidzi. W moim konkretnym przyadku sa to komiksy stylizowane
na cartoon-barbie-cosmopolitan shit. A pokoazac ich nie chce z oczywistych wzgledow dwoch:
1. Wrzucam tutaj rzeczy swoje, ktore wynikaja z mojej pasji do rysunku, wlasne, prywatne
projekty.
2. Gdybys mial pojecie na temat profesjonalnej pracy rysownika, wiedzialbys, ze nie mam
prawa pokazywac czegos, co robie na zlecenie, poniewaz obowiazuje mnie tajemnica zawodowa.
Czesto bywa tak, ze prac wykonywanych na zlecenie duzych firm nie mozesz nawet wrzucic
do swojego portfolio przez kilka lat po ich wykonaniu.
Reasumujac, nawet jesli chcialbym je pokazac- nie moge


Słodki jezu, przepraszam, że tak Cię skrzywdziłem. Nie jestem haterem. ;)

Puma - tak myślałem co do roślinek - fajna praca drzewek z parku, chociaż dopatrzyłem się kilku błędów ze światłem i cieniami, ale sympatyczny dobór kolorów, odprężające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam konkurs na zrobienie logo dla zespołu. Zespół nazywa się "Outside Space" co oznacza "za kosmosem". Muzyka grana to Hard rock, funk rock i alternatywa. Zespół charakteryzuje duża energia i kontakt z publicznością. Oczywiście będzie podane nazwisko twórcy loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować