Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crackdown nie ukaże się w Niemczech?

21 postów w tym temacie

Nie lubię Niemców, jednak trochę mi ich szkoda...Ominą ich świetne strzelanki przez jednego kretyna-samobójcę z słabą psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW i Dead Rising mi też szkoda... ale gry pokroju murzyńskiego luzu i przepychu, wymieszanym z hiszpańskim kozactwem są mi zbędne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 12:36, Blantman napisał:

ajjj tam przesadzaja .... jakos w kinach w berlinie leci piła 3 :) a watpie aby jakas gra byla
bardziej krwista i bardziej bez sensu:P


U nas też poleci w kinach...tyle że w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 13:24, punisher10 napisał:

> ajjj tam przesadzaja .... jakos w kinach w berlinie leci piła 3 :) a watpie aby jakas
gra byla
> bardziej krwista i bardziej bez sensu:P

U nas też poleci w kinach...tyle że w marcu.


Trzecia Piła leci u nas w kinach właśnie od dziś. Dość mocny obraz, zwłaszcza... A zresztą, nie będzie spoilerów ;) W każdym razie momentami sala nawet wybuchała śmiechem :D Ok, koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roman narazie się znudził ale znów szykuje ofensywę...A GoW przyniosło by ładne zyski-jedna z gier akcji, które mi się podobają ( wolę RPG :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Niemcy tak mają i jeśli uważają że to pomoże powstrzymać "fale przemocy u młozierzy". Ja nigdy nie byłem fanem niemieckich rozwiązań w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 13:41, Gol Galad napisał:

chyba ci mają nowszą wersję Giertycha - oby tylko nasz nie został spatchowany do tej wersji
co u Niemców..........

nom, chodza sluchy ze w wersji 2.0 to nawet inteligencje maja dodac ;)

Niemcy od zawsze mieli przegwizdane z tymi zakazami - zadna nowosc - mam tylko nadzieje ze ta zaraza nie przyjdzie do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 13:41, Gol Galad napisał:

chyba ci mają nowszą wersję Giertycha - oby tylko nasz nie został spatchowany do tej wersji
co u Niemców..........

nom, chodza sluchy ze w wersji 2.0 to nawet inteligencje maja dodac ;)

Niemcy od zawsze mieli przegwizdane z tymi zakazami - zadna nowosc - mam tylko nadzieje ze ta zaraza nie przyjdzie do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwny ten system oceniania gier mają. Wychodzą dużo brutalniejsze gry (także część w Niemczech), a nie chcą dopuścić do sprzedaży tej gry. W końcu nie kierujemy tam przestępcami, a policjantami. Ciekawe, co musiało wywołać takie kontrowersje (bo chyba zabijanie raczej kontrowersji dzisiaj nie budzi ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie Hoop. Pamietajcie mieszkacie w pPolsce Wlasnie,wiec ja bym nie byl takipewien tego ,ze 27 letni czlowiek bedzie za niedlugi czas mogl zagrac sobie u nas w takie MOH .Oj boje sie ,ze bedziemy drudzy po szkopach.A potem poleca pozwy do resortu praw czlowieka w strasbyrgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie oprotestuje premiery kolejnego odcinka jakże zasłużonej dla niemieckiego przemysłu filmowego serii "Wielkie kut..y i nabrzmiałe melony vol 145". To dopiero spacza psyche. Jak kiedyś obejrzałem to 3 dni nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ich nie szkoda! Czemu? Bo ich nienawidze... Nie wiem czemu , może mam to w genach...
Ale nie wydanie w Niemczech Gears of War to jest przesada... Wystarczyła by nalepka 18+.
A ten psychol-samobójca to był świr , ale oczywiście jak zwykle media WSZYSTKO zwalają na gry. Szkoda że nie podają ilu ludzi gra w gry komputerowe a jaki ich % to ludzie nienormalni... I to nie wina gier , tylko wychowania. Ale łatwiej jest zwalić na gry , bo przecież one sie nie obronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować