Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żeby mój Firefox - jako aplikacja - wydawał z siebie jakiekolwiek dźwięki. Możesz jakoś skonkretyzować problem? Prawdopodobnie to jakiś plugin się skopał (flash, java, quicktime etc.) więc spróbuj przeinstalować ten, w którym nie ma dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak nazywa się dodatek, taki który gdy naciska się prawy przycisk myszy, robi się kwadrat którym zaznacza się linki, które otwierają się w nowych kartach?
Miałem kiedyś coś takiego, ale kompletnie zapomniałem jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam problem.
"Ciasteczka" same czyszczą mi się po każdym wyłączeniu firefoxa. Przez to np. za każdym razem muszę logować się do portali i for dyskusyjnych. Auto uzupełnianie działa (gdy wpisują np. mail jako login), ale haseł za nic w świecie nie chce zapamiętać.

W opcjach prywatności mam wszystko zaznaczone oprócz "Zawsze czyść dane prywatne przy zamykaniu programu firefox", tak więc nie powinno mnie wylogowywać, powinno także pamiętać wpisywane hasła. Miał ktoś może podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 11:27, KrisK91 napisał:

> A co masz ustawione w opcjach, w zakładce prywatność przy "przechowuj:" ?

"aż wygasną".


To nie wiem. Na pewno ciasteczka się kasują? Sprawdzałeś czy masz jakieś tuż po uruchomieniu przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętywanie haseł ustawia się w zakładce "Bezpieczeństwo".

W wątku https://support.mozilla.com/tiki-view_forum_thread.php?locale=ko&comments_parentId=220211&forumId=1 zasugerowano, że być może plik przechowujący ciasteczka uległ uszkodzeniu. W związku z czym rozwiązaniem może być zamiana pliku cookies.sqlite na cookies.tmp w folderze profilu, przy zamkniętym Firefoksie (ścieżki do folderu profilu: http://support.mozilla.com/pl/kb/Profiles#How_to_find_your_profile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, za każdym uruchomieniem włącza mi się strona twórców BrickoPack.

Nie jako domowa, ale przy każdym uruchomieniu przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Java i JavaScript to dwie różne rzeczy.

Sprawdź, czy w ustawieniach masz włączoną obsługę JavaScript (narzędzia -> opcje -> zakładka treść). Być może masz zainstalowany jakieś rozszerzenie w stylu NoScript, które blokuje wykonywanie skryptów na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:27, rob006 napisał:

To pewnie nie wina przeglądarki, tylko jakiegoś syfu na kompie. Przeskanuj sobie system
np Spybotem..


Spybot nic nie znalazł, a obsługa Javascript jest włączona:( Chyba muszę przeinstalować Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Bo do dzisiaj trzeba się zalogować do szkół ponadgimnazjalnych. Ja już to zrobiłęm ale chciałem jeszcze coś pozmieniać i muszę z tamtej strony coś wydrukować. Ze szkoły dostawaliśmy karteczki z nickiem i hasłem. Karteczka ta gdzieś mi się zapodziała i nie pamiętam hasła a tam nie ma możliwości przypomnienia hasła, trzeba do szkoły pojechać aby się dowiedzieć jakie się miało ale ona jest już zamknięta. Z tego co wiem jest możliwość zobaczenia wszystkich haseł jakie były wpisywane w przeglądarce. Wie ktoś jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaznaczyłeś opcję "Zapamiętaj hasło", to jest ono widoczne w:

Narzędzia -> Opcje -> Bezpieczeństwo -> Hasła -> Zapamiętane hasła... -> Wyświetl hasła

W nagrodę możesz mi napisać, co tam przeczytasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:11, Mohair napisał:

Jeśli zaznaczyłeś opcję "Zapamiętaj hasło"


A jeżeli nie zaznaczyłem to hasła już zobaczyć nie mogę ?


Edit. W sumie głupie pytanie bo jak by to miało być możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować