Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 23:42, Seqiu napisał:

> A potrzebujesz rozszerzenia do FF czy do Thunderbirda?
Do thunderbirda, aby działał mi w trayu


To nie instaluj nic do FF, ściągnij ten plik z rozszerzeniem, zapisz na dyski, i otwórz za pomocą Thunderbirda, albo jakiegoś jego narzędzia do instalowania dodatków, jeśli posiada takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od początku Firefoxa strasznie denerwujący problem, który od wczoraj się nasilił.
Otóż po każdym jego włączeniu wszystkie hasła jakie miałem zapisane kasują się.
Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:02, jcl99 napisał:

Mam od początku Firefoxa strasznie denerwujący problem, który od wczoraj się nasilił.
Otóż po każdym jego włączeniu wszystkie hasła jakie miałem zapisane kasują się.
Może ktoś pomóc?


Narzędzia -> Opcje... -> Prywatność i sprawdź, czy nie masz czasem zaznaczonej opcji "Zawsze czyść dane prywatne przy zamykaniu programu Firefox". Poza tym upewnij się, że w zakładce Bezpieczeństwo masz zaznaczoną opcję "Pamiętaj hasła do witryn" oraz sprawdź, czy strony, do których hasła FF ma zapamiętywać, nie są dodane do wyjątków (jak łatwo zgadnąć - przycisk "Wyjątki..." obok opcji "Pamiętaj hasła do witryn").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos jak sie nazywa wtyczka do Firefox''a, ktora umozliwia zapisywanie dowolnego elementu strony na HDD? Chodzi mi przede wszystkim o filmiki, ktorych nie da sie sciagnac z takich stron jak keepvid.com (poprzez wklejanie linku, np. z YouTube), oraz niektore gry flash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmiki to sprawdź DownloadHelper, kilka razy ściągałem coś z YT i nie miał problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać czy w Firefox''ie jest możliwość zmiany motywu, a jeśli tak to jak to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:35, SongoX napisał:

Ja chciałbym się zapytać czy w Firefox''ie jest możliwość zmiany motywu, a jeśli tak
to jak to zrobić???

Narzędzia--->Dodatki--->Motywy

W zakładce "Pobierz dodatki" masz odnośnik do strony z motywami i dodatkami do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia -> Dodatki
i tam wszystko masz


A ja mam pytanko :
Czy da się jakoś utworzyć plik z mozilli z zapisanymi loginami i hasłami oraz ze stronami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:39, Mars napisał:

> Ja chciałbym się zapytać czy w Firefox''ie jest możliwość zmiany motywu, a jeśli
tak
> to jak to zrobić???
Narzędzia--->Dodatki--->Motywy

W zakładce "Pobierz dodatki" masz odnośnik do strony z motywami i dodatkami do pobrania.


Wielkie dzięki ziomuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:40, Crew_900 napisał:

Czy da się jakoś utworzyć plik z mozilli z zapisanymi loginami i hasłami oraz ze stronami ??


Możesz użyć aplikacji MozBackup ( http://mozbackup.jasnapaka.com/). Programik ten pozwala tworzyć kopię ustawień, zakładek, rozszerzeń, haseł... właściwie chyba wszystkiego. ;) Zapisuje te dane do osobnego pliku w lokalizacji podanej przez użytkownika (istnieje możliwość zabezpieczenia go hasłem). Oczywiście jest potrzebny do przywrócenia tych danych z owego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy coś pobieram to nie wyświetla mi się to okno (ile zostało do końca, jaka szybkość itp.) mimo iż w opcjach mam zaznaczone jego wyświetlanie. Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:37, Koxman napisał:

Mam problem


Wprawdzie nie znam przyczyny i nawet nie chce mi się wymyślać rozwiązania, ale da się załatwić problema add-onem ''Download statusbar'' - uwierz, że użyjesz raz i nigdy się z nim nie rozstaniesz. : )
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/26.
Możesz także własnoręcznie umieścić przycisk ''Pobieranie plików'' na pasku narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować