Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 15:42, Blackhand napisał:

Zakładki są zapisane w pliku bookmarks.html, może być ich kilka w różnych miejscach,
więc dobrze każdy otworzyć w przeglądarce, by sprawdzić, czy to ten właściwy. Co do reszty,
to nie wiem :).

Dzięki za pomoc, ogólnie jakoś dałem sobie radę, wystarczyło odpalić w Trybie Awaryjnym i wyłączyć wszystkie dodatki itd. a potem je ręcznie w przeglądarce włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, gdy wpisuję gdzieś login i hasło , wyskakuje belka z pytaniem o zapisanie tego hasła. Teraz chciałbym zapisać hasło na jednej stronie, ale belka się nie pojawia (wcześniej wyskakiwała). Jak więc mam zapisać to hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:50, Linux_M napisał:

Zazwyczaj, gdy wpisuję gdzieś login i hasło , wyskakuje belka z pytaniem o zapisanie
tego hasła. Teraz chciałbym zapisać hasło na jednej stronie, ale belka się nie pojawia
(wcześniej wyskakiwała). Jak więc mam zapisać to hasło?

Pewnie już wcześniej strona Cię pytała, ale wybrałeś opcję "Nigdy dla tej witryny". Poszukaj tej strony w wyjątkach w opcjach bezpieczeństwa i usuń ją stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:52, Siriondel napisał:

/.../

Właśnie, zapomniałem dodać - w wyjątkach już sprawdzałem i nic takiego tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe zapytanko ,przed aktualizacją wszelkie tapety,pliki pobrane z neta wyskakiwały mi na pulpit a teraz wszystko idzie do moich dokumentów ,da się to jakoś zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:52, Darnok_Rukia napisał:

Takie małe zapytanko ,przed aktualizacją wszelkie tapety,pliki pobrane z neta wyskakiwały
mi na pulpit a teraz wszystko idzie do moich dokumentów ,da się to jakoś zmienić ?

Narzędzia -> Opcje -> Główne
I tam w Pobieranie możesz sobie skonfigurować gdzie się ściągają pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam często problemy z uruchomieniem Firefoxa. Po kliknięciu na ikonkę system się prawdopodobnie zawiesza. Przez długi czas nic się nie dzieje (na początku czekałem prze kilkanaście minut, teraz już wiem i reaguję po kilku minutach), a gdy wyłączam komputer to otrzymuję komunikat, że wykonuje on zadanie i czy ma je przerwać.
Początkowo wyłączałem komputer i instalowałem FF od nowa, teraz tylko resetuję go (nieraz trzeba to robić kilka razy) aż w końcu zaskoczy.
Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
Mam FF 3.6.3 i Windows XP (legalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 23:03, A-cis napisał:

Od paru dni mam często problemy z uruchomieniem Firefoxa. Po kliknięciu na ikonkę system
się prawdopodobnie zawiesza. Przez długi czas nic się nie dzieje (na początku czekałem
prze kilkanaście minut, teraz już wiem i reaguję po kilku minutach), a gdy wyłączam komputer
to otrzymuję komunikat, że wykonuje on zadanie i czy ma je przerwać.
Początkowo wyłączałem komputer i instalowałem FF od nowa, teraz tylko resetuję go (nieraz
trzeba to robić kilka razy) aż w końcu zaskoczy.
Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
Mam FF 3.6.3 i Windows XP (legalny).


Miałem podobny problem. Nic nie pomagało i dałem sobie spokój z firefoxem.
Polecam najnowszą operę (jest dość szybka) lub google chrome.
<s>Kilka miechów temu robiłem format dysku i małą wymianę paru części. Spróbowałem znów go zainstalować i ku mojemu zdziwieniu - działa</s>

A oto mój problem:
Lubię sobie pograć w pokera i znalazłem ciekawą stronkę http://gryonline.wp.pl/
Kiedy włączam tę grę to jest białe okno.
Mam podstawowe wtyczki i dodatki do firefoxa, ale nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 23:55, MysticCrusader napisał:

A oto mój problem:
Lubię sobie pograć w pokera i znalazłem ciekawą stronkę http://gryonline.wp.pl/
Kiedy włączam tę grę to jest białe okno.
Mam podstawowe wtyczki i dodatki do firefoxa, ale nic nie działa.


Może brak javy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 00:00, rob006 napisał:

> A oto mój problem:
> Lubię sobie pograć w pokera i znalazłem ciekawą stronkę http://gryonline.wp.pl/

> Kiedy włączam tę grę to jest białe okno.
> Mam podstawowe wtyczki i dodatki do firefoxa, ale nic nie działa.

Może brak javy?


Mam javę i falsh playera, a do tego kilka innych zbędnych wtyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 00:18, MysticCrusader napisał:

> Masz Adblocka? Może Adblock ci grę blokuje?

Hmmm... instalowałem go, ale gdzieś mi zniknął.
W "dodatki" nic takiego nie widzę.

Jak masz to w prawym górnym rogu powinna być ikonka ADB (wygląda jak znak stop na drogach :P). W takim wypadku będąc na stronie gry rozwiń menu Adblocka (przy ikonce jest rozwijanie) i daj "wyłącz blokowanie na tej stronie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 00:24, knopfler napisał:

Jak masz to w prawym górnym rogu powinna być ikonka ADB (wygląda jak znak stop na drogach
:P). W takim wypadku będąc na stronie gry rozwiń menu Adblocka (przy ikonce jest rozwijanie)
i daj "wyłącz blokowanie na tej stronie".


Nie mam tej ikony.
A co najlepsze w "pomocy" nie ma wzmianki o moim problemie.

Miałem kiedyś ten sam problem z inna grą, ale ten problem rozwiązała nowa wersja flash playera.
W tej grze - nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spawdź też prawy dolny róg, (u mnie tam jest) ew prawoklik na pasku z ikonami/dostosuj i tam poszukaj, przesuń na rzeczowy pasek i już będzie można korzystać

ps nie masz czasem noscripta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam problem, albowiem po uporządkowaniu (wreszcie...) katalogu z pobranymi plikami szukam czegoś, co pozwoliłoby mi zachować względny porządek w owym katalogu, poprzez np. automatyczna filtrację, że pliki .exe, .dmg, .rar idą do folderu Programy, pliki .avi, .mp4, .flv i .mov do Filmy , mp3 do Muzyka i tak dalej. Zna ktoś może jakiś dodatek który by mi to umożliwił? :)

Z góry dziękuję,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 16:02, Mohair napisał:

Hej.
Mam problem, albowiem po uporządkowaniu (wreszcie...) katalogu z pobranymi plikami szukam
czegoś, co pozwoliłoby mi zachować względny porządek w owym katalogu, poprzez np. automatyczna
filtrację, że pliki .exe, .dmg, .rar idą do folderu Programy, pliki .avi, .mp4,
.flv i .mov do Filmy , mp3 do Muzyka i tak dalej. Zna ktoś może jakiś dodatek
który by mi to umożliwił? :)

Z góry dziękuję,
M.

Ja używam do tego dodatku o nazwie Automatic Save Folder: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że Opera ostatnio coś strzelała mi straszne fochy zdecydowałem się wrócić do Firefoxa, wszystko śmiga tylko mam jedno pytanie. Da się [ a jeżeli się da to jak to zrobić ] zwiększyć wielkość czcionki albo ikon na pasku z zakładkami? Albo zbyt długo siedziałem na Operze albo czegoś takiego tutaj nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, mam problem z ff. na jakiejkolwiek stronie bym nie siedział, zawsze wyświetla mi się gdzieś kursor, a to za tekstem, a to taki ogromny przez całą długość strony. nigdy mi się tak nie zdarzyło i nie wiem co na to poradzić. jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować