Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Głupia sprawa, chciałem sprawdzić czemu filmik we flashu mi nie działa i włączyłem FF w trybie awaryjnym, zaznaczyłem wszystko dałem "Wprowadź zmiany i uruchom ponownie" no i wywaliło mi wszystkie zakładki :<
Jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:44, SpecShadow napisał:

Głupia sprawa, chciałem sprawdzić czemu filmik we flashu mi nie działa i włączyłem FF
w trybie awaryjnym, zaznaczyłem wszystko dałem "Wprowadź zmiany i uruchom ponownie" no
i wywaliło mi wszystkie zakładki :<
Jakaś rada?

Przeszukaj może katalog twojego profilu, ale wątpię... Jeśli tam nic nie będzie, to chyba już przepadły. Właśnie dlatego ja robię ciągłe synchro z zakładami google (a właściwie to tylko ich używam, a czasem zapiszę backup do siebie na pc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uruchom firefoksa z opcją -p (włączy się manager profili) być może stworzył ci się nowy i dlatego nie ma zakładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiś dodatek do FF żebym mógł pobierać filmy z youtube? Mam teraz jakiś DownloadHelper ale pobiera mi film z yt z prędkością 30Kb/s. Trochę mało. A czy sam w sobie firefox nie ma takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ściągać filmiki z YT to polecam Easy Youtube Video Downloader. Jakości:FLV,3GP,MP4,(a nawet) HD. Prosty w użyciu.

@BoloMaster- można wiedzieć jaką opcje mają te rozszerzenia(znam tylko Adblocka i NoScript- tego drugiego nie używam. Zakładam, że Adblock wystarczy ;) )?

@down
Innego niż twoja propozycja to ni znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:37, Niewiernus napisał:

Zakładam, że Adblock wystarczy ;) )?

do przeglądania internetu be z reklam tak:)
ColorfulTabs- kolorowe karty, ułatwia manewrowanie gdy jest otwarta duża ilośc kart
gTranslate-szybkie tłumaczenie za pomocą translatora Google
WOT-wyświetla reputacje danej strony
SmartBookmarsBar- usuwa nazwy zakładek z paska zakładek (zostają tylko miniaturki->więcej się ich mieści)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o/
chciałem Wam polecić bardzo przyjemny addon do ff.
nazywa się Foxy tunes i to co mi się najbardziej w nim podoba, to to, iż nie muszę ściągać seta znajomego DJ''a, którego mi wysłał link [waży ponad 100mb] tylko po wejściu na stronę megaupload od razu pojawia mi się taka opcja.
link http://img692.imageshack.us/i/ff3m.jpg/
bardzo pomocne, zaczynam zauważać, że w wielu przypadkach tak właśnie działa.
dodatkowo domyślnie jest ustawiony tak, że jeśli słuchasz muzyki na kompie i nagle zaczynasz oglądać filmik na yt foxy tunes zpauzuje Ci aktualną piosenkę i puści to co leci na yt, jak zamkniesz okno z filmikiem, dalej będzie leciała muzyka z Twojego player''a. również bardzo przydatne ;]
z tego co zacząłem się orientować ma jeszcze parę przydatnych funkcji, szczerze polecam foxy tunes ;]

p.s.
co jeszcze warto dodać, że wszystko co opisałem działa błyskawicznie i bez żadnych spięć pomiędzy programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ściągam filmy z yt to w jakim formacie? jaki ma najlepszą jakość?


I czym to najlepiej odtwarzać. Polecicie jakieś darmowe programy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:39, Pile napisał:

A jak ściągam filmy z yt to w jakim formacie? jaki ma najlepszą jakość?


I czym to najlepiej odtwarzać. Polecicie jakieś darmowe programy?

Filmy z YT można ściągać np Video Get albo save to pc ew youtube downloader (darmowy). Jeśli ściągniesz to tylko w FLV. Video get ma opcję konwertowania pliku do dowolnego formatu. A jeśli wybierasz darmowy youtube downloader to pobierz także darmowy FLV player. Tylko on radzi sobie z formatem FLV. Jeśli nie to Total Video player on też sobie z tym poradzi. Do all playera i sub edita trzeba mieć paczkę kodeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 23:43, pirz napisał:

downloadhelper ściąga niektóre filmiki w .mp4, tak słyszałem przynajmniej. więc z yt
nie tylko .flv

FLV mp4 jeden czort. To już w sumie FLV ma lepszą jakość. Aha a ja np mogę wejść w swoje filmy i też je pobrać. Jeden jest zapisany w WMM to słabszego formatu i właśnie jego moge pobrać w mp4. Poza tym jak już pisałem Video get konwertuje filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić swoim Firefoksem [3.6b2]. Lista dodatków:
Adblock Plus
Google Bookmarks Button Reloaded
Google Gears [DISABLED] - problemy z kompatybilnością, nawet przy pomocy Nightly Tester Tools
Greasemonkey
Nightly Tester Tools
Polski slownik poprawnej pisowni
searchOnTab
Tiny Menu
URL Tooltip

Motyw z Personas to MozillaZine. Ikonki zawdzięczam (wstecz, powtórz, odśwież) zawdzięczam dopasowywaniu się Firefoksa do motywu systemowego.

Efekt jest taki (dla mnie po prostu rewelka):

20091117093155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w windows media player odtworzyć mp4 albo to flv?

I jaki jest najlepeszy format dla filmów które sobie ściągam z yt itp.? Zostawiać w flv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z DownloadHelper i jak ściągam sobie film z yt który jest dostępny w hd to jaki mi ściągnie? Bo nie było nic do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:39, Pile napisał:

A jaki format jest najlepszy na takie filmy z neta?


A jakie to ma znaczenie? Przecież zmiana formatu nie polepszy jakości filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:01, rob006 napisał:

A jakie to ma znaczenie? Przecież zmiana formatu nie polepszy jakości filmiku.



A jak pobieram tym DownloadHelperem to jak mam ściągnąć film w hd z yt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować