Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - rzymskie wakacje najtaniej na rynku!

36 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Za jej sprawą możecie najtaniej jak to tylko możliwe przenieść się w realia starożytnego Rzymu - dzięki grom Titan Quest (już od 59,90 PLN - oszczędzacie 40 PLN!) i Cezar IV + Cezar III (również od 59,90 PLN z oszczędnością 40 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - rzymskie wakacje najtaniej na rynku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna świnka:) Bynajmiej ta promocja fajna, ale zrezygnuję.Zastanawiałem się nad Titan Quest''em, ale zdecydowałem się na inną grę ^^ Właśnie doszło do mnie NWN 2 i Gothic 3 i mam w co grać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zamówiony Titan Quest powinien przyjść dziś lub jutro. I to wszystko, co zamówiłem z noworocznej promocji. Btw. mi najbardziej podobała się świnka z napisem piggus na czapce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla wszystkich "z gory" ze dalil nowy naklad FEAR EP, juz zaniedlugo bedzie u mnie FM, kuznia przeznaczenia i FEAR EP i to tylko za 99zl, wiecej takich promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd w ogóle wzięły się te świnki?? Raz nie było, atu od razu wszyscy się nimi podniecają! Uchyli mi ktoś rąbka tajemnicy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd w ogóle wzięły się te świnki?? Raz nie było, atu od razu wszyscy się nimi podniecają! Uchyli mi ktoś rąbka tajemnicy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować