Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson chce kompromisu?

33 postów w tym temacie

Mam już szczerze dość tej niby granicy dojrzałości. Czy mając 18 lat nie będę mógł kogoś zabić? Czy mając 18 lat nie będę mógł skrzywdzić kogoś albo siebie? Co mi da, że będę palił dopiero od 18 roku życia? Albo pił? Uchroni mnieto przed czymś? Każdy dojrzewa w swoim własnym tempie. Ktoś może być niedojrzały mając nawet te 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO, obie *firmy* nie powinny zgadzać się na propozycję Thompsona. To by było najzwyklejsze przyznanie racji naszemu bojownikowi, a przecież nikt tego nie chce... Tak, tonący brzytwy się chwyta, i chociaż ten kompromis może wydawać się w porządku - tak naprawdę to początek końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz widze jak te biedne trzesace sie ze strachu korporacje drżacymi rekami podpisuja porozumienie z Wielkim i Niepokonanym Thompsonem ;)

"Uporajmy się z tym, zanim będzie już dla was za późno" - haha - no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sam nie wiem co o tym myśleć. Choć może dobrze by było tak "umówić", jeśli Tompsonowi chodzi o to aby 10 letnie dzieci nie mogły sobie GTA kupić to lepsza chyba takie "dogadanie się" niż długa żmudna i kosztowna walka sądowa. Nie mówiąc już o Bad Publicyty dla gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on miał ciężkie zabawki czy inkubator mu się wyłączył jak był mały czy rodzice go w betoniarce kołysali, że on jest taki po#^^&#^@%@^dolony.
Lao$niK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wam w tej propozycji nie odpowiada? Niejako prawnie byłoby regulowane to, co istnieje od dawna i powinno być przestrzegane (czyt. informacja o ograniczeniu wieku), a przy okazji zmusi do "posłyszeństwa" krnąbrne sklepy.
Teraz pewnie tez nikt się na to nie zgodzi, bo wydawcom będzie chodzić o kasę, a ograniczanie 12 latkom dostępu do gier dozwolonych od 16 czy 18 zysków im raczej nie zwiększy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh i po co to przeciaz jesli np taki 10 latek nie kupi w sklepie do kupi od pirata i potem sie dziwic ze piractwo rosnie. a zreszta podtrzymuje to ze rodzice powini pilnowac w co graja ich dzieci tak jak to bylo 3 lata temu jak to bylo ze mna jak mialem 12 lat nie moglem grac w brutalne gry, a teraz rodzice zrozumieli ze nic mi sie nie dzieje i jakos nie zamieniam sie w jakiegos psychopatycznego morderce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... ostatnio w empiku zakupiłem preya, far cry oraz quake 4. Gry od 16 lub 18 lat. Ja mam 15. Sprzedawca tylko zerknął na mnie (wyglądam na starszego) i powiedział ile mam zapłacić. Szczerze, to wszyscy mają te zakazy itd. gdzieś... W Polsce liczy się pieniądz a nie klient....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ja go spotkam:) Pomysł idiotyczny. Taaa może Lego Star Wars też powinno być od +18 wkońcu występuje tam przemoc. Ludziki z klocków się rozlatuję. Grrr.... co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować