Zaloguj się, aby obserwować  
Pioo

Konkurs którego tak naprawdę nie było - Nierozstrzygnięty konkurs

35 postów w tym temacie

Witam.

Wszystkich już metod próbowałem ... dzwoniłem... maile pisałem … komentarze przy artykułach .. nic nie pomaga. Kompletna ignorancja ze strony CDP, zero jakiejkolwiek informacji … ale wracając to sedna.

12 grudnia 2006 CDP ogłosił konkurs info http://www.gram.pl/news.asp?id=3186

16 grudnia 2006 CDP ogłosił wyniki konkursu czyli listę zwycięzców http://www.gram.pl/news.asp?id=3224
Tak .. jest bardzo fajnie.. radość … euforia… W końcu od 25 lat udało mi się coś wygrać.. Bardzo fajnie bo sobie we Święta pogram w piłkę i grę :)

18 grudnia 2006 CDP wysłał informacje na meila o treści :
Witam, w imieniu ekipy oraz redakcji gram.pl gratuluje zwyciestwa i poprawnego
wytypowania wyniku meczu Wisly Krakow w pucharze UEFA. Tym samym chciałbym Cie
prosic o przeslanie adresu, na który maja zostac dostarczone nagrody. Raz jeszcze gratuluje wiedzy i zycze szczescia w kolejnych konkursach organizowanychprzez gram.pl.
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, niestety pojawily sie niewielkie
problemy z kodowaniem znakow.
Pozdrawiam,
Dominik Trzmielewski
NIE MA RZECZY NIEMOZLIWYCH
Pro Evolution Soccer 6 juz w pazdzierniku!

18 grudnia 2006 Jeszcze tego samego dnia wysłałem maila z adresem.

Myślicie że coś dalej będzie …. Oj … przeliczycie się.

Od tamtej pory CDP nabrało wody w usta i cisza … Na nic nasz usilne starania i wypowiedzi min na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15962

9 osób dalej czeka na obiecaną nagrodę (z tego co wiem jedna osoba na samum początku odebrała osobiście). Mi już nawet przestało na niej zależeć …
Najbardziej irytuje mnie i doprowadza do stanu wrzenia kompletny ale to kompletny brak jakiejkolwiek informacji. CDP jest głuchy na nasze listy. Wystarczyło napisać.. przepraszamy ale wyślemy przesyłki później.. w lutym .. w listopadzie … baaa… wcale nie wyślemy … i by było ok ;)
Pisząc to wszystko starałem się być opanowany i powstrzymywałem się od rzucania tutaj że się tak wyrażę „mięsem”. Mam nadzieje że admin tego tematu nie wywali i że ktoś kompetentny się dowie. Bo ja już sobie dałem spokój. Prędzej wygram cos w totolotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:55, Pioo napisał:

Witam.

Wszystkich już metod próbowałem ... dzwoniłem... maile pisałem … komentarze przy artykułach
.. nic nie pomaga. Kompletna ignorancja ze strony CDP, zero jakiejkolwiek informacji …
ale wracając to sedna.

12 grudnia 2006 CDP ogłosił konkurs info http://www.gram.pl/news.asp?id=3186

16 grudnia 2006 CDP ogłosił wyniki konkursu czyli listę zwycięzców http://www.gram.pl/news.asp?id=3224
Tak .. jest bardzo fajnie.. radość … euforia… W końcu od 25 lat udało mi się coś
wygrać.. Bardzo fajnie bo sobie we Święta pogram w piłkę i grę :)

18 grudnia 2006 CDP wysłał informacje na meila o treści :
Witam, w imieniu ekipy oraz redakcji gram.pl gratuluje zwyciestwa i poprawnego
wytypowania wyniku meczu Wisly Krakow w pucharze UEFA. Tym samym chciałbym Cie
prosic o przeslanie adresu, na który maja zostac dostarczone nagrody. Raz jeszcze gratuluje
wiedzy i zycze szczescia w kolejnych konkursach organizowanychprzez gram.pl.
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, niestety pojawily sie niewielkie
problemy z kodowaniem znakow.
Pozdrawiam,
Dominik Trzmielewski
NIE MA RZECZY NIEMOZLIWYCH
Pro Evolution Soccer 6 juz w pazdzierniku!

18 grudnia 2006 Jeszcze tego samego dnia wysłałem maila z adresem.

Myślicie że coś dalej będzie …. Oj … przeliczycie się.

Od tamtej pory CDP nabrało wody w usta i cisza … Na nic nasz usilne starania i wypowiedzi
min na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15962

9 osób dalej czeka na obiecaną nagrodę (z tego co wiem jedna osoba na samum początku odebrała
osobiście). Mi już nawet przestało na niej zależeć …
Najbardziej irytuje mnie i doprowadza do stanu wrzenia kompletny ale to kompletny brak jakiejkolwiek
informacji. CDP jest głuchy na nasze listy. Wystarczyło napisać.. przepraszamy ale wyślemy
przesyłki później.. w lutym .. w listopadzie … baaa… wcale nie wyślemy …
i by było ok ;)
Pisząc to wszystko starałem się być opanowany i powstrzymywałem się od rzucania tutaj że się
tak wyrażę „mięsem”. Mam nadzieje że admin tego tematu nie wywali i że ktoś kompetentny
się dowie. Bo ja już sobie dałem spokój. Prędzej wygram cos w totolotka.


Witam, ja jestem odpowiedzialny za ten konkurs, więc pozwolę sobie odpowiedzieć na Twój zarzut. Sytuacja jest dość dziwna, bowiem byłeś jedną z osób dwóch osób, od których nie otrzymałem adresu, na jaki miałaby zostać wysłana paczka. Co dziwne, do drugiego zwycięzcy wysłałem kolejne maila i dane zostały uzupełnione. Byłem przekonany, iż również do Ciebie nadałem taką wiadomość, ale najprawdopodobniej przeoczyłem ją. Za co serdecznie przepraszam. Jeszcze dziś skontaktuję się z Tobą w celu rozwiązania zaistniałego niedopatrzenia. Za całe zamieszanie raz jeszcze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:16, Spayki PL napisał:

Witam, ja jestem odpowiedzialny za ten konkurs

>

Paczki zostały wysłane czy nie do tych osób które wysłały dane? bo ja tego samego dnia wysłałem co otrzymałem maila i było to już jakiś czas temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

Nie krzyczcie na Spayka za mocno (trochę nie zaszkodzi). Jak tylko otrzymam listę adresową zorganizuję wysyłkę. Oki?

W przyszłym tygodniu paczki zostaną porozsyłane i będziecie mogli w końcu cieszyć się zasłużonymi nagrodami.

Pozdr,

j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie. Czy w najbliższej przyszłości zorganizujecie podobny konkurs? Jakieś typowanie wyniku, czy też jakaś zagadka? Oraz czy w tym roku można liczyć na konkurs taki jak. eXtra Klasyka Next? Chodzi mi o taką liczbę nagród, zwycięsców i ogólnie o rozmach? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:39, Soleila napisał:

UPDATE:

Listę dostałam. Wysyłka w na początku przyszłego tygodnia, bądź jeszcze w tym ;)


Brakuje jeszcze jednego słowa: "Listę dostałam >wcześniej<" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szczerze .. to nie wiem. :)

Bo się Wam coś ostatnio konkursy nie podobają i narzekacie, więc może Wam małą przerwę zafundujemy. :]

citek - nie chcę oczywiście uogólniać ;)

Spay, nie pogrążaj się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:39, Soleila napisał:

Listę dostałam. Wysyłka w na początku przyszłego tygodnia, bądź jeszcze w tym ;)


Lepiej w tym tym :P W piątek zaczynają mi się ferie to się przyda akurat w początkach przyszłego tygodnia żebym mógł sobie już pocinac, a i tak już się naczekaliśmy i na darmo bo nikt się tym nie zainteresował :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 14:46, Soleila napisał:

Bo się Wam coś ostatnio konkursy nie podobają i narzekacie, więc może Wam małą przerwę zafundujemy.



Że się nie podobają to fakt. Najlepsze konkursy to właśnie takie z gdzie się ma duże szanse wygrać tzn. gdzie jest dużo nagród a nie np. 5 czy 10 i wszystkie takie same. Najlepszy dotychczasowy Wasz konkurs to właśnie ten eXtra Klasyka NeXt. Szczerze to żaden z konkursów na święta czy też trwających obecnie nie zaciekawil mnie do tego stopnia żebym w nim wziął udział. Stwierdziłem że marne szanse na wygraną i ogólnie to dużo roboty żeby wogóle startować w nich. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:30, Soleila napisał:

Hej Panowie,

Nie krzyczcie na Spayka za mocno (trochę nie zaszkodzi). Jak tylko otrzymam listę adresową
zorganizuję wysyłkę. Oki?

W przyszłym tygodniu paczki zostaną porozsyłane i będziecie mogli w końcu cieszyć się zasłużonymi
nagrodami.

Pozdr,

j

Szkoda tylko, że nikomu japy się nie chciało łaskawie otworzyć i wcześniej napisać, że wysyłka DOPIERO po nowym roku. A tak to z radości nici. Zostaliśmy olani, bo jak inaczej to nazwać? Jak brakuje jednego adresu, to inne już ciężko wysłać? Oświećcie mnie, bo chyba czegoś tu nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, przynajmniej wkoncu ktos powiedzial co jest grane :) i tez bylbym za tym, zeby wyslac paczuszki jeszcze w tym tyg. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:14, ashar napisał:

no, przynajmniej wkoncu ktos powiedzial co jest grane :) i tez bylbym za tym, zeby wyslac paczuszki
jeszcze w tym tyg. ;P


Postaramy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:13, Soleila napisał:

Japy?


Ostrzeżenie.

Łatwiej wstawić od razu ostrzeżenie niż przyjąć krytykę. Szczególnie, że baaardzo obraźliwego określenia użyłem. Nie zdziwię się jak w ogóle nie otrzymam po tych postach nagrody. Dziękuję nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:16, Spayki PL napisał:

Witam, ja jestem odpowiedzialny za ten konkurs, więc pozwolę sobie odpowiedzieć na Twój zarzut.
Sytuacja jest dość dziwna, bowiem byłeś jedną z osób dwóch osób, od których nie otrzymałem
adresu, na jaki miałaby zostać wysłana paczka. Co dziwne, do drugiego zwycięzcy wysłałem kolejne
maila i dane zostały uzupełnione. Byłem przekonany, iż również do Ciebie nadałem taką wiadomość,
ale najprawdopodobniej przeoczyłem ją. Za co serdecznie przepraszam. Jeszcze dziś skontaktuję
się z Tobą w celu rozwiązania zaistniałego niedopatrzenia. Za całe zamieszanie raz jeszcze
przepraszam.


A oto treść otrzymanego właśnie maila:
>Witam, w imieniu ekipy gram.pl serdecznie przepraszam za opóźnienie terminu wysyłki nagród, które wygrałeś
>w konkursie „Wisła Kraków w pucharze UEFA". Tym samym chciałbym poinformować, iż paczka zostanie nadana
>w przyszły tygodniu, jako przesyłka priorytetowa. Raz jeszcze przepraszam za zaistniałe z tytułu opóźnienia
>niedogodności.

>---
>W imieniu ekipy gram.pl, pozdrawiam,
>Dominik "Spayki" Trzmielewski

Dziękuję bardzo za informację. Nareszcie się odezwaliście ;)

PS. No dobra, z tą "japą" troszkę nie wyszło, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

Całego zamieszania wybaczcie mi ale już nie skomentuję bo szkoda mojego zdrowia. I tak juz się wystarczająco napisałem. Też dostałem maila o troche innej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:16, Spayki PL napisał:

ciach/


Aaaa.. zapomniałem dodac jeszcze ..
Spayki PL żeby nie było znowu nieporozumień wysłałem Ci juz 4 raz meila z moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:52, Pioo napisał:

> ciach/

Aaaa.. zapomniałem dodac jeszcze ..
Spayki PL żeby nie było znowu nieporozumień wysłałem Ci juz 4 raz meila z moim adresem.


Teraz dostałem, w dwóch kopiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować