Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 12:10, jakoktochce napisał:

Im dłużej gram w FIFE 08 tym bardziej mnie ona denerwuje :/ A najbardziej AI naszej drużyny,
w której zawodnicy biegają sobie swobodnie po boisku zamiast wysuwać się na pozycje... I tu
przechodzimy dalej :) Podania na wolne pole też są kiepskie! Lepsze były w FIFIE 07 i według
mnie FIFA 07 jest lepsza od 08...


dlatego ja wróciłem do 07;] Dziwne że w "zostań gwiazdą" jak komputer jest przy piłke to grają jak szaleni:/ Mogli by patcha wypuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be a Pro jest cudną rzeczą na konsoli;)
X360 rządzi w tym aspekcie ;]
Świetnie sprawdza się oddalanie kamery wraz z pędem zawodnika.
tak się wbiłęm z opinią;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:31, marcinshinoda napisał:

dlatego ja wróciłem do 07;] Dziwne że w "zostań gwiazdą" jak komputer jest przy piłke to grają
jak szaleni:/ Mogli by patcha wypuścić


Nie gram za bardzo w ten tryb bo trochę nudny jest. Każdy mecz grasz jednym zawodnikiem i czekasz na podanie. Wiem że można poprosić ale to nie zmienia faktu, że dla mnie ten tryb jest nudny i mało w nim akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grasz z kompa czy z konsoli currentowej? :> Bo to różnica jest.

IMO ten tryb jest po prostu MIAZGA podczas rozgrywek multi. Ja jeden napastnik, kolega drugi - muahaha :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:59, Sephirath napisał:

A grasz z kompa czy z konsoli currentowej? :> Bo to różnica jest.


Z kompa ;) Tylko to posiadam.
Małe sprostowanie... Ten tryb jest nudny ale jak się samemu gra. Co innego jak się gra z kumplem tak jak ty właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, jeden jedyny raz grałem w szóstkę z kumplami. Ale to było gościnnie. Teraz czekam aż wreszcie router podłączę, będzie kozacko :P

Tylko niestety nie wiem czy gra obsługuje headsety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:53, Sephirath napisał:

Raz, jeden jedyny raz grałem w szóstkę z kumplami. Ale to było gościnnie. Teraz czekam aż wreszcie
router podłączę, będzie kozacko :P

Tylko niestety nie wiem czy gra obsługuje headsety...


Ja niestety też tego nie wiem :) Ale wiem że w 07 najlepiej się gra z kumplami wg mnie jest to najlepsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem że w 07 najlepiej się gra z kumplami wg mnie jest

Dnia 06.01.2008 o 21:38, jakoktochce napisał:

to najlepsza część.


Dla mnie najlepsza jest część 2005. Była największa rewolucją, nowy gameplay, tryb kariery, rzuty wolne na celownikO_o. Potem 07 i fifa 2000xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:04, marcinshinoda napisał:

Dla mnie najlepsza jest część 2005. Była największa rewolucją, nowy gameplay, tryb kariery,
rzuty wolne na celownikO_o.

Ty chyba mówisz o edycji 2004. Bo to właśnie w tej części pojawił się tryb kariery, zmieniony gameplay i celownik przy wolnych (i udziwnienia przy rożnych też)...
Potem 07 i fifa 2000xD
Jak dla mnie FIFA 2000 była ostatnią z najlepszych, potem ewentualnie wymieniona wyżej 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:20, ko?nik napisał:

> Dla mnie najlepsza jest część 2005. Była największa rewolucją, nowy gameplay, tryb kariery,

> rzuty wolne na celownikO_o.
Ty chyba mówisz o edycji 2004. Bo to właśnie w tej części pojawił się tryb kariery, zmieniony
gameplay i celownik przy wolnych (i udziwnienia przy rożnych też)...
Potem 07 i fifa 2000xD
Jak dla mnie FIFA 2000 była ostatnią z najlepszych, potem ewentualnie wymieniona wyżej 2004.


chodzi mi otryb kariery z zmianą barw klubowych.Fajne było że odrazu niedostawaliśmy propozycji do np: realu tylko musieliśmy na to zapracować, przez gwiazdki trenerskie:)O 2004 nie będe sie wypowiadał bo dla mnie to najgorsza i najnudniejsza czesć z fifyxP Mecze były strasznie powolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:04, marcinshinoda napisał:

Dla mnie najlepsza jest część 2005. Była największa rewolucją, nowy gameplay, tryb kariery,


O tak ;) FIFA 05 również była dobra i jest dobra nadal. To była pierwsza część FIFY (nie licząc tej, w którą grałem na Playstation... to chyba 2002 była ;)), w którą grałem :) Ale nadal podtrzymuje, że FIFA 07 była najlepszą odsłoną tej serii, natomiast 08 w pewnych aspektach jest porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie znalazłem sposób na działanie mojego pada w FIFE:) EA pomyślało tylko o komfiguracja dla kilku padów i trza było kombinować;] Dużo łatwiej sie robi tricki niż w PES(głównie przy pomocy P analoga) w pesie i było od ... klikania. Tylko rebona jeszcze mi nie wychodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:10, damianeka1 napisał:

FIFA is fucked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1 to chyba twój iloraz inteligencji, wytłumacze ci to łopatologicznie i powoli.

Z-A-C-H-O-W-U-J S-I-E!!! J-AK N-I-E M-AS-Z N-I-C D-O P-O-W-I-E-D-Z-E-N-I-A T-O SIE N-I-EO-Z-W-YW-A-J. ZA TA-K-I-E Z-A-C-H-O-W-A-N-I-E P-R-A-W-D-O-P-O-D-O-B-N-I-E B-E-DZ-I-E D-E-G-R-A-T


Kali rozumieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma problem. gdy biegnę szybko w fifie z przyciskie e wciśniętym w prawo np. i naciskam podanie to nic się nie dzieje tylko komputer pika że zadużo przycisków naciskam... co jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:01, bialas666 napisał:

ma problem. gdy biegnę szybko w fifie z przyciskie e wciśniętym w prawo np. i naciskam podanie
to nic się nie dzieje tylko komputer pika że zadużo przycisków naciskam... co jest nie tak??


a nie wciszkasz czasem jeszcze strzałki np:w dół jako kierunek podania??? jak tak to będą juz 4 klawisze a można max 3 trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować