Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

NP: Baldurs Gate Saga czy Diablo to są nieliczne przykłady, że gra może być genialna mimo swojej przestarzałej grafiki. W tym wypadku gra jest stara, ale jara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz oryginał bo jeżeli tak to poczytaj albo książecce a jak nie znajdziesz odpowiedzi w "lekturze" to opisz tutaj swój problem jak masz pirata to możesz pomarzyć o grze w FIFE przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!!jak gram w trybie zostań gwiazdą podczas meczu nie mogę patrzec zza pleców pilkarza, ale ustawiełęm kamere zostan gwiazdą.Nie wiem dlaczego ta jest a powinna być zza pleców .Pomóźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:16, Lukas813 napisał:

Mam problem!!jak gram w trybie zostań gwiazdą podczas meczu nie mogę patrzec zza pleców pilkarza,
ale ustawiełęm kamere zostan gwiazdą.Nie wiem dlaczego ta jest a powinna być zza pleców .Pomóźcie
mi.


te kamera chyba jest tylko w wersji na XBOX360 też jej szukałemxP może w sklepiku można ją odlokować, tam niezaglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:11, Georgios napisał:

mam pytanie , czemu na stronie Głównej pisze że FiFa 08 od 89 zł jak i tak przy zakupie
wychodzi cena 119 ?


z wirtualnymi pięniedzmi tyle kosztuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:08, muniok napisał:

Mam pytanie jaka jest fifa 08?? Lepsza od fify 07??
Piszcie swoje opinie.


to zależy. Wg. jeśli chodzi o mecz zwykły do bardziej mi sie 07 podobała, ale jesli masz zamiar grać w tryb"zostań gwiazdą" i grac jednym zawodnikiem to bierz fife 08 w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ostatnio denerwuje to, że ta FIFA jest trudniejsza od 07. Nie można nawet spokojnie wygrać... eh... W 07 na poziomie Legendarnym wygrywało się po 5 do 0 ;) A tu... ledwo ledwo co raz na kiedy wygram na początkującym :) Już nawet na Zawodowcu mi lepiej idzie ale i tak nie zawsze... Trudna jak cholera jest... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w fifie 08 jest Szachtar Donieck ?? jak tak to w jakiej lidze ??
jak kto chce -> prawda. tutaj by Polską wygrać z Niemcami,Brazylią,Włochami,Argentyną,Anglią... trzeba się trochę pomęczyć. (na klasie światowej) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować