Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 22:47, Farmer Widomo napisał:

A co do ciebie Vormul (jeśli moge tak na ciebie mówić) czemu ty ciągle dajesz do jakiejś gry screeny ? :))

Nie nie możesz tak mówić. Czytaj książki angielskiego pisarza Brian''a Lumley''a to zrozumiesz dlaczego nie.
A co do screen''ów to odpowiedź jest prosta - nudzi mi się. Jak Ci nie odpowiadają lub są niezgodne z regulaminem to pisz do moderatora.

Dnia 10.07.2007 o 22:47, Farmer Widomo napisał:

Wybacz ciekawość :-)

Daj spokój..... Nie mam takiej władzy...

Specjalnie dla Ciebie - fotka ''od kuchni'' (3504x2336):

20070710230241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 22:27, gogiell napisał:

Piosenki naszego klubu :P
HKS ODLEW miszczem K*** jest K**** jest...................
Jak tak to ja wolę tego nie kupowac. :P

Hehe, nie o takie pisoenki mi chodzi ;) Mam na myśli, te bardziej ''''ładne'''' ;-)
No screeny wyglądają naprawdę ciekawie, tylko ciekawe jakie będą wymagania i czy poprawią animację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś fife 07 na jakimś next-genie ? Jak tak to porównaj ją do PC-etowej - PC-etowa to dno przy tej next genowej a screeny są właśnie z PS3 jak dobrze pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:42, Ari Zmc napisał:

Widziałeś fife 07 na jakimś next-genie ? Jak tak to porównaj ją do PC-etowej - PC-etowa to
dno przy tej next genowej a screeny są właśnie z PS3 jak dobrze pamiętam :D

Pozyjemy zobaczymy ;) Zresztą w fifie grafika zmienia się najmniej. Ja nie licze na jakieś super dzieło choć może tak być (08 może być 10 razy lepsza od 07) co nie zmienia faktu,że 50 % gier EA to prawie to samo co część poprzednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50% ? conajmniej 60%
Jedyne co dają to rozbudowują karierę(to już jest manadżer:/) i poprawią grafikę na bardziej cukierkową :/ PES RULEZZZ(już więcej nie tkne fify nawet u kumpla:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:52, Ari Zmc napisał:

50% ? conajmniej 60%

Albo nawet więcej ;-)

Dnia 11.07.2007 o 08:52, Ari Zmc napisał:

Jedyne co dają to rozbudowują karierę(to już jest manadżer:/) i poprawią grafikę na bardziej
cukierkową :/ PES RULEZZZ(już więcej nie tkne fify nawet u kumpla:D)

Tak masz rację, ale nawet graficznie gra nie dużo się różni ;/ PES jest dobry ale jednak fifa jest lepsza co by nie powiedzieć o jej słabościach ;) Masz rację, za niedługo będzie Fifa Menager 2008 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES jest lepszy(ale to nie w tym temacie, zapewne nie grałeś w PES-e więc nie mów :P) PES4 przebije FIFE 07 :)
Fifa Manger - taka gra jest :D ale FIFA niedługo stanie się jej bratem bliźniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:00, Ari Zmc napisał:

PES jest lepszy(ale to nie w tym temacie, zapewne nie grałeś w PES-e więc nie mów :P) PES4
przebije FIFE 07 :)

Pech chiał,że grałem i nic szczególnego w nim nie widzę ;)

Dnia 11.07.2007 o 09:00, Ari Zmc napisał:

Fifa Manger - taka gra jest :D ale FIFA niedługo stanie się jej bratem bliźniakiem.

Wiem ,że jest chodziło mi o to ,iż będą dwie takie same gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lubisz łatwe bramki, cukierkową grafikę, 0, totalne 0 symulacji, realizm tak samo jak symulacji BRAK, a także grywalnośc pograć 4 dni - do tygodnia i sie rzygać chce. ALE PRZYZNAM że w fife fajniej sie gra party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:14, Ari Zmc napisał:

To lubisz łatwe bramki, cukierkową grafikę, 0, totalne 0 symulacji, realizm tak samo jak symulacji
BRAK, a także grywalnośc pograć 4 dni - do tygodnia i sie rzygać chce. ALE PRZYZNAM że w fife
fajniej sie gra party :)

Dobra, zupełnie bez złośliwośći powiem,że odbiegliśmy od temtu ;) A więc,żeby nie było EoT :)
Wiem, i o tym ja mówię. Choć PES, też nie jest zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo PES jest fantastyczny :D
FIFA - kiedyś mało klubów/licencji i nikt nie słyszał o PESie, a teraz wiele klubów i PES się wkrada a to dlatego że wolą dopracować kluby i realizm...
Fajnie gdyby fifa pokazała coś lepszego niż jej poprzedniczka bo PES jak będzie miał takiego przeciwnika to opadnie na laurach tak jak kiedyś fifa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:28, gogiell napisał:

> i tak ja bede mial we wrzesniu tego roku.Co rok dostaje :-)
Nie nudzi ci się ta Fifa :P

nie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pooprawić tworzenie drużyn i zawodników, drużynach na koszsulkach sponsorzy i firmy (Nike itp.)
A w zawodniku to gdyby można prawdziwe buty mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:35, Ari Zmc napisał:

Bo PES jest fantastyczny :D
FIFA - kiedyś mało klubów/licencji i nikt nie słyszał o PESie, a teraz wiele klubów i PES się
wkrada a to dlatego że wolą dopracować kluby i realizm...
Fajnie gdyby fifa pokazała coś lepszego niż jej poprzedniczka bo PES jak będzie miał takiego
przeciwnika to opadnie na laurach tak jak kiedyś fifa :)


To raczej post do FIFA vs. PES a nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fifa 08 ma być jeszcze fajniejsza od 07. Podobno obrona ma być tak ustawiona żeby nikt nie mógł przejść do bramki przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:18, albert.jarema napisał:

Kupic w niemczech v.angielska czy na polska poczekac?????

Na twoim miejscu bym poczekał na polską i tak wychodzi 25 września, albo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować