Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Mam nadzieję że w Fifie 08 nie będzie takich wpadek jak np. ja wygrałem a komentatorzy komentują że lepsza była i wygrała tamta drużyna która przegrała. Jeszcze bym chciał żeby w fifie 08 było więcej szczegółów twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:24, muniok napisał:

> Kupic w niemczech v.angielska czy na polska poczekac?????
Na twoim miejscu bym poczekał na polską i tak wychodzi 25 września, albo później.

ok ale i tak bede mial ja na poczatku wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chcialbym zeby zeby zrobili bardziej szcególowe tekstury :
Twarzy, kibiców i stadionów
Oraz zeby byl bardziej rozbudowany tryb menedżerski i tworzenia zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Trawa jest do niczego.
2.Mało twarzy.
3.animacje.

Na nowy silnik graficzny musimy niestety poczekać do Fify 09 ponieważ EA zmienia engine co 3 lata.
Przykład.
94,95,96 2d 97,98,99 3d 2000,2001,2002 inny wygląd, 2003,2004,2005 jeszcze lepszy wygląd, 06,07,08 obecny wygląd i 09 powinna być zmiana engine według moich obliczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze lałem ze śmiechu z kumplami, z komentarza. Stawim, że EA zmieni tylko menu, a gameplay zostanie taki sam :( EA Sports nie myśli już o radości graczy, tylko jak najszybciej zarobić kasę przy nienarobieniu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najbardziej wkur... rzeczą w FIFE 07 brak kartek dla bramkarzy w nie których momentach to naprwde mnie frustrowało.Poza tym pulty bramkarzy powiiny zostac ale zmiejszyc ich czestotliwosc np. tak jak w 07 jest ze pilka leci poziemi bramkarz sie rzuca i mu przeletuje miedzy nogami mi się to zdarza ok. 1,2 na tydzien a gram z kumplem prawie coddziennie.Następnie twarze duzo bardziej dopracowane zwłaszcza mniej znanych piłkarzy6 EBI BLONDYN to jest absurd.Po za tym moje oko zwraca uwage na szczegóły piłki teamgeaist nie były podpaskowe,potem przy robieniu zawodnika nie mozna było zrobic mu orginalnych butów tylko jakies syfy bardzo denerwowało mnie brak indywidualnego strzelania wolnych przez Cristiano Ronaldo.Na szczęście już słyszałem o tym nowym systemie zmieniania zawodnikow w obronie bardzo denerwowało 10 krtone naciskanie zmiany zanim ci właczyło tego co chcesz, co czesto konczyło sie strato gola.No i bramkarze jak ostatnio strzelilem kkoledze z wolnego z swojej polowy zaraz za tego kola to sie usmialem on troche mniej.To chyba tyle btw FIFA 07 bardzo mi sie podoba czego nie moge powiedziedz o nowym PESie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce mi się śmiać, FIFA 08 sie pośpieszyła z okładkami, gdyż w Polsce będzie Ronaldinho(Barcelona) i Smolarek(BORUSSIA!! - dlaczego nie Racing xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 20:36, Ari Zmc napisał:

Chce mi się śmiać, FIFA 08 sie pośpieszyła z okładkami, gdyż w Polsce będzie Ronaldinho(Barcelona)
i Smolarek(BORUSSIA!! - dlaczego nie Racing xD)


wieksze wpadki to oni ze składami robia, składy na dzien 21:08.XX od kilku lat sa, a w ostatnich dniach najwazniejsze transfery, za bardzo sie spiesza z wydaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu druga część screenshot''ów. Tu z kolei można zobaczyć jak i czy ze stanem faktycznym odwzorowano piłkarzy, w szczególności ich fizjonomię. :)

20070830081339

20070830081347

20070830081357

20070830081409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dema Fify 08 to na ea.pl jest taki news
Zapewne zauważyliście ostatnio na rozmaitych stronach i forach dyskusyjnych, że naprawdę sporo pisze się o premierze wersji demonstracyjnej naszej najnowszej gry piłkarskiej.

Pragniemy poinformować, że w demo FIFA 08 zagracie prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, najpoźniej w przyszłym ;-)

Wersja na PC została już bowiem zaakceptowana przez EA Sports i aktualnie czekamy na moment, w którym plik instalacyjny zostanie oficjalnie udostępniony na naszym serwerze.

W międzyczasie, do testów przesłane zostały wersje demo na PS3 i Xbox 360. Spodziewajcie się ich w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Do usłyszenia niebawem!
I mam nadzieje że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować