Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

JA chce tylko jedną zmianę w fifa 08 niech będzie wszystkim tym czym jest pro evo :) (szybkość, jakość, gameplay, sposób poruszania , strzelania i podawania etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shoty i trailery wyglądają bardzo dobrze. Mam nadzieję, że poprawią dźwięk i będzie więcej licencji, i to multi, w którym mają się spotykać 22 osoby naraz w jednym meczu. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, czy ktoś będzie cały mecz chciał stać na bramce? Mam nadzieję, że to jakoś rozsądnie rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:01, Blantman napisał:

JA chce tylko jedną zmianę w fifa 08 niech będzie wszystkim tym czym jest pro evo :) (szybkość,
jakość, gameplay, sposób poruszania , strzelania i podawania etc)


sposobu poruszania sie to bym raczej niechciał bo w PES zawodnicy poruczaja sie jak lalki:/ szczególnie bramkarze maja sztywne ruchy. W FIFIE 08 zawodnicy wreszcie niewygladaja jak ludziki z plasteliny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:54, crespo1 napisał:

> JA chce tylko jedną zmianę w fifa 08 niech będzie wszystkim tym czym jest pro evo :)
(szybkość,
> jakość, gameplay, sposób poruszania , strzelania i podawania etc)

sposobu poruszania sie to bym raczej niechciał bo w PES zawodnicy poruczaja sie jak lalki:/
szczególnie bramkarze maja sztywne ruchy. W FIFIE 08 zawodnicy wreszcie niewygladaja jak ludziki
z plasteliny:D


A skąd grałeś już w Fife 08 ?
Czy tylko z reklamówek i trailerów ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:08, Blantman napisał:

> > JA chce tylko jedną zmianę w fifa 08 niech będzie wszystkim tym czym jest pro evo
:)
> (szybkość,
> > jakość, gameplay, sposób poruszania , strzelania i podawania etc)
>
> sposobu poruszania sie to bym raczej niechciał bo w PES zawodnicy poruczaja sie jak lalki:/

> szczególnie bramkarze maja sztywne ruchy. W FIFIE 08 zawodnicy wreszcie niewygladaja jak
ludziki
> z plasteliny:D

A skąd grałeś już w Fife 08 ?
Czy tylko z reklamówek i trailerów ?:)


na screenach widacO_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:23, crespo1 napisał:

> > > JA chce tylko jedną zmianę w fifa 08 niech będzie wszystkim tym czym jest pro
evo
> :)
> > (szybkość,
> > > jakość, gameplay, sposób poruszania , strzelania i podawania etc)
> >
> > sposobu poruszania sie to bym raczej niechciał bo w PES zawodnicy poruczaja sie jak
lalki:/
>
> > szczególnie bramkarze maja sztywne ruchy. W FIFIE 08 zawodnicy wreszcie niewygladaja
jak
> ludziki
> > z plasteliny:D
>
> A skąd grałeś już w Fife 08 ?
> Czy tylko z reklamówek i trailerów ?:)
>

na screenach widacO_o



heh :) to świetnie wierze ci lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO GRAFA ?? :/
Tylko że to jest wersja z PS3 to wiesz jaka różnica będzie w PC-ie, PS3 raczej nie masz :P
A wydaje mi się że EA nie pójdzie za Konami. Konami zapowiedziało że nie będzie dużych różnic między PC a Next-genami :)

PzDr, Ari Zmc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:01, Ari Zmc napisał:

TYLKO GRAFA ?? :/
Tylko że to jest wersja z PS3 to wiesz jaka różnica będzie w PC-ie, PS3 raczej nie masz :P

A wydaje mi się że EA nie pójdzie za Konami. Konami zapowiedziało że nie będzie dużych różnic
między PC a Next-genami :)

PzDr, Ari Zmc. :P

A to napewno że grafa będzie inna niz na PC, i że EA nie pójdzie za Konami.Dla mnie w Fifie jest najważniejsza grafika i tryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo realizmu to ona nie ma :P ani grywalności.
Chciałbym żeby Fifa 08 była jakaś lepsza bo PES 2008 nie będzie miał godnego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze i tak pes to nie jest to czym jest fifa... niby wiecej mozliwosci i trikow ale to nie to samo....jesli EA poprawi zachowanie sedziego i kibicow bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:32, boduczek napisał:

> Jaka będzie fifa 08 ?? Kiedy premiera ?? Co waszym zdaniem należy zmienić względem fifa
07
> i 06 ??
Kiedy premiera nie wiem,A co zmienic dodać 2-3 polską ligę,nowe triki,publicznośc żeby śpiewała
jakieś piosenki do danego klubu,lepsza grafika i nizsza cena!!


Piosenki naszego klubu :P
HKS ODLEW miszczem K*** jest K**** jest...................
Jak tak to ja wolę tego nie kupowac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:04, albert.jarema napisał:

i tak ja bede mial we wrzesniu tego roku.Co rok dostaje :-)

Nie nudzi ci się ta Fifa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:51, OnLiNeR.exe napisał:

ja mysle ze i tak pes to nie jest to czym jest fifa... niby wiecej mozliwosci i trikow ale
to nie to samo....jesli EA poprawi zachowanie sedziego i kibicow bedzie ok...

1.W PESIE tricki używa się bardziej w singlu w multi praktycznie się ich nie używa
2.Moim zdaniem fifa ma więcej możliwości
3.fifa jest niczym przy PES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:41, Vormulac napisał:

Nowe screenshot''y z wersji na Playstation 3. Wszystkie w rozdzielczości 1280x720. Część 1.

Jakoś nie zabardzo różni sie od 07 na x360 , to źle :/
A co do ciebie Vormul (jeśli moge tak na ciebie mówić) czemu ty ciągle dajesz do jakiejś gry screeny ? :))
Wybacz ciekawość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... screeny z Fify zawsze wyglądają pięknie i cudownie, ale w grze to już nie to samo. Co roku mamy to samo tylko sie menu zmienia, muzyka i składy drużyn.
Czekam aż Fifa przeżyje rewolucje, czyli całkowite odnowienie, ale przy wydawaniu gry co rok to raczej sytuacja sie nie zmieni. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować