Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

A ja mam problem i proszę o pomoc.
Otóż wczoraj zainstalowałem, i wprowadziłem kod promocyjny na zbroję krwawego smoka zgodnie z instrukcjami, i zaakceptowało.
Jak wchodzę na swój profil BioWare to mam tam opcję ściągnąć zbroję do ME2 i do Xboxa, ale w okienku na Dragon Age jest "---"
Jak wchodzę na zawartość dodatkową w grze to nic, loguję się na to samo konto i nic.
Odświeżam, restartuję grę, ale dalej nie ma żadnej dostępnej zawartości do pobrania.
Ktoś wie łosohozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:19, Bezi_113 napisał:

/ciach


W DA pobierasz dodatkową zawartość za pośrednictwem gry. Jeśli w żadnej z zakładek nie masz jej dostępnej, to zrób tak:
Przed włączeniem gry wejdź w "uruchom" i wpisz tam "services.msc", a tam z listy włącz ręcznie Dragon Age - "Aktualizator zawartości" (czy jak to tam się nazywało), potem dopiero uruchom grę.

Gorzej, że mi pobieranie zamroziło się na 100% i nici z instalacji... Póki co myślę nad reinstalacją gry, ktoś ma jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:14, Wrukos napisał:

Spoiler

Możesz pozwolić krasnalowi, by z Felsi pogadał, albo przed tym samemu wejść z nią
w dialog. W trakcie rozmowy Oghrena podpowiadaj mu, co ma mówić, oraz sam wypowiadaj
przyjazne mu kwestie.



Spoiler

Właśnie tak starałem się robić, ale ''ona i tak nie chce Oghrena''. Cóż... save''a już nie mam. Mógłbyś powiedzieć, co się dzieje, gdy wszystko pójdzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 20:17, Michlocks napisał:

Spoiler

Właśnie tak starałem się robić, ale ''ona i tak nie chce Oghrena''. Cóż... save''a
już nie mam. Mógłbyś powiedzieć, co się dzieje, gdy wszystko pójdzie dobrze?


Niestety nie, bo ja tego questu nie przechodziłem nigdy. Wiem tylko, że

Spoiler

Felsi pojawia się jeszcze w Przebudzeniu i też będzie z nią związany quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2010 o 20:17, Michlocks napisał:

Spoiler

Właśnie tak starałem się robić, ale ''ona i tak nie chce Oghrena''. Cóż... save''a
już nie mam. Mógłbyś powiedzieć, co się dzieje, gdy wszystko pójdzie dobrze?



Spoiler

Właściwie to nie dzieje się nic, kończy się na tym, że Oghren ma się spotkać jeszcze z Felsi (jak upora się z pomiotami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 20:42, Wrukos napisał:

Wiem tylko, że

Spoiler

Felsi pojawia
się jeszcze w Przebudzeniu i też będzie z nią związany quest.



To akurat wiem, bo przechodzę DA:O po raz drugi razem z dodatkiem ;)
Czyli ten quest to nic specjalnego jak chociażby q dla Shale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grał ktos drużyna: głowna postac wojownik z tarcza, Morrigan, Wynne i Zevran ? Za pierwszym razem grałem 2 wojów + Morrigan i Leliana. Bedzie jakas znaczaca roznica w walce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:23, Fragles213 napisał:

grał ktos drużyna: głowna postac wojownik z tarcza, Morrigan, Wynne i Zevran ? Za pierwszym
razem grałem 2 wojów + Morrigan i Leliana. Bedzie jakas znaczaca roznica w walce ?

Na początku grałem ja ( wojownik ) ,pies bojowy,Alistair ( wojownik ) i Leliana, a za radą forumowiczów zmieniłem na siebie ( woja ) ,psa bojowego ,Wynne i Morrigane i gra się o wiele przyjemniej,efektowniej i łatwiej.Więc w tym pierwszym składzie zamiast Zevrana dałbym Psa lub Alistaira ( więcej postacie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC z Morrigan zapowiada się na prawdę fajnie i mam nadzieję, że takiego potencjału nie zmarnują. Mnie bardzo ciekawił dalszy ciąg akurat tej historii, zresztą nie dziwota, że Bioware zdecydował się to pociągnąć dalej. A Wy co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno DLC ? :O Jak oni zaraz będę musieli płacić dla M$, aby móc dodawać aczivy w dodatkach. ^^ Już jest 1650 gs''a. Zaraz Halo 3 i Gearsy 2 dogonią. Ja tam sądzę, że znowu słabo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC opisujący dalsze losy Morrigan? Biorę! XD Masz może jakieś info jakie są jego koszty w punktach? Miło by było gdyby był porównywalny do Kamiennego Więźnia bo oznaczałoby to naprawdę porządną zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PhysXLoader.dll i nie moge wklaczyc Dragon Age , pisze zeby zainstalowal jeszcze raz ale nie mam instalki, czy ktos moglby wrzucic link z instalka sterownikow PhysXLoader?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 00:18, Karharot napisał:

DLC opisujący dalsze losy Morrigan? Biorę! XD Masz może jakieś info jakie są jego koszty
w punktach? Miło by było gdyby był porównywalny do Kamiennego Więźnia bo oznaczałoby
to naprawdę porządną zabawę :)


Ja sobie o nim poczytałem i niebyt mi się koncepcja podoba. Zamiast konfrontacji z Morrigan wolałbym coś w stylu dlc o Lelianie, w którym wiedźma byłaby główną bohaterką. Oby tylko nie skończyło się końcową jatką i zarąbaniem mojej ulubionej bohaterki, bo tego twórcom nie wybaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, jakie jest spolszczenie DA:O na X-a? Pełne; napisy; można grać po angielsku? Podpinka dotyczy wersji PC-owej a w opisie gry w Empiku tegoż nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:14, igor8472 napisał:

Jeszcze jedno pytanko, jakie jest spolszczenie DA:O na X-a? Pełne; napisy; można grać
po angielsku? Podpinka dotyczy wersji PC-owej a w opisie gry w Empiku tegoż nie znalazłem.

Z tego co wiem to jest tylko pełna polska wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że przyszłe losy Morrigan (lub jej potomka) będą miały znaczenie w DA 2 lub 3, takie przynajmniej odniosłem wrażenie grając w DA. Następstwa tego że została ona matką czegoś co może trafić do kategorii boga są zbyt duże aby zamknąć je w DLC, osobiście sądzę że najlepszym rozwiązaniem byłoby podążanie śladami Morrigan i odkrycie jakiś nowych (acz rodzących jedynie więcej pytań) informacji na temat jej planów, takie małe przygotowanie gruntu pod ponowne wprowadzenie jej z hukiem do świata gry w jednej z kontynuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:22, Karharot napisał:

Mi się wydaje że przyszłe losy Morrigan (lub jej potomka) będą miały znaczenie w DA 2
lub 3, takie przynajmniej odniosłem wrażenie grając w DA. Następstwa tego że została
ona matką czegoś co może trafić do kategorii boga są zbyt duże aby zamknąć je w DLC,
osobiście sądzę że najlepszym rozwiązaniem byłoby podążanie śladami Morrigan i odkrycie
jakiś nowych (acz rodzących jedynie więcej pytań) informacji na temat jej planów, takie
małe przygotowanie gruntu pod ponowne wprowadzenie jej z hukiem do świata gry w jednej
z kontynuacji ;)


Z drugiej strony może twórcom się koncepcja zmieniła i chcą po prostu zamknąć watek w dlc. ;p Mam tylko nadzieję, że to Ty masz rację i moje czarnowidztwo się nie sprawdzi.

A poza tym, jeśli to Coś się urodzi (a po roku, jaki upłynął od zakończenia gry, powinno już kicać po tym świecie), to kto twierdzi, że Morrigan będzie do czegoś potrzebna? xD To byłoby nawet w stylu mrocznego i brutalnego świata. No ok, fantazja mode off. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować