Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 12:49, Michlocks napisał:

Nie rozumiem - rycerze z Redcliffe się nie pojawiają, czy giną zbyt szybko?


Rycerze redcliffe się nie pojawiają. Jestem sam;p
Teraz doprowadziłem do tego że został tylko ożywieniec i kilka oszalałych trupów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Spróbuje lodowego stożku a następnie strzał z łuków;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:53, kuki288 napisał:

Rycerze redcliffe się nie pojawiają. Jestem sam;p


A na pewno otwierasz tę bramę? (Trzeba po prostu użyć dźwigni...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:54, Michlocks napisał:

> Rycerze redcliffe się nie pojawiają. Jestem sam;p

A na pewno otwierasz tę bramę? (Trzeba po prostu użyć dźwigni...)


Ok, zapytam tak.
Czy masz mnie za idiotę?
Jasne że otwieram bramę-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:56, kuki288 napisał:

Ok, zapytam tak.
Czy masz mnie za idiotę?
Jasne że otwieram bramę-.-


Tonący brzytwy się chwyta. Po prostu dziwi mnie to, że po otwarciu tej bramy, nikt z niej nie wybiega. Jeżeli Cię uraziłem, to przepraszam.
Najwyraźniej doświadczyłeś jakiegoś buga/zrobiłeś wcześniej coś nie tak, jak powinieneś (nie poprosiłeś rycerzy o to, żeby czekali pod bramą, etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzienniku jest wpis żebym zgłosił się do kapitana i poinformował go o wypędzeniu bandytów z "Perły", więc raczej chodzi mu o to samo zadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 13:29, Sithis napisał:

W dzienniku jest wpis żebym zgłosił się do kapitana i poinformował go o wypędzeniu bandytów
z "Perły", więc raczej chodzi mu o to samo zadanie ;)

Problem polega na tym, że po rozróbie w zaułku kapitan powinien sam do nas podejść (jeszcze w zaułku) i z nami pogadać o tym zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak ukonmczyc misje w pustce? Mam odlaleźć demona gnuśnosci itp. Rozmawialem juz ze śniacym templariuszem i co dalej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał do tego głównego posta info o flashowej grze Dragon Age Journeys i o tym jak dzięki niej można odblokować 3 przedmioty. Oto link do gry oraz nazwa przedmiotu wraz z opisem jak je zdobyć:
http://www.dragonagejourneys.com/
Amulet Maga Wojny - najprostszy. Wymagane jest konto na stronie EA i używając maila i hasła z tego konta należy się zalogować w grze.
Wiele Kieszeni Embri - wystarczy ukończyć misję "The Missing Warden".
Hełm Głębi - Najtrudniejszy. Należy zdobyć wszystkie Achievementy. A oto one:
Mighty Magic - Jeden z dwóch, który sam się odblokowuje wraz z fabułą. Wystarczy pokonać Emisariusza Hurlocka.
Ogreific Tactics - Najtrudniejszy. Trzeba pokonać Ogra tak żeby wszyscy członkowie drużyny mieli 100% życia. Przede wszystkim należy mieć maga z czarem Flaming Weapons. Na samym początku rzuca się magiem to zaklęcie i zabija najpierw pomocników Ogra. Potem sieka się samego Ogra i jak będzie miał na tyle mało energii, że padnie po jednym ciosie trzeba uleczyć wszystkich. Potem go zabić.
Bard''s Yarn - Należy przekonać Barda żeby dołączył do drużyny. Znajduje się w Orzammarze w prawym dolnym rogu obok restauracji. To taki gościu z łukiem. Ja wybierałem 1-szą opcję dialogową i mi się przyłączył. Ponieważ jest słaby proponuję zapisać grę zanim się zacznie z nim rozmowę i wczytać ją po tym jak Bard się przyłączy.
Darkspawn Warrior - Zabić dwa potwory jednym ciosem. To może zrobić tylko mag. Najlepszy do tego czar to Flame Blast. Najpierw należy maksymalnie osłabić dwóch przeciwników i potem tak manewrować członkami drużyny żeby przeciwnicy ustawili się w linii prostej. Najlepiej się kręcić obok maga.
The Black Gate - drugi, który sam się zdobywa. Wystarczy dojść do Orzammaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odwiedzając różne sny musisz uzyskać zdolność przybierania czterech różnych form (szczura, ducha, ognistego człowieka i golema) a potem używając tych form do pokonania różnych przeszkód musisz zabić 5 demonów zarządzających poszczególnymi snami i uwolnić 3 towarzyszy z ich snów (dostęp do nich uzyskasz gdy pokonasz dwóch bossów ze snów "przyległych" do ich więzienia. Środkowa lokacja z demonem gnuśności odblokuje się po pokonaniu wszystkich 5 sub-bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że nie podszedł. A jak ja spróbowałem podejść do niego to coś powiedział i nie pojawiły się żadne linie dialogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 15:39, Karharot napisał:

Najpierw odwiedzając różne sny musisz uzyskać zdolność przybierania czterech różnych
form (szczura, ducha, ognistego człowieka i golema) a potem używając tych form do pokonania
różnych przeszkód musisz zabić 5 demonów zarządzających poszczególnymi snami i uwolnić
3 towarzyszy z ich snów (dostęp do nich uzyskasz gdy pokonasz dwóch bossów ze snów "przyległych"
do ich więzienia. Środkowa lokacja z demonem gnuśności odblokuje się po pokonaniu wszystkich
5 sub-bossów.


Hmm nie jest to łatwe... Jestem teraz w rozdartym magu i własnie mam drzwi do pomieszczenia z 5 magami:D
Nie wiem jak ich pokonac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 15:43, kuki288 napisał:

Hmm nie jest to łatwe... Jestem teraz w rozdartym magu i własnie mam drzwi do pomieszczenia z 5 magami:D
Nie wiem jak ich pokonac;p

Które to jest pomieszczenie i jaką masz postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:03, Karharot napisał:

> Hmm nie jest to łatwe... Jestem teraz w rozdartym magu i własnie mam drzwi do pomieszczenia
z 5 magami:D
> Nie wiem jak ich pokonac;p
Które to jest pomieszczenie i jaką masz postać?


Ok dobra tamten problem już rozwiązałem:D
teraz mam demona gnuśności ubić;/ Rozwaliłem jego pierwszą forme no i kllops;/ Drugiej formy nie da rady;/
Można jakoś zapisać np w trakcie walki albo po zabiciiu jego pierwszej formy?

PS: Mam elfa maga - mróz i entropia. Jakimi formami rozwalać formy demona gnusnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demona zawsze tłukłem we własnej formie - z pomocą drużyny nie jest to aż taki kłopot. O ile czegoś nie mylę to w miejscu gdzie toczy się walka są żyły lyrium - jeśli nie masz pod ręką miksturek to możesz zamiast tego posłużyć się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:51, kuki288 napisał:

Ok dobra tamten problem już rozwiązałem:D
teraz mam demona gnuśności ubić;/ Rozwaliłem jego pierwszą forme no i kllops;/ Drugiej
formy nie da rady;/
Można jakoś zapisać np w trakcie walki albo po zabiciiu jego pierwszej formy?

PS: Mam elfa maga - mróz i entropia. Jakimi formami rozwalać formy demona gnusnosci?


A drużynę już uwolniłeś ze snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:59, Michlocks napisał:

> Ok dobra tamten problem już rozwiązałem:D
> teraz mam demona gnuśności ubić;/ Rozwaliłem jego pierwszą forme no i kllops;/
Drugiej
> formy nie da rady;/
> Można jakoś zapisać np w trakcie walki albo po zabiciiu jego pierwszej formy?
>
> PS: Mam elfa maga - mróz i entropia. Jakimi formami rozwalać formy demona gnusnosci?


A drużynę już uwolniłeś ze snu?

Dosyć nie dawno przeszedłem ten fragment gry.Jeśli przeszedłeś już te podstawowe 5 lokacji to musisz teraz odbić swoich trzech pomocników,którzy są w bocznych lokacjach na tej tablicy czy jak to tam i dopiero iść do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować