Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2011 o 12:49, Pupu2 napisał:

Cazyli nie da się grać w Witch Hunt w trakcie Origins?

Nie. Jedyny sposób "dostania" się swoją postacią do tego DLC to zaimportowanie jej z sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 15:43, Karharot napisał:

> Cazyli nie da się grać w Witch Hunt w trakcie Origins?
Nie. Jedyny sposób "dostania" się swoją postacią do tego DLC to zaimportowanie jej z
sejwa.



Spoiler

A czemu Morrigan poszukiwała Eluviana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Morrigan poszukiwała Eluvian bo potrzebowała go do przejścia do... innego wymiaru? (nie jest zbyt jasne czym jest to miejsce ale nie chodzi o Pustkę)

Dnia 09.04.2011 o 06:58, Pupu2 napisał:

Czemu spolszczenie do DAO nie jest podpiete do 1wszego posta?

Bo wydane w Polsce DA:O już posiada spolszczenie i jest one objęte prawami autorskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy polska wersja DA:O posiada wersje angielską albo kinową?


Co się znajduje w pudełku Dragon Age Origins Ultimate Edition? Jest jakaś mapka, breloczek, koszulka, anything?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:50, Pupu2 napisał:

A czy polska wersja DA:O posiada wersje angielską albo kinową?

Tak, szczegóły w przypiętym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że nie jestem osamotniony w tym problemie, zatem zasięgam tu języka (przeczesałem "przyklejony" post, ale nie znalazłem rozwiązania):

Gra notorycznie odmawia poprawnej autoryzacji dodatków po zalogowaniu się. Tym razem nic nie dało nawet kilkakrotne zresetowanie modemu, gry, systemu... "Trochę" to irytuje, bo nie mogę przez to grać (tzn. wczytać zapisu). Poza tym chyba wypadałoby umożliwić korzystanie z DLC, za które całkiem słono się płaci. Aż tak by to nie denerwowało, gdyby wystarczyło jednorazowe sprawdzenie (jak w ME2 - raz potwierdziłeś, że nie kradniesz i możesz już grać nawet offline).

Nieco szczegółów: login i hasło w grze wprowadzam poprawne, status zmienia się na ''Logged In''. Czekałem nawet dla pewności kilka minut i nic to nie daje. Wszystko inne działa, a jedynie gra twierdzi uparcie, że dodatki mam zainstalowane, ale nie wykupione (nie podaje również ilości pozostałych punktów BioWare).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 16:26, UthersonL napisał:

Nieco szczegółów: login i hasło w grze wprowadzam poprawne, status zmienia się na ''Logged
In''. Czekałem nawet dla pewności kilka minut i nic to nie daje. Wszystko inne działa,
a jedynie gra twierdzi uparcie, że dodatki mam zainstalowane, ale nie wykupione (nie
podaje również ilości pozostałych punktów BioWare).


Ale gra nie może w ogóle zweryfikować DLC, czy tylko czasami? Jeśli tylko czasami, to po udanej weryfikacji po prostu wyloguj się i wyłącz automatyczne logowanie przy każdym uruchomieniu gry. Wtedy gra nie będzie weryfikować uprawnień dostępu do DLC przy każdym uruchomieniu gry, tylko zapamięta stan z ostatniego razu kiedy byłeś zalogowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 18:46, Michal256 napisał:

Ale gra nie może w ogóle zweryfikować DLC, czy tylko czasami? /.../


Od czasu aktualizacji gry do wersji 1.04, na kilkanaście uruchomień gry (po 2-3 próby logowania każde) udało się tylko raz, i to póki problem nie rzucał się w oczy. Gdyby interesowało mnie działanie w pełni offline, to bym nie narzekał. Ale rozważam jeszcze zainwestowanie w inne DLC w maju, a wtedy wolałbym już mieć dawno za sobą problemy z weryfikacją.

Czytałem co-nieco na temat tego problemu na paru forach (m.in. forum BioWare) i z wypowiedzi wynika, że problemy zaostrzyły się z wersją 1.04 właśnie. A, niestety, eliminuje ona również parę bugów (np. związanych z importowaniem postaci), więc szukam sposobu na doprowadzenie wszystkiego do działania będąc zalogowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 19:40, UthersonL napisał:

Gdyby interesowało mnie działanie w pełni offline, to bym nie narzekał. Ale rozważam jeszcze
zainwestowanie w inne DLC w maju, a wtedy wolałbym już mieć dawno za sobą problemy z
weryfikacją.


No to teraz pograsz offline, w maju kupisz sobie DLC, zalogujesz się te 3 razy aż zaskoczy weryfikacja, kupisz DLC, a potem znowu zostawisz offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 01:07, Pupu2 napisał:

Jakie jest powiązanie między Cailanem, a Allisterem?


Spoiler

Są braćmi tyle, że Alister jest z nieprawego łoża.



Mam nadzieje, że dobrze pamiętałem jeśli się mylę to proszę o poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 01:46, Isildur napisał:

> Jakie jest powiązanie między Cailanem, a Allisterem?

Spoiler

Są braćmi tyle, że Alister jest z nieprawego łoża.



Mam nadzieje, że dobrze pamiętałem jeśli się mylę to proszę o poprawę :)


Podobni są wizualnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:56, Michal256 napisał:

> Gdyby interesowało mnie działanie w pełni offline, to bym nie narzekał. Ale rozważam
jeszcze
> zainwestowanie w inne DLC w maju, a wtedy wolałbym już mieć dawno za sobą problemy
z
> weryfikacją.

No to teraz pograsz offline, w maju kupisz sobie DLC, zalogujesz się te 3 razy aż zaskoczy
weryfikacja, kupisz DLC, a potem znowu zostawisz offline.



Mam to samo i szlag mnie trafia, chciałbym pograć w DLC które mam i się nie da. Jedną radę znalazłem na Forum Bioware, ale u mnie nie działa. W "uruchom" wpisujesz services.msc Tam szukasz Dragon Age Początek i wchodzisz we właściwości. Jako typ uruchamiania ustaw automatyczny i następnie uruchom Stan Usługi. Jak to zrobisz poczekaj z kilkanaście sekund aż ci załapie gra. Prawdopodobnie będziesz to musiał robić przy prawie każdym uruchomieniu gry. Oczywiście całą tą akcję robisz przy włączonej grze.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo DLC.

Jak zainicjować DLC takie jak Twierdza straznika, powrot do ostagaru i The Stone prisoner?

Zainstalowalam te DLC i nie widzę ich w grze. Dwa z tych 3 są w spisie zainstalowana zawartosc dodatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 08:54, Torquemada_Varenkorn napisał:

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły rozwiązania?



Może coś w stylu wylaczenia weryfikacji?
z
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&pid=4014
Start->Moje Dokumenty->Bioware->Dragon Age->Settings->AddIns.xml
Zrób kopię pliku, po czym otwórz (oryginalny) notatnikiem i wyszukaj wszystkie linie RequiresAuthorization="1", zmień na "0" (ja mam tylko Shale to tylko jeden jest, zapewne Wardens Keep też dodaje coś takiego), zapisz. Powinno działać. (wszędzie ma być RequiresAuthorization="0")

Jak chcecie przeczytać inne posty o tym, to do wyszukiwarki w tym temacie wpiszcie AddIns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 11:34, Pupu2 napisał:

Jak zainicjować DLC takie jak Twierdza straznika, powrot do ostagaru i The Stone prisoner?

Quest z Twierdzą Strażnika rozpoczyna rozmowa z gościem którego znajdziesz w swoim obozie, Powrót do Ostagaru i Kamiennego Więźnia rozpoczynasz odwiedzając osobne lokacje na mapie głównej (przeznaczone specjalnie dla tych questów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować