Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Hellgate: London

60 postów w tym temacie

Hakken

Dziś nieco nietypowo przyszło mi zapowiedzieć artykuł własnego autorstwa. Jakiś czas temu świat graczy zelektryzowała wiadomość o nadchodzącym tytule Hellgate: London. Ma to być action RPG osadzone w (dosłownie) postapokaliptycznej przyszłości. Trochę takie Diablo tylko z widokiem z pierwszej i trzeciej osoby. Tytuł ten zainteresował mnie na tyle, że postanowiłem o nim co nieco napisać. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Hellgate: London" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:36, biszcopt napisał:

Czekam na tą grę z wypiekami :)


Wypiekami? Na twarzy, czy może babeczkami? ;)

Hellgate: London to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Niby tworzona przez doświadczony zespół, niby ma ogromny potencjał, dobrą fabułę i do tego ten klimat... Ale styl gry - czyli H&S w perspektywie pierwszej osoby mi za bardzo nie odpowiada... Zobaczymy po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:41, Renchar napisał:

Ciekawe czy sprzęcik to pociagnie jak to ma być na DirectX 10. I czy bedzie działał na xp


normalnie a czy gry nie dzialaly na sprzecie bez shaderow 3.0 jesli go wykorzystywaly oczywiscie ze dzialaly i to bez problemow wiec nie widze przeszkod, granie w gre taka na nienajnowoczesniejszym sprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz niedlugo doswiadczymy londynskich bram piekiel. Ciekawe czy przed wypuszczeniem zmienia koncepcje gry, tak jak to bylo ze stalkerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:31, Nikt634 napisał:

uprzedzam ze gra ma miec pono płatny obonament... jednak nie jest to pewne do końca


platny MOZE bedzie tryb multiplayer, chca z niego zrobic cos na wzor MMO i stad wachania co do wprowadzenia abonamentu
ale jak ktos kupi ta gre to moze pociupac tez w zwykly tryb single player i ratowac swiat przed calkowita zaglada bez uiszczania haraczu :)

czekam i czekam na ta gierke i sie juz doczekac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować