Zaloguj się, aby obserwować  
5kr4dziej_pl

Oszukali mnie czy promocja naprawde zostala zakonczona?

31 postów w tym temacie

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<i>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Do jednego ze sklepow z sieci Empik wybral sie moj niezdarny i latwo wierny brat... Zakupil on 3 tytuly gier. Na wszystkich opakowaniach pisalo ze trwa prmocja przy ktorej zakupujesz 2 gry z promocji a 3 dostajesz gratis "1+1=3". Jednak gdy wybral sie do kasy z 3 opakowaniami gier oraz z przygotowana kwota na zaplate 2 z nich, sprzedawca powiedzial ze promocja niestety juz wygasla. Bardzo mu zalezalo na tych 3 tytulach wiec bez wachania zaplacil wiecej... w sumie zaplacil normalna cene jaka sie placi przy zakupie 3 produktow. Gdy wrocil do domu zauwazyl napis drobnym druczkiem ze promocja trwa do.... 30 grudnia nie jestem w zupelnosci pewnien ale na 100% byl to grudzien. A teraz FInal ^^ czyli pytanie:

Mozliwe jest to ze jest to ich wlasna promocja na ktora nie ma wplywu zadna z innych firm. Jesli ktos dysponuje wiedza na ten temat to czy by mogl powiedziec i objasnic czy ta promocja aktualnie trwa czy akurat ten pojedynczy sklep mial prawo i zlikwidowal promocje , CZY po prostu zostal(on moj brat =D) oszukany przez sprzedawce (w co moge watpic poniewaz otrzymalem rachunek, a moze byl on tylko ryzykiem jakie podjol sprzedawca usilujac wzbudzic w nim zaufanie ze wszystko jest w jednolitym ladzie i porzadku) ??

Huah... ^^

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<i>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka informacja "o wstrzymaniu" powinna być chyba na górze a nie na dole strony :P
... bo się można ładnie naciąć O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze na tsronie cdp jest napisane ze promocja jest odwolana w empiku to cie nic nie powinno interesowac. idziesz sobie kulturalnie do zecznika praw konsumenta w twoim miescie i prosisz zeby wystosowal do empiku odpowiedni liscik albo poradzil ci dokladnie co masz zrobic. jesli na opakowaniu nie bylo nic napisane na temat jakis wjatkow od promocji to potem udajesz sie do empiku i rzadasz zwrotu pieniedzy. i tyle. jak nie chca to informujesz ich ze w takim razie zaprosisz ich w tej sprawie do sadu. proponuje porozmawiac z kierownikiem. jak dalej nic z tego nie bedzie to idziesz to sadu polubownego (to cos innego niz zwykly sad). jesli sie empik zgodzi na sad polubowny, to masz duza szanse odzyskania pieniedzy bez dodatkowych kosztow.

tylko przeczytaj najpierw dokladnie co jest napisane na opakowaniu odnosnie promocji. jesli nie ma zadnych zastrzezen, to w takim razie empik nie moze ci nie sprzedac w takiej promocji. a jesli chce sie wycofac z promocji to musi usunac ze sklepu towar oznaczony jako promocyjny bo wprowadza klientow w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 01:16, KHRoN napisał:

taka informacja "o wstrzymaniu" powinna być chyba na górze a nie na dole strony :P
... bo się można ładnie naciąć O_o


magia gwiazdek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież zwykły klient idący do sklepu nie musi wiedzieć w których sklepach ta promocja jest wstrzymana a gzie nie,a jeśli ja pójdę do jakiegoś niewielkiego sklepu komputerowego gzie równierz są sprzedawane gry?Jeśli jest promocja to powinna być honorowana wszędzie bez wyjątków albo dany sklep nie powinnien jej sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na szczescie kupilem w empiku zanim sie skonczyla tam promocja
(swoją drogą to pobierali 1 grosz za 3rzecie pudełko)

ale wg mnie Empik sprzedaje cos czego nie powinien, jesli ktos ma duzo czasu i checi (i potrafi postawic na swoim) bierze pudelka (nieotworzone) , rachunek, wraca do empiku i żąda zwrotu kasy i już (chociażby za wprowadzanie klienta w błąd o promocji, której nie prowadzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 12:01, SHADOW-XIII napisał:

na szczescie kupilem w empiku zanim sie skonczyla tam promocja
(swoją drogą to pobierali 1 grosz za 3rzecie pudełko)

Mi też doliczyli, ale się już nie kłóciłem :) Jak dawali kiedyś za darmo Prince Polo, to też doliczali 1 grosz.
Pewnie nie można na kasie wybić 0,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 16:34, Vel Grozny napisał:

Mi też doliczyli, ale się już nie kłóciłem :) Jak dawali kiedyś za darmo Prince Polo, to też doliczali 1 grosz.
Pewnie nie
można na kasie wybić 0,00 zł.

W Geancie robili taki myk, że nabijali 3 sztuki i kasowali jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 16:43, SwenG napisał:

W Geancie robili taki myk, że nabijali 3 sztuki i kasowali jedną.

Jak to kasowali? Z paragonu? Było coś w stylu "Worms 3D 19,99", a pod spodem "- Worms 3D 19,99"?
Jednak bardziej podoba mi się metoda Empika - mam na paragonie, że kupiłem u nich grę, i w razie czego mogę oddać. Choć teraz już nie pamiętam, czy to po prostu za ostatnią brali 1 gr, czy odliczali od całości 19,98. Wiem, że na pewno była w cenie różnica 1 gr.

Ale co ma ten grosz do rzeczy? I po co ja tego posta piszę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja 1+1=3 została zakończona w sklepach sieci Empik, w związku z czym nalepki bądź gry promocyjne powinny zostać zdjęte z półek.
Sprzedawca jednak uprzedził, że promocja jest wstrzymana, a mimo to klient zdecydował się nabyć gry na tych warunkach.
Skontaktujemy się z siecią Empik w tej sprawie oraz zasięgniemy informacji o prawach, jakie ma w tej sytuacji konsument.
Stosowna informacja zostanie umieszczona na tym wątku tak szybko, jak to możliwe.

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 12:01, SHADOW-XIII napisał:

na szczescie kupilem w empiku zanim sie skonczyla tam promocja
(swoją drogą to pobierali 1 grosz za 3rzecie pudełko)


Straszne!?! :P

Dnia 24.11.2005 o 12:01, SHADOW-XIII napisał:

ale
wg mnie Empik sprzedaje cos czego nie powinien, jesli ktos ma duzo czasu i checi (i potrafi postawic na swoim) bierze pudelka
(nieotworzone) , rachunek, wraca do empiku i żąda zwrotu kasy i już (chociażby za wprowadzanie klienta w błąd o promocji,
której nie prowadzą)


Ja to bym po prostu podizękował za zakup i poszedł gdzie indziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli byla naklejka klient ma otrzymac tak jak na niej jest to wina sprzedawcy ze niedopilnowal. Tak samo jesli cena sprzetu np. X wzrosnie a sprzedawca nie zmieni informacji z cena kupujemy go za tyle ile jest. Jest to poprarte prawem, wiem o tym bo mialem nie raz doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale why nie rozumiem.... to nie ma nam utrudniac zycia lecz ulatwiac, to jest po ta aby je wklejac a nie po ta aby kasowac gdy ktos cos wkleji. Uwazam ze jest to moj post i to ja powinienem decydowac o tym co powinno byc tam zawarte. Nigdzie nie ma napisane ze wklejanie jest zabronione... jest to prawne wiec czego chcesz mnie pozbawic?? albo do czego sie nie przystosowalem??-> http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp

To moja sprawa jakie mam zainteresowania a w tym przypadku jest nim Liverpool ktorego z calego serca wilebie i z wlasnej woli wklejam jego glowny znak rozpoznawczy->"Każdy ma prawo do swojego zdania dlatego szanuj opinię innych i traktuj ich tak jak chcesz aby Ciebie traktowano"

Chcesz?? to kasuj... prosze cie bardzo lecz to nie ja zlamie ustalone zasady ;]->"Na forum gram.pl podstawową władzę stanowią moderatorzy i pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny" jak widzisz masz do tego prawo,

lecz uzyl bys go bezpodstawnie->"...jakiekolwiek inne, nie wymienione powyżej, łamanie obowiązującego prawa lub podstawowych norm i zasad obowiązujących w społeczeństwie..."jak widzisz na forum nie ma nic o dodawaniu obrazkow a i w tak zwanych zasadach obowiazujacych w spoleczenstwie nie ma nigdzie zawarte ze nie mam do tego prawa.

"Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl." owszem w danej chwili moge i to lamac, lecz 3 kropki dodane na samym koncu twojej wypowidzi moga sugerowac ze oczekujesz odpowiedzi->"Umówmy się, że będę kasował wszystkie Twoje posty, do których niepotrzebnie dołączysz rysunek..."

Teraz pewnie uznasz ze podskakuje, czy cos w tym rodzaju... niestety nie ;] jak juz powiedzialem Liverpool jest czyms wyjatkowym dla mnie a kasowanie obrazkow ktore zostaly dolaczone przezemnie, niezbyt mnie cieszy.

W moich wypowiedziach przed Postem jednego z pracownikow CDP takze byly umieszczone obrazki Liverpoolu a jednak nie zwrocil mi on uwagi, a... ,a Pozdrowil ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 01:02, Zgodny napisał:

Info na samym dole tej strony:
http://www.cdprojekt.info/1+1=3/dostep.htm

UWAGA: * W salonach EMPIK promocja została
wstrzymana - do odwołania.


Chyba empik nie powinien sprzedawać NXK z tą naklejką (1+1=3). Opis na opakowaniu informuje
o promocji, której nie ma - sprawa dla UOKiK :))


To dziwne ja w empik częstochowa kupilem niedawno 3 gry w promocji 1-1=3 i nie mialem żadnych problemów (tzn zaplacilem 40 zeta)dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować