Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft 2 w produkcji?

163 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 22:37, PioMrex napisał:

Gdyby tak CDP wydając Supreme Commander do edycji kolekcjonerskiej dodał Total Annihilation
z dodatkami (Core Contigency i Battle Tactics) to ja taką edycję biorę od zaraz... :P


Hehe .. wtedy kupiłbym nawet za 300 zł ;-P.
Nawet mimo tego, ze Supreme Commander i tak póki co u mnie nie ruszy :-).

Ale raczej wątpie, aby coś takiego miało miejsce ... zbyt piękne by było prawdziwe :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 00:42, Dann napisał:

Hehe .. wtedy kupiłbym nawet za 300 zł ;-P.
Ale raczej wątpie, aby coś takiego miało miejsce ... zbyt piękne by było prawdziwe :-D.

No wiesz, za trzy stówy to może się zastanowią ;)
Napaleńców na pewno byłoby więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem powyższe posty i nie rozumiem po co się kłócić o to czy Starcraft jest strategią czy nią nie jest .
Zwał jak zwał ale uważam , że jest świetną gierką .Obecnie gram w Warcrafta3 oczywiście na BN i muszę powiedzieć , że to jedna z najlepszych gier (nie mówię że inne nie są dobre).Podpisuję się pod stwierdzeniem , że wszystko to kwestia gustu ale nie można odebrać ani Starcraftowi ani Warcraftowi3 grywalności !
I nie zgadzam się , że to tylko komercja i dobry marketing .(zobaczcie w ilu państwach te gry są traktowane jak sport)
Dla mnie dobra gra to taka w której PvP jest najważniejsze – chodzi mi tu o balans ras itp.
Nie ma sensu komentować tych gier przez ludzi nie lubiących PvP bo one do tego są stworzone .
Nie ma sensu mówić że jest mniejsza liczba jednostek i to jest złe . Przy mniejszej liczbie jednostek bardziej można się skupić na każdej z nich .Ponadto dostosowanie „strategii”(niestety musze użyć tego słowa) do posunięć przeciwnika . I tak można by wiele jeszcze argumenów przytoczyć .
To tyle odemnie .

Pozdrawiam miłośników SC i W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 08:26, Jarys napisał:

No wiesz, za trzy stówy to może się zastanowią ;)
Napaleńców na pewno byłoby więcej :)


No cóż ... jedni kupią EK WoWa za 300 zł, a inni dla odmiany kupią za taką kasę ... co innego :-P. (poźniej i tak się okaże, ze w MM było taniej i zaczną nawalać reklamówką z towarem o ścianę budynku CDP :-DD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:48, Lailonn napisał:

Tia tylko, ze to nie dziala tak, ze cala firma robi 1 gre. Na pewno jest zespol/zespoly pracujace
nad innymi produkcjami w tym Starcraft II i Diablo III musza byc rozwazane bo to tytuly flagowe
Blizzardu. Warcraft IV raczej prekdo sie nie pojawi bo z 3 serii ta jest najbardziej "swieza".
IMHO starcraft 2 powinien poleciec na 1 ogien ;]

Dokładnie. Skoro jedynka tak dobrze się trzyma to raczej nie powinni zmarnować szansy, skoro jest koniunktura na drugą część. No i po 9 latach o Starcrafcie wciąż nie można mówić jako o serii, skoro tylko jedna część wyszła. Powinni w końcu to zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 00:42, Dann napisał:

> Gdyby tak CDP wydając Supreme Commander do edycji kolekcjonerskiej dodał Total Annihilation
> z dodatkami (Core Contigency i Battle Tactics) to ja taką edycję biorę od zaraz... :P

Dnia 19.01.2007 o 00:42, Dann napisał:

Hehe .. wtedy kupiłbym nawet za 300 zł ;-P.
Nawet mimo tego, ze Supreme Commander i tak póki co u mnie nie ruszy :-).

U mnie póki co też nie ruszy, ale pewno też bym rozważył, chociaż 300 to trochę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak . Mowicie ze Starcraft 2 to nie jest strategia. Zapraszam na battleneta . W piec minut was zjade jak psa . Wezme moich protossow jest po was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak . Mowicie ze Starcraft 2 to nie jest strategia. Zapraszam na battleneta . W piec minut was zjade jak psa . Wezme moich protossow jest po was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:57, DooMik napisał:

powiem tak . Mowicie ze Starcraft 2 to nie jest strategia. Zapraszam na battleneta . W piec
minut was zjade jak psa . Wezme moich protossow jest po was

Właśnie dlatego mówimy, że to nie strategia... bo gra może sie zakończyć po 5 minutach, to zręcznościówka strategiopodobna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna tak mowiec bo czasami mecze trwaja naprawde z godzine poltora. Ja widze przynajmniej po 5 taktyk grania kazda z nacji . Tyle co ja nad nimi pracowalem na battlenecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:47, DooMik napisał:

Nie mozna tak mowiec bo czasami mecze trwaja naprawde z godzine poltora. Ja widze przynajmniej
po 5 taktyk grania kazda z nacji . Tyle co ja nad nimi pracowalem na battlenecie ...

To w Age of Empires 2, 5 godzin spokojnie można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:58, DooMik napisał:

powiem tak . Mowicie ze Starcraft 2 to nie jest strategia. Zapraszam na battleneta . W piec
minut was zjade jak psa . Wezme moich protossow jest po was

swoim zealot-rushem tu nie strasz , tak zalatwisz tylko poczatkujacych, mecze na wyrownanym poziomie trwaja dluzej niz 5 minut :) a SC to tak samo strategia czasu rzeczywistego jak AoE - obie z najwyzszej polki, kto co woli to juz kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:58, DooMik napisał:

powiem tak . Mowicie ze Starcraft 2 to nie jest strategia. Zapraszam na battleneta . W piec
minut was zjade jak psa . Wezme moich protossow jest po was

swoim zealot-rushem tu nie strasz , tak zalatwisz tylko poczatkujacych, mecze na wyrownanym poziomie trwaja dluzej niz 5 minut :) a SC to tak samo strategia czasu rzeczywistego jak AoE - obie z najwyzszej polki, kto co woli to juz kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim osobistym zdaniem z kturym pewnie wiekszosc sie nie zgodzi uwazam ze StarCraft nie jest typowa strategia typowa strategia ( za ktura nie przepadam :P ) jest Suden Strike tam sa działania taktyczne i te wszystkie inne jakie tam wymienialiscie nie mozesz tam dobudowac sobie wojska i tam ma znaczenie ukształtowanie terenu :) Ale ogulnie moge powiedziec ze SC jest "strategia" ktura na dodatek ubustwiam i gram w nia od ładnych 7-8 lat i nigdy mi sie nie znudzi mam równiez nadzieje ze 2 nie obali mitu jedynki ;) i bedzie równym bratem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim osobistym zdaniem z kturym pewnie wiekszosc sie nie zgodzi uwazam ze StarCraft nie jest typowa strategia typowa strategia ( za ktura nie przepadam :P ) jest Suden Strike tam sa działania taktyczne i te wszystkie inne jakie tam wymienialiscie nie mozesz tam dobudowac sobie wojska i tam ma znaczenie ukształtowanie terenu :) Ale ogulnie moge powiedziec ze SC jest "strategia" ktura na dodatek ubustwiam i gram w nia od ładnych 7-8 lat i nigdy mi sie nie znudzi mam równiez nadzieje ze 2 nie obali mitu jedynki ;) i bedzie równym bratem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim osobistym zdaniem z kturym pewnie wiekszosc sie nie zgodzi uwazam ze StarCraft nie jest typowa strategia typowa strategia ( za ktura nie przepadam :P ) jest Suden Strike tam sa działania taktyczne i te wszystkie inne jakie tam wymienialiscie nie mozesz tam dobudowac sobie wojska i tam ma znaczenie ukształtowanie terenu :) Ale ogulnie moge powiedziec ze SC jest "strategia" ktura na dodatek ubustwiam i gram w nia od ładnych 7-8 lat i nigdy mi sie nie znudzi mam równiez nadzieje ze 2 nie obali mitu jedynki ;) i bedzie równym bratem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft RTS-em jest i basta. Działania taktyczne małych oddziałów wbrew pozorom niczym nie różnią się od tych większych, tak samo jak zarządzanie małą firmą jest podobne i różni się tylko skalą i kapitałem. Szachy zresztą strategią też są(to że turową to inna sprawa). A co do kończenia bitwy w 5 min to czasem na prawdziwej wojnie też się to zdarza przy zaskoczeniu wojsk przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:08, raider71 napisał:

Starcraft RTS-em jest i basta. Działania taktyczne małych oddziałów wbrew pozorom niczym nie
różnią się od tych większych, tak samo jak zarządzanie małą firmą jest podobne i różni się
tylko skalą i kapitałem. Szachy zresztą strategią też są(to że turową to inna sprawa). A co
do kończenia bitwy w 5 min to czasem na prawdziwej wojnie też się to zdarza przy zaskoczeniu
wojsk przeciwnika.

Nic bardziej mylnego. Ale nie będę się powtarzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat doszedłem to wniąsku że tak naprawde na SC2 czekają sami analfabeci, nie potrafiący sklecić poprawnie kilku zdań... Ludzie ogarnijcie się to wtedy pogadamy. Zresztą, SC2 planowo ma wyjść w 2008 roku więc koło 2010 wyjdzie ostatni patch sprawiający że gra będzie naprawde zbalansowana... więc macie jeszcze trochę czasu :]

hans olo - patrząc na Twoje posty dochodze do wniąsku że nigdy nie grałeś na battlenecie (i nie mam tu na myśli gier w stylu ''1v1 possi noob'' tylko gier na dobrych przeciwników) i dostając baty od komputera stwierdziłeś że SC NIE JEST strategią... I tu właśnie wychodzi na jaw Twoja ignorancja i nieznajomość gry. W SC nie wystarczy ''natłóc'' wojska i zaatakować przeciwnika. W SC gra się od podstaw. Nie wystarczy wyćwiczyć jednej rozbudówki gdyż każdy match-up gra się inaczej. Nie może tak samo grać TvZ i TvP. I choćby to mówi o tym że SC _JEST_ strategią. Wiedziałbyś o czym mówie gdybyś spędził przy tej grze więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować