Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA02/2007

159 postów w tym temacie

No to mam twardy orzech do zgryzienia :P Nie wiem czy kupić...zawartość płyty nie powala, ale numer sam w sobie jest bardzo dobry. Cóż pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:54, Darkstar181 napisał:

> Z numeru na numer CDA bardziej konsolowy?
>Czy to, że nie wystawili CoD 3 oceny to tylko opóźnienie zapłonu.....czas
E tam. Dali artykuł w przemyśleniach o grze któa była robiona z myśla o PC a jej trzecie część
wyszło tylko na konsole,a ten już gada zmianie na konsolowe pismo...
Człowieku! To nawet nie była recenzja! A gry nie dali do oceny bo to pismo o grach przeznaczonych
na PC!


Nie chodzi tylko o to. Przecież zapowiadają gry TYLKO na konsole. Mają już mały, bo mały ale koncik o grach na konsole i na dodatek mówią o nich! Był PS3 i X360 i teraz kolejna....normalnie promują je jak by było po co.... mówie Wam coś się święci:P A przecież na Cover DVD był już zin TYLKO na PSP!!

ps. Spiskowa teoria dziejów to nie tylko teoria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co tu dużo mówić, jak zwykle numer świetny :) Recka R6 plus wiele też ciekawych gierek , a zapowiedzi SH4 iTDU kuszą aż chciałbym je już przeczytać. a pełniak Tribes jest świetny chciałem zagrać w tę gre i wreszcie mi sie uda plus jeszcze no to do 23 z nowym CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh numer bardzo fajny, płniaki wspaniałe :D Żadnej gry z pełniaków nie mam :D Będzie w co grać, już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:04, dziad5 napisał:

ps. Spiskowa teoria dziejów to nie tylko teoria;)


Po prostu marketing. Na konsole wychodzi coraz więcej ciekawszych gier niż na pc, więc siłą rzeczy będzie przesiadka na konsole a PCowe gierki będą tylko "dodatkiem", albo jednym z działów. Sam jestem zagorzałym graczem na piecu, ale widzę co się dzieje. Czas PC naprawde się kończą, no i w sumie dobrze, przecież nie ważne na czym gramy, ważne by grało się przyjemnie! Sam żadnej konsoli jeszcze nie posiadam, ale moim celem num,er jednen jest zakup ixa360, a może rok, czy dwa lata później wypasionego (jak na teraźniejsze czasy) kompa do strategii (wtedy to już będzie standart). No właśnie jedyne co mnie trzymało przy pc to praktycznie strategie, które zaczynają się pojawiać też i na konsole, do której można podłaczyć klawiaturę i myszkę...

Znajac potencjał CDA niemiałbym nic przeciwko by zaczeło wydawać pełniaki na konsole, przebić tą barierę, podobnie jak pare lat temu. Na to jednak przyjdzie poczekać pewnie z 5 następnych lat, albo i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłą rzeczy tak się stanie bo musi się stać. Również jestem fanatykiem PC tylko FPS-owym, ale 360 mnie zauroczyła. Do pełnej miłości brakuje kasy. Ale nie takie przeszkody się pokonywało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 15:16, Larry Laffer napisał:

Znajac potencjał CDA niemiałbym nic przeciwko by zaczeło wydawać pełniaki na konsole, przebić
tą barierę, podobnie jak pare lat temu. Na to jednak przyjdzie poczekać pewnie z 5 następnych
lat, albo i lepiej...

Nie zgadzam się z rym co mówisz!!! CD-Action zawsze było, jest, i będzie czasopismem dla graczy PC. Wiesz, zawsze przy premierze najnowszej konsoli, ludzie wychwalają ją pod niebiosa. To trwa jakis czas, a kiedy grafika się zestarzeje wszyscy wracają do PC. Tak samo moze być i tym razem, chociaż pozycja konsol wydaje się być mocniejsza... Sam czekam z niecierpliwościa na PS3, ale... zawsze jest jakieś "ale". Bo nowe gry na PC kosztuja ok. 100 zł. Na X360 2-3 razy więcej (chociaż CDP to zmieni - to pewne :)) A gry na PS3?? Nie wiem jakie będą ceny na tą konsolę, ale zapewne porównywalne do X360. A przecież CDP nie obniży cen "od tak". To długo trwały proces (pewnie ok rok). Wiem że konsole są bardzo popularne, jednak wyeliminowanie z rynku gier na PC jest raczej niemożliwe... Tak więc CD-Action niemal na pewno zawsze będzie opisywało (głównie) "games for windows", i wydawało gry na PC. I jeszcze jedno: w PS3 jest napęd Blue-ray, a w x360 można dokupić napęd HD DVD. Więc jak CDA miało by to podzielić?? Dawać jedną płytke na PS3, a drugą na x360??? To śmieszne. CD-Action zawsze będzie czasopismem dla graczy wyznających PC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak gwoli scislosci HD - DVD (opcjonalnie w X boxie 360) i blue Ray (w ps3) to nosniki na razie stricte do filmow etc ... gry wychodza na dvd :) W X Boxie 360 ten stan ma sie nie zmienic wogole (HD DVD tylko do filmow) a w PS3 HGW nie mam i nie interesuje sie do premiery w polsce;]

A co do CD-A to bylem prenumeratorem przez 8 lat od pierwszego numeru ale od ok 3 lat nie ruszałem :) Jakos przerost formy nad trescia (coraz wiecej pelnych wersji a coraz mniej porządnych tekstów) Mam szacunek do u z którym uczylem sie programowac (swietny kurs kiedys byl) oraz zainteresowalem sie scena . A teraz to juz wole na game spota zajrzec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:37, Pepper Ronie napisał:

A ja już CDA nie będę kupował!!! Nie dlatego, że nie lubię (wręcz UWIELBIAM!!!) tylko do mojego
sklepu już go nie sprowadzają... <cry!!>

Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Słyszałem, ale to nic 100%-owo pewnego, że na swiecie istnieją co najmniej 2 sklepy. Więc jeśli nie ma CDA w twoim, to może jest w tym drugim :D

Generalnie, to chyba dziś nie zasnę. Jak sobie pomyślę, ze jutro mam 8 lekcji, a potem jeszcze się musze do korepetycji pouczyć. A tuż koło mnie będzie leżała płytka z Tribes. Nie wytrzymię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:48, PsychoMan napisał:

Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Słyszałem, ale to nic 100%-owo pewnego, że na swiecie istnieją
co najmniej 2 sklepy.

Taaaak? Ciekawe...

Dnia 22.01.2007 o 16:48, PsychoMan napisał:

Generalnie, to chyba dziś nie zasnę. Jak sobie pomyślę, ze jutro mam 8 lekcji, a potem jeszcze
się musze do korepetycji pouczyć. A tuż koło mnie będzie leżała płytka z Tribes. Nie wytrzymię

Mam podobny problem. Tyle, że ja muszę cały Potop przeczytać w jeden wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:50, Wojtas94 napisał:

A ja dzisiaj rano poszedłem do kiosku po nowe CDA. Chyba w tedy jeszcze spałem :D


hehe... nioe tylko Ty myślał, ze dziś CDA jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUZ MAM!! KUPILEM!! Juz widze pojedynki z ziomkami w Tribes i z Irakijczykami w CGS. Ale przegladnalem troche recki, a tam R6: Vegas ocenione na.... sprawdzcie sami, nie chce spoilerowac:P Ale nie spodziewalem sie, ze Ubi tak pogoni Red Storm do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować