Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć północ

22 postów w tym temacie

"wieżę" powinno byc na wierzę, jako o przeczucie :D
Wracając do tematu: Jestem nadmiernie ciekaw czy z tym Starcraftem, może i nawet kolejnymi częściami Diablo to prawda. Blizzard z reguły nigdy sie nie spieszy, zawsze planuje wszystko do "perfekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Dziś nadszedł czas by nieco poplotkować. Wiadomym jest, że serwisy informacyjne zawsze aż huczą od niesprawdzonych informacji. Niby nie należy przykładać do nich większej wagi, ale jednak dość często jakoś tak wychodzi, że plotki te okazują się zaskakująco prawdziwe. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Za pięć północ" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem, że będzie o plotkach to wiedziałem od razu, że będzie o SC2. :)
Co do przemyśleń autora to są spostrzegawcze choć dość proste do wywnioskowania szczególnie jak mieliśmy przypadek gdy Sony robiła własną strone amatorską o PSP. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedni twierdzą, że produkt x będzie najlepszy i zdeklasuje konkurencję a inni twierdzą, że przecież gołym okiem widać iż to straszne dno."
Jakas aluzja do PS3 i X360 ? ;)
Kod nie działa albo mam taki genialny refleks :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co jakiś czas światem rozrywki elektronicznej wstrząsają plotki. Jedne mówią o kontynuacji jakiejś gry a inne o nowym sprzęcie."

Jeszcze inne o patch-u do NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że właśnie czynię paskudny off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać. Dzięki vonPeter za kod :) Jesteś wielki :)
Teraz czas mi się zabrać za mojego gramsajta aka stroblonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 01:31, Napek napisał:

Wiem, że właśnie czynię paskudny off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać. Dzięki vonPeter
za kod :) Jesteś wielki :)
Teraz czas mi się zabrać za mojego gramsajta aka stroblonka :P

"Juchta nie spi" jak to mowia co po niektorzy... Oby los ci to wynagrodzil... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że z plotek nie korzysta się przy nieoficjalnym "chwaleniu" sią patchem do NWN2. (np. co się poprawi w polskiej wersji lokalizacji, albo co dalej nie będzie działać:)
Jak się ma teoria do praktyki, skoro nawet Obsidian na swoim forum z tej formy informowania korzysta, a CDP jakoś nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu chodziły plotki o jakimś urządzeniu "Gringer" (czy jakoś tak), nikit niewiedział co to, a także było zachwalane pod niebiosa, i że zrewolucjonizuje świat. Co to było dfo tej pory niewiem - jedynie takie urządzenie pojawiło się w C&C: Yuri Revange i służyło do... przerabiania ludzi na kase :)

Co do ixa i SC - moim zdaniem to właśnie takie podsycanie nadzieji i badanie rynku. Oczywiście myślę, że wyjdzie to na dobre. Czekam na SC2, może jak wyjdzie to będę już miał lepszego kąpa, no i na "lepszego" ixa. Co do ixa to od początku wydawało mi się, że te 20 giga to za mało, a jeżeli jeszcze w planach jest zmniejszenie wydzielanej głośności i byc moze HD-DVD to jestem skory poczekać z pół roku. Tak to niestety jest, że ci ludzie którzy chcą mieć jak najszybciej najnowsze wybajerowane produkty "płacą podwójnie" - raz, że za sprzęt, a drugi raz to, że ich kasa popłyneła właśnie na "lepszą" wersje konsoli. Tak samo jest z telefonami, dzieki tym ludzia którzy płacili do 1000 złotych na telefon, z podczepianym aparatem (o jakości juz nie wsppomnę ;), mamy teraz w ofercie telefon za 1zł z ilomaś tam megapikselami. Ci co kupili wcześniejszą konsole mogą być z siebie dumni, że przetarli szlak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:24, Larry Laffer napisał:

Pare lat temu chodziły plotki o jakimś urządzeniu "Gringer" (czy jakoś tak), nikit niewiedział
co to, a także było zachwalane pod niebiosa, i że zrewolucjonizuje świat. Co to było dfo tej
pory niewiem - jedynie takie urządzenie pojawiło się w C&C: Yuri Revange i służyło do... przerabiania
ludzi na kase :)


Nazywało się to to „Ginger” pamiętam nawet w Fokus-ie było 20 możliwości, co to może być sądzono że może to być lek na raka albo nawet coś w rodzaju teleportera [ chwalono się że ma być to największy wynalazek ostatnich stuleci, który kompletnie zmieni świat] a okazało się ze był to taki „rower”, który się nie wywalał…. [w uproszczeniu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, sorry za offtop ale nie widze zebys mial niebieską kuleczke - chcesz? jak tak to daj gg albo maila

a cdp nie puszcza plotek tylko "nieoficjalne informacje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:02, Fang napisał:

a okazało
się ze był to taki „rower”, który się nie wywalał…. [w uproszczeniu]


Hehe, to się postarali fest, rewolucja jak nic. Przeceiż wystarczy do roweru podczepić boczne kółka i też się niebędzie wywracał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować