Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire - premiera już w marcu!

93 postów w tym temacie

No i dobrze! W zeszłym roku miałem na marzec "Obliviona" to w tym będę miał JE. Szkoda tylko, że nie będzie pełnej polonizjacji.. jakoś tak od Gothica i NWN się przyzwyczaiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Interesuje taka kwestia. Jak zamówienia pre-order w sklepie gram.pl mają się do tej informacji:
"Preorder the Jade Empire: Special Edition and receive the Rhino Transformation Fighting Style free! You will receive a bonus disc containing the new fighting style when you receive your game. Supplies are limited."
(źródło - http://jade.bioware.com/specialedition/preorder.html)

Czy znów będziemy poszkodowani, tak jak w przypadku NWN2, gdzie mimo pre-orderów nie mieliśmy możliwości wcześniejszego ściągnięcia toolsetu? Mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem kupić tą gre, ale cena jak dla mnie jest bardzo wysoka. Nawet z wykorzystaniem wPLNów. :(

Wie ktoś cos o wymaganiach sprzętowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze gra wyszła xboxa już dawno, to wersja na pcta jest ulepszona, wiec nie oczekujcie gry za 50 zł. Mimo to 130zl to o 30 zl za duzo, ale i tak kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie grę jak będzie kosztować 99.90 zł. , 130 zł. to przesada !! Trzeba mieć na CD-Action przecież ( to na szczęście tylko pierwsza myśl ) . Mam 124 Wpln i będzie mnie ta gra kosztować tyle ile chcę , na pewno ją kupię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to bardziej bijatyka niż RPG z tego co się orientuję. Ale na pewno warta uwagi dla wielu graczy, dla mnie raczej nie wolę strategie, czasami FPS''y ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować