Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MotoGames w kolektywie gram.pl!

32 postów w tym temacie

Spayki

Specjalnie dla fanów czterech kółek przygotowaliśmy niecodzienną atrakcję - do naszego kolektywu dołączyła nowa strona, w całości poświęcona grom traktującym o wyścigach, rajdach, tuningu i samochodach wszelakich. Czas odpalić silniki!

Przeczytaj cały tekst "MotoGames w kolektywie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:29, th07 napisał:

Z całym szacunkiem, jednak ta strona jest okropna.


Nie przesadzaj - jest schludna i przejrzysta... o gustach się co prawda nie dyskutuje, ale nie każda strona musi mieć od razu flashowe wodotryski i super wypaśny layout

Pozdrowienia dla autora strony i witamy w kolektywie - niech Ci się dobrze wiedzie, a tłum wali postami i komentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome już od dawna! Tyle stron w kolektywie, a żadna nie traktowała o jednym z najpopularniejszych gatunków gier. ;)
Jak na razie, strona prezentuje się... skromnie. Akurat w tym gatunku nie orientuję się za bardzo, ale myślę, że najważniejsze informacje są już zawarte, a te mniej ważne wkrótce się pojawią.
Layout jak dla mnie ewidentnie za jasny. Zawsze wolałem ciemne tło i jaśniejsze napisy i ubolewam, że na głównej stronie gram.pl nie da zmienić się skina na jakiś ciemniejszy. Ale właściwe to tylko mój wypaczony gust, więc nie radziłbym się tym kierować. :P

W zasadzie to tyle uwag jak na początek. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenie Zaixowi i ekipie oraz platyny w najbliższym czasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kolejna już strona w kolektywie nie ma forum na serwerze gram.pl? :> Tu mamy forum założone na serwisie myforum.net, strefa MMO też ma na jakimś innym serwerze. IMO trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:30, Modest-Vermin napisał:

Hoho sporo pracy jeszcze przed serwisem, bardzo wiele... także jako członek Kolektywu witam
w naszych prograch i życzę powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu :)


Mamy ambitne plany i myślę, że uda nam się rozwinąć serwis do jak najwyższego poziomu. Dzięki i zapraszam do odwiedzania nas bo na pewno dużo się zmieni i dużo przybędzie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już o MotoGames dużo i pobyłem trochę na stronie, a powiem tak: w niektórych miejscach inaczej dał bym odnośniki, a wygląd niektórych może zniechęcić (chodzi o to, że troszkę mi się oczy zmęczyły, jak tak czytałem), ale w sumie długą drogę widze, ale droga ta dobra jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował treści, bo wiadomo, że nie od razu Kraków zbudowano, ale layout jest faktycznie przeciętny…

Ewidentne „zapchajdziury” w postaci konsolek i pieca w prawej części topu, to jedno, ale najbardziej rzuca się w oczy fakt, że projektantowi obce jest chyba pojęcie web-usabilty.

Co na przykład? Menu główne po prawej stronie, co jest nieuzasadnione. Oko samo szuka go po lewej i niestety nie znajduje. Ale to jeszcze można przeżyć. Sporym problemem jest jednak kwestia widoczności tegoż menu. Ginie ono zupełnie wśród olbrzymich (w porównaniu do czcionki w nim) bannerów, butonów, nagłówków i typ podobnych atrakcji. Zresztą nie lepiej ma się sprawa z „MotoMenu”.

Jeśli z kolei chodzi o „MotoPC”, to zauważyłem je dopiero teraz. Butony gier zlewają się z tymi „gramowymi”, ponieważ poszczególne menu są zbyt słabo oddzielone, a ich zawartość w postaci grafik – za duża.

Generalnie, warto projekt jeszcze doszlifować, bo na pewno tkwi w nim pewien potencjał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O - jak miło zobaczyć, że już jest oficjalnie. W końcu też przyłożyłem się do powstania Motogames (layout, grafika ogólnie) ;-)

Pozdrawiam i jako członek załogi - również zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować