Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 19:46, Prince07 napisał:

/.../

Farmić, farmić i jeszcze raz farmić.
Pasek zaczyna "ruszać" z miejsca gdy wyślesz na farmienie rycerza i wróci on do wioski.

Assax
Ile ta wioska, którą przejełeś dzisiaj ma P?

ok 200 pkt. wziąłem najbliższą bo koło mnie jest dużo opuszczonych wiosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wstąpiłem w szeregi Plemieńców :D

Nie powiem, wciągająca gra, może kiedyś będzie w 3d :)

Wie ktoś może, jakie FAKTYCZNE zmiany wprowadza Premium? Chodzi mi o to, czy jest różnica w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:38, Ostrowiak napisał:

Dziś wstąpiłem w szeregi Plemieńców :D

Hihi witamy :)

Dnia 25.01.2008 o 13:38, Ostrowiak napisał:

Nie powiem, wciągająca gra, może kiedyś będzie w 3d :)

Oby nie... Straciła by cały swój klimat :) Jak ktoś chce coś takiego w 3d to niech zagra w Settlersów.

Dnia 25.01.2008 o 13:38, Ostrowiak napisał:

Wie ktoś może, jakie FAKTYCZNE zmiany wprowadza Premium? Chodzi mi o to, czy jest różnica w
grze...

Dużo ulepszeń płynie z konta premium, wymienie może te najważniejsze:
- możliwość budowy więcej niż 2 budynków w ratuszu
- panel ułatwiający przechodzenie między budynkami
- większa mapa
- jeżeli dobrze pamiętam to więcej typów przeglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:57, Prince07 napisał:

> Nie powiem, wciągająca gra, może kiedyś będzie w 3d :)
Oby nie... Straciła by cały swój klimat :) Jak ktoś chce coś takiego w 3d to niech zagra w
Settlersów.

To był żart :) Takie gry cechuje klimat budowany przez prostą grafikę...

Poza tym jak można ustawić avatara w swoim koncie?
Wiem, że istnieje taka opcja :P A może idzie niestety tylko z Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie do obrony twojej wioski. Ma wieksze wspoczynniki obrony niż inne jednostki.

Obrona ogólnie 250
Obrona przeciwko kawalerii 400
Obrona Łucznik 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:03, dominikańczyk napisał:

Pytanie. Do czego służą ryceże??


Na początku - do farmienia :). Później, jeśli wysyłasz go razem ze wsparciem do jakiejś wioski - wojsko idzie szybciej (działa tylko przy pomocy, jeśli atakujesz z rycerzem, nie masz żadnego przyspieszenia). Na nowych światach może też nosić różne przedmioty, które dają bonusy. Ogólnie jednostka dobra, a jedną sztuką nie nawojujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak oficjalnie żeby były widoczne na mapie soujsze itp. to musisz byc w plemieniu i być dyplomatą lub jak masz własne plemie to jest specjalna zakladka, w którą sie wpisuje sjusz, pakt o nieagresji lub wrogowie z danym plemieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 09:52, gorn63 napisał:

Ktoś gra na świecie 7,13,11 lub 6?;)
Ja mam nick "Gorn63".
Pozdro.


Ja gram na 13, nick to Ecko09, zagadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 23:41, Ecko09 napisał:

Wciąż nie moge pojąc jak ty te szturmy wytrzymałeś. :P


Bo jestem "mondry" :P. Przy morale ~30% naprawdę dużo nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 23:05, rob006 napisał:

Ze specjalną dedykacją dla tych co nie wierzą w zgubne skutki morale i chcą mieć jak najwięcej
punktów-> http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=26384


Haha, no to rzeczywiście zaszalałeś chłopie :D Kolesie tracili całe offy a ty ok 200 pik i 200 mieczy... Kiedy to zobaczyłem od razu przypomniała mi się moja epizodyczna rola na świecie 1. Dawno temu założyłem tam wioskę, w której rekrutowałem tylko i wyłącznie jednostki obronne. Wioska miała ok. 2.000 P. No i pewnego razu skusił się na nią jakiś n00bek z 100k punktów. Zaatakował bez skanu i wypuścił te swoje marne offy... Sęk w tym, że chyba nie wiedział co to morale ;P Ja w swojej osadce miałem aktualnie 4000 pik i 4000 mieczy. No więc wszystko się rozbijało... Później dołączył się kolega agresora i tak sobie rozbijali wojska na mojej twierdzy. Jednakże wojsko się wyczerpało, a więc zdołali mnie przejąć... Muszę przyznać, że miałem niezły ubaw dostając wiadomości z pogróżkami i przeglądając raporty... Nie wiem ile im wojska wybiłem ale było to ok. 25k topór + 12k lekka + 2k taran + 15k pika + 15k miecz, czy coś koło tego... Nie pamiętam dokładnie. Ale na 100% wiem, że wybiłem im ponad... 20 szlachciców ;) To dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, jak właśnie skonczyłem grę na 9 świecie, jako założyciel plemienia z ponad 2 milionami punktów. wie może ktoś kiedy powstanie nowy świat, była jakaś wiadomość na forum plemion może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:54, igorinho napisał:

Haha, no to rzeczywiście zaszalałeś chłopie :D Kolesie tracili całe offy a ty ok 200 pik i 200 mieczy...

Nie, no trochę więcej traciłem. :) Chętnie zobaczyłbym ranking strat w mojej wiosce. Może na Wielkanoc będzie jakieś darmowe premium, to sobie sprawdzę (jak przetrwam :)). Wieczorkiem wrzucę jeszcze nowe raporty, bo goście mają bardzo interesującą technikę. A ja mam dla nich jeszcze kilka niespodzianek :D

I widzę, że nie tylko ja mam takie szalone pomysły. :D A tak BTW: Na 13 świecie nie zauważyłem, że ktoś przejął wioskę w której od jakiegoś czasu rozwalałem spichlerz, zaatakowałem i wtopiłem wojsko wraz z blisko setką katapult. I skończyła się zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:02, Darth Master napisał:

Wie może ktoś kiedy powstanie nowy świat, była jakaś wiadomość na forum plemion może???


W środę powstanie Świat 15, jednakże szczegółów jeszcze nie podano. Poza tym w niedzielę rozegrana będzie runda szybkich --> http://forum.plemiona.pl/showthread.php?p=309102#post309102 i na pewno wezmę w niej udział bo będzie darmowa :P Wczoraj administracja testowała serwer i miałem okazję troszkę się na nim pobawić. Kiedy go usunęli byłem w top10 :D Już nie mogę doczekać się jutra...

rob006 ===> I jak, koledzy nadal atakują? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować