Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 23 marca

57 postów w tym temacie

Wszyscy gadają że x360 ma lepszą cenę ale już nikt nie pamięta że rok temu kosztował podobną sumę. Wiadomo że zaraz po premierze konsola będzie droga, tak było, jest i będzie, ale z czasem będzie tanieć. Cena nie jest aż tak wielka, mogło być gorzej (jak było w przypadku ps2), na szczęście Sony potraktowało Polskę tak samo jak inne kraje UE także mamy taką samą cenę. Sprzedaż nie będzie taka mała ponieważ sporo ludzi zbierało od dawna kasę, ale trzeba przyznać że narazie to za wiele dobrych gierek nie ma, trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 jak na razie wygrywa z PS3, ale gdy wujdzie więcej gier na PS3 to wygra ze względu na możliwości (ciekawe czy tak bedzie?). Ja może sobie kupie Xboxa 360 za kilka miesięcy bo na telewizorze chyba się lepiej gra (jeszcze w jakości HD :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie na cenę ps3 a,przecież jakby tak podsumować cene xboxa+ładowarka do akumulatorków od pada+wi-fi+przedewszystkim czytnik HD-DVD=cena PS3!
Ja bym wybrał ps3!
ciekawe jak bedzie w przyszłosci przecież xbox nie uciagnie dlugo na 9gb na dvd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak gra na więcej niż 1 płycie juz nie ciągnie. Tylko tu możesz a nie MUSISZ sobie kupić, będziesz używał wszystkich właściwość ps3, Filmy HD ? Dasz za film tyle kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Chociaz 3/4 z was nie widzialo PS3 na oczy, to piszecie, ze jest na pewno lepsze od Xboxa 360. Tylko czemu w miesiac po premierze PS3 lezy spokojnie na polkach w USA (przy tym Sony wypuscilo malo egzemplarzy)? Do tego, zeby cieszyc sie grafika trzeba kupic duzy HDTV. To juz lacznie spory wydatek na sprzet, ktory nie liczac BlueRay, jest podobny do Xboxa. Czesc ludzi, ktora kupila PS3 oddaje sprzet po tygodniu.
Prawdziwym zwyciezca bedzie Nintendo, bo to jest naprawde swietnie pomyslany sprzet, ktory nie ma ambicji byc komputerem, tylko dostarczac rozrywki. Nintendo sprzedalo w USA o wiele wiecej egzemplarzy Wii i jego kupienie nie jest proste.
A PS3 pewie okaze sie porazka Sony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak popuszczą z ceny do tego czasu... a jak nie - tak czy siak w połowie kwietnia planuje zakup PS3 i mało rzeczy może mnie powstrzymać.

Pozdry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! Sony przypomniało sobie o Europie i 23 marca można będzie powiedzieć, że każdy eurpejczyk jest równy jankesowi czy skośnookiemu bratu z KKW :D [Money generator: ON] Czas odmawiać sobie wszystkiego i błagać pokornie o dofinansowanie ze strony rodzicieli aby uzbierać na Czarnulkę NeXt-Gen. 30 tytułów to też całkiem spora pula. Nie chciałbym krakać, ale Sony Poland może się okazać "dumbassem" i nie sprowadzić PeeS trójek do naszego kraju... Chyba osobiście nawrzucałbym wtedy szefowi Sony Polska w twarz... Tymczasem radujmy się - PlayStation 3 Ships to Europe at 23rd March 2007! Yeeehaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RX-8
"Nie chciałbym krakać, ale Sony Poland może się okazać "dumbassem" i nie sprowadzić PeeS trójek do naszego kraju... "

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz? Po oficialnych launch`ach PS2 i PSP w Polsce, WKOŃCU zainteresowaniu tematem konsol wiekszej społeczności, Sony Polska NAPEWNO sprowadzi do Polski konsole i gry. Po oficialnej cenie, która ureguluje oszołomów z allegro, będzie trzeba poślinić się przy standach (przy których granie ma być płatne? - była kiedyś taka plotka) następnie porównać (dopiero wtedy) możliwości i w razie czego zakupić. Kampania reklamowa ruszy niebawem - wiem, mam znajomości... ale ciiiiiicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i konsola xbox 360 często się zawiesza co jest faktem ale Ps3 terz nie jest bez grzechu. Podono grzeje się bardziej niż 360 i jak jest zbyt goronco potrafi sama się wyłączyć. Ps3 jeszcze nie wyszło w europie więc nie ma co muwić że jest mniej wadliwa jak sie jej jeszcze w łapach nie miało. Jak minie miesiąc po premierze to wtedy bedzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maxi33 pisz o kogo ci chodzi w wypowiedziach jak kogoś zamieżasz krytykować ale zakładam że z tą ortografią muwisz do mnie. To podzielam twoje zdanie a z drugiej strony jak ci nie pasi to nie czytaj . HaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:52, Renchar napisał:

Może i konsola xbox 360 często się zawiesza co jest faktem ale Ps3 terz nie jest bez grzechu.
Podono grzeje się bardziej niż 360 i jak jest zbyt goronco potrafi sama się wyłączyć. Ps3 jeszcze
nie wyszło w europie więc nie ma co muwić że jest mniej wadliwa jak sie jej jeszcze w łapach
nie miało. Jak minie miesiąc po premierze to wtedy bedzie wszystko jasne.

Czy widziałeś kiedyś konsole która w pierwszym wydaniu nie posiadała wad ? MS miał rok na naprawę usterek, także jak chcesz porównywać wady to zrób to tak że weźmiesz wszystkie wady x-boxa z dnia jego premiery.


thauramarth Co do sprzedaży w USA że niby leża na pułkach to znajdź mi jakieś wiarygodne źródło tego. Bo ja jedynie widziałem informacje sprzed 2-4 tygodni że sprzedano już ponad 1 mln egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować