Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Trochę to dziwne... Wcześniej grałem bez problemów (wersja PC), a teraz kiedy chcę wejść do "znajomych", zaprosić znajomego do gry albo sprawdzić dodatkową zawartość, wyskakuje komunikat: "Serwer gry Splinter Cell Conviction jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później". Co dziwne mój kumpel, z którym miałem grać przez co-opa, ma wszystko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:34, Erunn0 napisał:

Trochę to dziwne... Wcześniej grałem bez problemów (wersja PC), a teraz kiedy chcę wejść
do "znajomych", zaprosić znajomego do gry albo sprawdzić dodatkową zawartość, wyskakuje
komunikat: "Serwer gry Splinter Cell Conviction jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie
później". Co dziwne mój kumpel, z którym miałem grać przez co-opa, ma wszystko normalnie.

Ja to mam od dnia premiery, a Ubi nie raczyło odpisać na maila jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to graliście już na multi ? Ja się ciągle próbuję połączyć z kimkolwiek i dupa. Mój nick Ravir93 (PC).
Zrobiłem krótką listę
Marach0
Golic_PL
Marpop_PL
Tadziu8
CrummyAdi087pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:12, RaV47 napisał:

A to graliście już na multi ?

Ja grałem do przedwczoraj. Przeszedłem trzy rozdziały w co-opie, a teraz nawet nie mogę wejść do znajomych... Mam nadzieję, że to naprawią jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:47, Erunn0 napisał:

> A to graliście już na multi ?
Ja grałem do przedwczoraj. Przeszedłem trzy rozdziały w co-opie, a teraz nawet nie mogę
wejść do znajomych... Mam nadzieję, że to naprawią jak najszybciej.


Ja za to nie mogę wejść do multi bo wyskakuje mi komunikat który podałeś wyżej. Ubisoft coś robi z serwerami. Pewnie zabezpieczają przed piratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wszystko działa. Multi i znajomi. Nie uwierzycie ale wyłączyłem firewalla i zaczęło działać. Albo przypadek albo na serio blokował połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:26, Kraju napisał:

U mnie już wszystko działa. Multi i znajomi. Nie uwierzycie ale wyłączyłem firewalla
i zaczęło działać. Albo przypadek albo na serio blokował połączenie.

W moim przypadku to nie pomaga. Chyba, że coś jeszcze blokuje połączenie... Próbowałem wyłączyć antywirusa, a nawet reinstalować grę, ale to też nie pomagało. Chyba pozostaje liczyć na to, że nóż-widelec samo się naprawi. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wyskakuję mi błąd podczas uruchamiania gry, "Can''t find lead3dengine.dll".

Mójk komp to:
Phenon X4 2,8 Ghz
HD 5850 1giga
4 giga Ramu
Windows 7 x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:26, Kraju napisał:

U mnie już wszystko działa. Multi i znajomi. Nie uwierzycie ale wyłączyłem firewalla
i zaczęło działać. Albo przypadek albo na serio blokował połączenie.

:)
Potwierdzam, wyłączyłem zaporę windows i bangla.

Dnia 05.05.2010 o 11:26, Kraju napisał:

Kurczę, wyskakuję mi błąd podczas uruchamiania gry, "Can't find lead3dengine.dll".

Mójk komp to:
Phenon X4 2,8 Ghz
HD 5850 1giga
4 giga Ramu
Windows 7 x64

Na przyszłość kup oryginała. Skopiuj cracka do ...src\system i stamtąd odpalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 13:23, RaV47 napisał:

Na przyszłość kup oryginała. Skopiuj cracka do ...src\system i stamtąd odpalaj.


Za takie coś możesz polecieć z grama. W końcu to propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 13:33, Kraju napisał:

> Na przyszłość kup oryginała. Skopiuj cracka do ...src\system i stamtąd odpalaj.


Za takie coś możesz polecieć z grama. W końcu to propagowanie piractwa.


No nie bezpośrednio, ale fakt, przepraszam za tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: przeszyłem jedna mapę na " Ostatnim Bastionie" i nie dostałem osiągnięcia"Przejdź jedną mapę w trybie współpracy w trybie ostatni Bastion",W razie czego zacząłem od razu od 15 fali!!Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam piszę się przeżyłem. Być może trzeba to zrobić bez ani jednej przegranej, ale jak chcesz to mogę ci pomóc.

Mój nick to oOMIKOlajOo więc jak chcesz wyślij mi zaproszenie, a ja Ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:51, sciobel napisał:

Adam piszę się przeżyłem. Być może trzeba to zrobić bez ani jednej przegranej, ale jak
chcesz to mogę ci pomóc.

Mój nick to oOMIKOlajOo więc jak chcesz wyślij mi zaproszenie, a ja Ci pomogę.

Ok to może jutro??a ty tez grasz na xbox 360???
Aha i w moim poście miało być przeszedłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Tomcia na konsoli na podzielonym ekranie ? Jak wypada podział ? Niektóre gierki ładnie mają podzielony ekran, że jest dobra widoczność, a w niektórych odwrotnie, jest mocno ograniczona i nie wiadomo co się dzieje w około. ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobra! W końcu odblokowałem porty w liveboxie i gra normalnie funkcjonuje. :D Kto chce, to mój nick w uPlay: Erunno_HD
PS: W razie gdyby ktoś miał problemy w konfiguracji liveboxa pod SC Conviction - mogę pomóc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:28, Erunn0 napisał:

Uff, dobra! W końcu odblokowałem porty w liveboxie i gra normalnie funkcjonuje. :D Kto
chce, to mój nick w uPlay: Erunno_HD
PS: W razie gdyby ktoś miał problemy w konfiguracji liveboxa pod SC Conviction - mogę
pomóc. :P

Wysłałem Ci zaproszenie w SC:C. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:28, Erunn0 napisał:

Uff, dobra! W końcu odblokowałem porty w liveboxie i gra normalnie funkcjonuje. :D Kto
chce, to mój nick w uPlay: Erunno_HD
PS: W razie gdyby ktoś miał problemy w konfiguracji liveboxa pod SC Conviction - mogę
pomóc. :P

Mi możesz pomóc.Mam odblokowane 3074, 80, 88, 53 a i tak nadal NAT umiarkowany. Livebox podłączony Ethernetem do konsoli, do komputera przez wi-fi pen. Dodam, że kiedys przez jeden dzień był NAT otwarty, ale samoistnie znów się zmienił. Czasem też jak konsola odpalona, a włącze komputer pojawia się komunikat konfliktu IP w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 12:26, Q-Jot napisał:

Mi możesz pomóc.Mam odblokowane 3074, 80, 88, 53 a i tak nadal NAT umiarkowany. Livebox
podłączony Ethernetem do konsoli, do komputera przez wi-fi pen. Dodam, że kiedys przez
jeden dzień był NAT otwarty, ale samoistnie znów się zmienił. Czasem też jak konsola
odpalona, a włącze komputer pojawia się komunikat konfliktu IP w sieci.

Gram na PC-cie, ale powinno być tak samo. Odblokowałem takie porty jak na obrazku niżej i wszytko działa. Jak już otworzysz wszystkie nie zapomnij zrestartować liveboxa.
Obrazek: http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_18/20100505202749.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować