Zaloguj się, aby obserwować  
Tajemnic

Asasyni (fantasy) - forumowa gra RPG

424 postów w tym temacie

[Nie chce nic mówić, ale według mnie jest to kolejna gra w stylu: "Ciekawe jak to jest być MG. A co mi tam, założę gre na forum i sprawdzę". Czyli np. co sądzisz?? Ze jesteś MG tylko swojej grupy a reszta niech se robi co chce??W takim razie mogę napisać posta: "Matizk znalazł na ulicy 2mln, stwierdził że inni nie są mu potrzebni i zabił wszystkich towarzyszy." Może tak być?? Jak nie to albo wymyślaj zadania dla wszystkich grup, albo daj jakichś dowódców grup]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[mam pomysł. Karzda grupa ma MG który wymyśla scenariusz, a reszta mówi co robi. Coś jak w Dungeons Dragons i innych papierowych RPGach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRUPA 1 - Jacek i Damian, Cahlind, Jaki Ganh1
GRUPA 2 - tajgun92, WielbicielDSII, IPI-Tibia-Kyra, Matizk12
GRUPA 3- Nagaroth, Tajemnic, Adamzzz, Immortal1

Każda grupa będzie musiała wybrać swojego Fuild Mastera, a Master of Game przydziela grupom zadania.

Czy tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clidix spał ale coś go obudziło.Wtedy przypomniał sobie o misji i powiedział sam do siebie HOLERA.Wtedy biegł w miejsce spotkania.Jednak cały czas miał wrażenie że cos go sledzi.Ale nie przejmował sie tym myślał tylko o misji.Kiedy doszedł do miejsca spotkania zobaczył Jakiegoś typa z mieczem i Zaorisha z dowoma sztyletami.Wtedy bez wachania Clidix napioł swój łuk i Wycelował w nieznanego typa.Nagle rozległ sie krzyk nieznajomego ponieważ strzała utkwiła mu w głowie.Zaorish zapytał kto tam.Wtedy Clidix wyszedl z cienia i powiedziałem spokojne to ja Clidix.
-Jak dobrze że cie widze,niewiesz może gdzie jest reszta?
- EEE myślałem ze tutaj są wszyscy.
-też tak myślałem,Czemu cie tak długo nie było?
-zaspałem,Kto był tym człowiekiem ktory cie zaatkował
-Niewiem
-Znalazłeś coś tutaj?
-EEE tylko te drzwi w środku nic niema
-Holera co teraz zrobimy?
-Pozostało nam tylko czekac na reszte.
Clidix i Zaorish czekali na reszte .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Co prawda nie jestem jeszcze oficjalnie uczestnikiem tej gry, ale to co tu się dzieje woła o pomstę do nieba! Ktoś sobie rozmawia o ocenach z polskiego, ktoś inny chce wybrać nowych MG, a Jacek i Damian sam napisał opowieść o swojej drużynie, która zajęła raptem 2 średnio długie posty.
Proponuję zaczekać na Tajemnica i niech on rozstrzygnie spór. Poza tym powinniśmy tą sesję potraktować jako test, po którym zostaną wyłonieni uczestnicy, z których zrobi się jedną porządną drużynę. Moim zdaniem rozbijanie gry na 2 lub 3 drużyny mija się z celem.

No i tak nawiasem mówiąc to mam 2 z polskiego i wcale nie mam problemów z ortografią, a nie każdy może to o sobie powiedzieć :/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:35, rob006 napisał:

[Co prawda nie jestem jeszcze oficjalnie uczestnikiem tej gry, ale to co tu się dzieje woła
o pomstę do nieba! Ktoś sobie rozmawia o ocenach z polskiego, ktoś inny chce wybrać nowych
MG, a Jacek i Damian sam napisał opowieść o swojej drużynie, która zajęła raptem 2 średnio
długie posty.
Proponuję zaczekać na Tajemnica i niech on rozstrzygnie spór. Poza tym powinniśmy tą
sesję potraktować jako test, po którym zostaną wyłonieni uczestnicy, z których zrobi się jedną
porządną drużynę. Moim zdaniem rozbijanie gry na 2 lub 3 drużyny mija się z celem.

No i tak nawiasem mówiąc to mam 2 z polskiego i wcale nie mam problemów z ortografią, a nie
każdy może to o sobie powiedzieć :/]

[masz racje lepiej zaczekać na Tajemnica]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtop => Macie rację - chaos.
Większość z was albo nie czyta postów innych (ja np. pod koniec mojego napisałem, że wchodzimy w portal i gdzie wylądujemy oraz, że grupy wchodzą do odpowiednich komnat i poznają tam zleceniodawców). Matizk12 - uspokój się... Dowódców grup dawać nie będę - sami ich powybierajcie, żeby nie było "kumoterstwa i Układu". Cahlind - doskonale Cię rozumiem - ale nie jestem w stanie kontrolować wszystkich postów. Rob006 jest przyjęty, gdyż mu to obiecałem. Dołączasz do grupy 1.A tak w ogóle - masz rację w tym ostatnim poście. Coozy wybacz, ale nie zmieszczę cię. Znowu Cahlind i IPI-Tiiba-Kyra - nie spamować. Kiedy rob006 napisze pierwszego posta z akcją, zdecyduję kto zostanie zastępcą. Kiedy patrzę na ortografię i składnię części postów to mnie żółć zalewa. Nie uważam się za wybitnego pisarza, ale do takiej gry, potrzebna jest chociaż minimalna znajomość zasad języka polskiego.
Po prostu zastanówcie się i czytajcie posty innych jeśli będę widział, że ktoś wybitnie tego nie robi, to go wyrzucę. W tej grze dużo (a nawet większość) należy do was. I to jak ta gra będzie się rozwijała również o was świadczy.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:56, Adamzzz napisał:

[Tak więc co ma pisać grupa 3?]

[Wiesz co... zacznij od końca posta Immortala1, który napisał z sensem, mimo iż nie przeczytał mojego posta...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ok sorki, poniosło mnie. Ale według mnie nie może być tak że główny MG będzie wymyślał zadania tylko dla jednej grupy. W ogóle IMHO ten podział na grupy jest bez sensu. To po prostu nie ma sensu. A jednak lepiej by chyba było, gdybyś to ty wybrał przywódców, bo równie dobrze kumoterstwem można nazwaćto, że dane osoby umieściłeś w swojej grupie. Właśnie chyba nawet lepiej by było żebyś wybrał tych, których znasz i tych, których będziesz pewien że mają dobrą wyobaźnię i będą coś robić. Choć najiepiej by było, ż eby nie było żadnych grup. Taka jest moja opinia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:04, Matizk12 napisał:

[ok sorki, poniosło mnie. Ale według mnie nie może być tak że główny MG będzie wymyślał zadania
tylko dla jednej grupy. W ogóle IMHO ten podział na grupy jest bez sensu. To po prostu nie
ma sensu. A jednak lepiej by chyba było, gdybyś to ty wybrał przywódców, bo równie dobrze kumoterstwem
można nazwaćto, że dane osoby umieściłeś w swojej grupie. Właśnie chyba nawet lepiej by było
żebyś wybrał tych, których znasz i tych, których będziesz pewien że mają dobrą wyobaźnię i
będą coś robić. Choć najiepiej by było, ż eby nie było żadnych grup. Taka jest moja opinia]

Może nawet bez grup będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[oftop => Szefem grupy pierwszej mianuję roba006 - widziałem jego inne posty - pisane z sensem.
Szefem grupy drugiej będziesz ty Matizk12 - piszesz z sensem, nawet jak cię ponosi...
Cahlind - ostatni post dotyczący waszej grupy napisał Jaki Gnah1... Więc nie wypadałoby kasować. Piszcie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:05, Cahlind napisał:

[a grupa 1? Mój post pasuje czy inny dać?]


[Tajemnic napisał, że ja mam rozpocząć przygody naszej grupy, więc to zrobię. Twój post troche mija się z rozpoczęciem Tajemnica, ale pomysł wykorzystam, bo akurat nie przychodzi mi nic do głowy.
Poza tym jeszcze raz mówię, że ten podział na grupy można potraktować jako część testu i wkrótce powinniśmy stworzyć 1 zgraną drużynę... o ile MG pozwoli. :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować